Igor Tudor: "Kimin lider olduğunu gösterin!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor: "Kimin lider olduğunu gösterin!"

Ben bu herifin manteltisini geçen sezon oldukça net gördüm.
Bu sezonda farklı olacağını düşünmüyorum.

Antalyada nem varsa oyuncularıni 3 gün önceden götürüp alıştırırsın.
Konya 6 kişi ile kapanıyorsa oyuna selçuk yerine kilidi açabilecek oyuncu alırsın.

Bursa maçında ise yaptığı degisklik komple yanlıştı buna rağmen iyi bir baskı kurmuştuk hakkını yememek lazım.

Önümüzdeki 6 hafta neler olacak hepimiz göreceğiz.

Gerçek Kaptan NANDO!
Antalyaya son gece gitmesi hataydi onu ben de kabul ediyorum ama 3 gunde de bir sey degismeyebilirdi.

Konya'da kilidi zaten Selcuk acti yanlis maci mi izledik?
Yasin mi girseydi yerine Sinan mi?
Severim kendisini ama formsuz Eren mi?

Keza gecen yil adam kac kez soyledi.
Ben politik davranmak zorunda kaldim kafamdakileri uygulayamadim uygun bir oyuncu grubu yoktu diye.
Ona ragmen lig sonunda yukselen bireysel performanslar vardi.
Tamam Polyanna olmanizi bekleyen yok ama bu kadar negatiflik kendinize zarar yahu.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Antalyaya son gece gitmesi hataydi onu ben de kabul ediyorum ama 3 gunde de bir sey degismeyebilirdi.

Konya'da kilidi zaten Selcuk acti yanlis maci mi izledik?
Yasin mi girseydi yerine Sinan mi?
Severim kendisini ama formsuz Eren mi?

Keza gecen yil adam kac kez soyledi.
Ben politik davranmak zorunda kaldim kafamdakileri uygulayamadim uygun bir oyuncu grubu yoktu diye.
Ona ragmen lig sonunda yukselen bireysel performanslar vardi.
Tamam Polyanna olmanizi bekleyen yok ama bu kadar negatiflik kendinize zarar yahu.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben selçuk'un kilidi açtığına inanmıyorum.
Bir pas verdi diye bu kadar abartmayin.

Özelikle selçuk'u izledim denk gelirsen tekrarına bak
Pas verip olduğu yerde hareketsiz bekliyordu.
Takım arkadaşlarına alan açmıyordu.

Sinan,yasin,eren olayına gelirsek eğer

Hoca olan ben değilim Tudor.
Nasıl ahkam kesim(güya) sneijder ve bruma'yi yolladiysa bu isimlere tekmeyi basıp yerine daha faydalı olanları aldirabilirdi.
Madem bu oyuncuları tutuyor yedekte o zaman ses etmeye hakkı yok.

Gerçek Kaptan NANDO!

Ben selçuk'un kilidi açtığına inanmıyorum.
Bir pas verdi diye bu kadar abartmayin.

Özelikle selçuk'u izledim denk gelirsen tekrarına bak
Pas verip olduğu yerde hareketsiz bekliyordu.
Takım arkadaşlarına alan açmıyordu.

Sinan,yasin,eren olayına gelirsek eğer

Hoca olan ben değilim Tudor.
Nasıl ahkam kesim(güya) sneijder ve bruma'yi yolladiysa bu isimlere tekmeyi basıp yerine daha faydalı olanları aldirabilirdi.
Madem bu oyuncuları tutuyor yedekte o zaman ses etmeye hakkı yok.

Gerçek Kaptan NANDO!

Reis şampiyon yaparsa biat edecek misin?:asd:

Skor yorumculuğu olmuyor mu bu?Kaldı ki geçen yıl derbileri kaybetsek dahi ezildiğimizi söylemek doğru olmayan bir yorum.
Renktaş,
Orda ne yazdım;
Derbilerde ezilmesin diye belirttim.

Skor yorumcusu olsam ,bugün sizler gibi gözü kapalı biat ederdim.
Ki bugün tudora biat edenlerin hepsi avrupadan elendigimizde bir ton küfür etti .

Ben ise hala büyük takım hocası olmadığını savunuyorum.

Geçen sezon ne varlık gösterdik ki ezilmedigimizi söylüyorsun?
Korkaklığından ötürü doğru düzgün kaleye bile gidemedik.
Derbi bile olsa kendi sahamızda rakip kim olursa olsun baskı altına almamız lAzım.

Gerçek Kaptan NANDO!

Renktaş,
Orda ne yazdım;
Derbilerde ezilmesin diye belirttim.

Skor yorumcusu olsam ,bugün sizler gibi gözü kapalı biat ederdim.
Ki bugün tudora biat edenlerin hepsi avrupadan elendigimizde bir ton küfür etti .

Ben ise hala büyük takım hocası olmadığını savunuyorum.

Geçen sezon ne varlık gösterdik ki ezilmedigimizi söylüyorsun?
Korkaklığından ötürü doğru düzgün kaleye bile gidemedik.
Derbi bile olsa kendi sahamızda rakip kim olursa olsun baskı altına almamız lAzım.

Gerçek Kaptan NANDO!

Tudor'u savunan veya destekleyen herkesi biatçı olarak nitelemen çok tehlikeli ve tasvip etmediğim bir yaklaşım.Şahsi olarak da bazı tanıdığım insanlar hakkında da kabul etmem mümkün değil.

Yorumlarının da hep bir kalıp üstüne kurulu olduğunu düşünüyorum kusura bakmazsan.

Bu sezon hiçbir maçta korkak oynamadı. Bu konuda ezbere yorum yapılıyor olabilir ama geçen sene geldiği günden itibaren sıralamada bizim üstümüzde kimi görse hücumu sadece 2 kişiyle edecek garip bir korkuya kapıldığı buz gibi gerçekti.

Ancak bu sene birçok konuda umut verdi. Bu konuda da kendisini geliştirmiş ve değiştirmiş olabilir. Geçen seneki sadece kadroya uyumsuzluktanmış dedirtir bize.

Tudor'u savunan veya destekleyen herkesi biatçı olarak nitelemen çok tehlikeli ve tasvip etmediğim bir yaklaşım.Şahsi olarak da bazı tanıdığım insanlar hakkında da kabul etmem mümkün değil.

Yorumlarının da hep bir kalıp üstüne kurulu olduğunu düşünüyorum kusura bakmazsan.
Yorumlarım değişken ve bazıları gibi yanar döner olmadığı için tabiki de tek kalıp üzerine kurulu olacak.

Biatçıyı kabul etmiyorsan;

Tudor aşıkları diyelim
Futbol cahili diyeyim
Skora göre hareket edenler diyeyim

Seç beğen al.

Gerçek Kaptan NANDO!

Yorumlarım değişken ve bazıları gibi yanar döner olmadığı için tabiki de tek kalıp üzerine kurulu olacak.

Biatçıyı kabul etmiyorsan;

Tudor aşıkları diyelim
Futbol cahili diyeyim
Skora göre hareket edenler diyeyim

Seç beğen al.

Gerçek Kaptan NANDO!

Reis iyi hoşsun da,misal sen Aysal diyorsun şu an.E sen Aysal'a da sallıyordun başkan olduğunda.Mütemadiyen olumsuz bir adamsın sen,ben kendimi bildim bileli böyle bu durum.

Reis iyi hoşsun da,misal sen Aysal diyorsun şu an.E sen Aysal'a da sallıyordun başkan olduğunda.Mütemadiyen olumsuz bir adamsın sen,ben kendimi bildim bileli böyle bu durum.
Yaw Renktaş,

Nerde aysala sallamışım?

Kendisinde ki vizyon ülke futboluna çağ atlatacak seviyedeydi.
Ta ki; yanına kan emecileri sokana kadar.
Yanındaki suluklere rağmen. İstifa etmesini istemedim ve çok şaşırdım

Genel anlamda GALATASARAY konularında olumsuz tavır sergilediğim doğrudur.

Bununda sebeb;i GALATASARAY'i tekrardan en üst seviyelerde görme isteğinden kaynaklandığını söyleye bilirim.

Gerçek Kaptan NANDO!

Yaw Renktaş,

Nerde aysala sallamışım?

Kendisinde ki vizyon ülke futboluna çağ atlatacak seviyedeydi.
Ta ki; yanına kan emecileri sokana kadar.
Yanındaki suluklere rağmen. İstifa etmesini istemedim ve çok şaşırdım

Genel anlamda GALATASARAY konularında olumsuz tavır sergilediğim doğrudur.

Bununda sebeb;i GALATASARAY'i tekrardan en üst seviyelerde görme isteğinden kaynaklandığını söyleye bilirim.

Gerçek Kaptan NANDO!

O dönemde de salladığını çok iyi hatırlıyorum.

Sana daha önce de dedim,eleştirilerinin temel noktası 1996-2000'se çok yanlış yapıyorsun ve zevk alamıyorsun futboldan.Şu an öyle böyle umut vaadeden takımız,dönüp dönüp 1996-2000 ile kıyas yapmak sadece bize zarar verir.Porto da 2004'te ŞL aldı,ama o günlere dönebiliyorlar mı hani tekrardan?Oldu mu oluyor,eğrisinin doğrusuna denk gelmesi lazım biraz da.Ne kadar iyi yönetilirsen yönetil bazı şeyler olmayabiliyor.Sen hep bunu gözden kaçırıyorsun.

O dönemde de salladığını çok iyi hatırlıyorum.

Sana daha önce de dedim,eleştirilerinin temel noktası 1996-2000'se çok yanlış yapıyorsun ve zevk alamıyorsun futboldan.Şu an öyle böyle umut vaadeden takımız,dönüp dönüp 1996-2000 ile kıyas yapmak sadece bize zarar verir.Porto da 2004'te ŞL aldı,ama o günlere dönebiliyorlar mı hani tekrardan?Oldu mu oluyor,eğrisinin doğrusuna denk gelmesi lazım biraz da.Ne kadar iyi yönetilirsen yönetil bazı şeyler olmayabiliyor.Sen hep bunu gözden kaçırıyorsun.
Bence sen çok yanlış hatırlıyorsun.
Hamit,burak gibi yeteneksizleri çok eleştirdim ama aysali elestirmedim.

Porto final oynadığından beri düzenli olarak avrupaya katılıp kendinden söz ettiriyor.

Biz ise türkiye ve avrupada ki taraftar potansiyelini bir türlü kullanamiyoruz.
Bir şekilde önümüz kesiliyor.

Gerçek Kaptan NANDO!

Bence sen çok yanlış hatırlıyorsun.
Hamit,burak gibi yeteneksizleri çok eleştirdim ama aysali elestirmedim.

Porto final oynadığından beri düzenli olarak avrupaya katılıp kendinden söz ettiriyor.

Biz ise türkiye ve avrupada ki taraftar potansiyelini bir türlü kullanamiyoruz.
Bir şekilde önümüz kesiliyor.

Gerçek Kaptan NANDO!

Biz de 4 sene üst üste ŞL katıldık,ülkenin sıralaması gereği şampiyon olamazsan ŞL gidemiyorsun maalesef.Bu kadar çok rakibin olduğu bir yerde de her sene şampiyon olman mümkün değil,önünü kesiyorlar dediğin gibi.Kulübü eleştirecek bir durum yok burada.Şu ortama rağmen çok başarılı bir kulübüz.90'larda 6 şampiyonluk,2000'lerde 3 şampiyonluk 2010'lardan sonra 3 şampiyonluk bu sene de olursak 4 olacak seneye belki 5 olacak.Mesele Avrupa'dan kupa getirmekse,2012-2013 veya 2013-2014'te gruptan çıkmak yerine eskaza Avrupa Ligi'ne kalsak muhtemelen bir UEFA Kupası daha getirirdik ülkeye.Olumlu taraftan bak biraz.

Üst Alt