Igor Tudor: "Cadı avı bitti. Cadı yandı..." - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Cadı avı bitti. Cadı yandı..."

1. haftadan 16.haftaya kadar her maç yan toptan gol yediğimiz halde alan savunmasını bırakıp adam adamaya dönmek aklına gelmeyen bir td,başarılı olur da ömrü yeterse 90-95 yaşında olur herhalde,
Galatasarayımın tğm puan kayıpları bu iş bilmez yüzünden.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bıze babacan ve otorıter td lazım
oyuncuyla dıdısıp kavga eden adam g.srayı bozar

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

ve bellı bı mesafesı olmalı futbolcularla
tudor bu ısı beceremedı
onun daha ogrenmesı gereken cok sey var
bu ıs sadece taktik degil
ınsan yonetımı de bır o kadar onemlıdır

bıze babacan ve otorıter td lazım
oyuncuyla dıdısıp kavga eden adam g.srayı bozar

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

ve bellı bı mesafesı olmalı futbolcularla
tudor bu ısı beceremedı
onun daha ogrenmesı gereken cok sey var
bu ıs sadece taktik degil
ınsan yonetımı de bır o kadar onemlıdır

O bir eksigi , bir de oyuna mudahale ,dizilis ve oyuncu secimlerinde de mesafe kaydetmesi lazim

kotu nıyetlı veya para yeme derdınde olan bırısı degıldı
bundan baska aklıma gelen bır olumlu yanı yok tanıdıgım kadarıyla

saha kenarini dolduruyordu , fizikli ve durusu olan biri , itirazi ,enerjisi iyiydi , yani hakemle ,oyunculari ile maci yasayan biri ,pisirik degil.

su maicon un yedirdigi ikinci gole nedense masumane bakamiyorum izledikce

saha kenarini dolduruyordu , fizikli ve durusu olan biri , itirazi ,enerjisi iyiydi , yani hakemle ,oyunculari ile maci yasayan biri ,pisirik degil.

su maicon un yedirdigi ikinci gole nedense masumane bakamiyorum izledikce

yan toplar sene basından berı aynı
cok plansız ve etkısız bır savunma sonucunda yenen basıt goller
maıcon ne yaparsa yapsın, bu durum ıyıye gıtseydı kendını bellı ederdı bır sekılde ama olmadı

Kendisi geldiği gün aynen şunları yazmıştım.

Kendisini çok severdim, kendisi idolümdü. Formasını bile bulup almıştım. Çok severdim hala bu konuda sevgim değişmedi.

İsteyen neden istiyor anlamadım, Karabük'te iyidi ama orası Karabük. Büyük hoca olacağını düşünüyorum ama henüz erken ve kendisini çok sevdiğimden dolayı gelmesinin kendi kariyerinde geri adım olacağını düşünüyorum. Hatta belki büyük hoca olmasını engelleyeceğini düşünüyorum.

Demiştim. Pişmeden gelebileceği en yanlış kulüplerden birine geldi. Ve haliyle patladı.

İnanıyorum ki günü gelince yaptığı hataları düzeltmeyi öğrenecektir. O zaman gerçekten iyi bir Teknik Direktör olacak ama oyun okumasını öğrenmesi gerekiyor.

Yolun açık olsun koca adam, az sövmedim sana

Üst Alt