Igor Tudor Resmen Kovuldu! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor Resmen Kovuldu!

Haftalar önce alınması gereken bir karardı ve geç kalındı lakin doğru karar. Tudor ile beraber %0'lık şampiyonluk şansını kovalayacağımıza değişime gitmek mantıklı. Geçen 3 senede olduğu gibi gidenin yerine daha çapsız biri gelse dahi şampiyonluk şansımız %33 :red: Üçünde de çapsız ve kötü hocalar tercih edildi, birinde şampiyon olduk ikisinde dibi gördük. Yani en kötü ihtimalle %33'lük bir şansımız var artık. %0'dan iyidir lakin yeterli mi değil tabi ki. Şampiyonluk şansımızı %70-80 civarına çekebilecek FT kalibresinde bir hocayı mevcut yönetim getirebilir mi meçhul.

Bir de yine taraftara bok atılmış :D Tudor'u gönderen taraftar değil. Taraftar zaten aylardır tepki içerisinde lakin kimseden ses çıkmamıştı. Dün sahada oynayan oyuncular hocayı göndermiştir. Bir noktadan sonra resmen oynamak istemediler bunu hepimiz gördük. Adama pas atılıyor ama farkında değil! Böyle oyuncu olur mu? Sahadaki oyuncu futbol topunu takip etmiyorsa eğer o hoca için defter kapanmıştır artık. Burada hocayı taraftarın gönderdiğini zanneden saflar veya bilerek o şekilde kabul etmek isteyen tudorsporlular var.

Kendi kurduğu kadro, kendi aldığı oyuncular dün itibarı ile Tudor'u göndermiştir çok net. Bunu gören yönetim de artık çaresizce hocalarının ipini çekmiştir. Olay bundan ibarettir. Taraftarın ne dediğini umursayan olsa Tudor'un Östersunds ya da en geç Trabzonspor maçından sonra ipi çekilirdi. Burada boşuna algı kasmaya gerek yok. Güneş balçıkla sıvanmaz.

bu kadar küfür edilmesini inanın anlamıyorum. Tamam çok hata yaptı ama küfürlerle gönderilecek bir şey yapmadı. 40m harcadı diyorsunuz ama 20M'de para kazandık bu sene. Üstelik geçen sene de 20M harcanmıştı transfere. Yani bir fark yok geçen seneden. Sadece daha doğru isimler alındı.

Sabri,Semih,Balta,DeJong Vs. gibi çöpler yollandı. Sneijder ve Poldi gibi futboldan kopmuş ve yüksek maaş alanlar gitti. Selçuk İnan yedeğe çekildi.

Puan olarak da bu kadar yangına rağmen 1 puan gerideyiz. 2.yarı fb hariç hepsi bize gelecek. Doğru yönetim,teknik adam ve transferle beraber bu takım şampiyon olur.

bu kadar küfür edilmesini inanın anlamıyorum. Tamam çok hata yaptı ama küfürlerle gönderilecek bir şey yapmadı. 40m harcadı diyorsunuz ama 20M'de para kazandık bu sene. Üstelik geçen sene de 20M harcanmıştı transfere. Yani bir fark yok geçen seneden. Sadece daha doğru isimler alındı.

Sabri,Semih,Balta,DeJong Vs. gibi çöpler yollandı. Sneijder ve Poldi gibi futboldan kopmuş ve yüksek maaş alanlar gitti. Selçuk İnan yedeğe çekildi.

Puan olarak da bu kadar yangına rağmen 1 puan gerideyiz. 2.yarı fb hariç hepsi bize gelecek. Doğru yönetim,teknik adam ve transferle beraber bu takım şampiyon olur.

de jong ve balta sözleşmeli oyuncumuz

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

40 milyon harcattigina da katilmiyorum (yonetim basiretsizligi bu bonsevisler) , ama 20 milyon filan da kazandirmadi

bruma satildi 15 e , oyle bir yaziyorsun ki sanki brumayi cikartti parlatti tudor

bilakis adamla didisti istifade edemedik kritik maclarda , belki 1 puan fazla alabilseydik ostersund faciasi olmayacakti eksik eleme turu oynayacagimiz icin

bazi argumanlarinda sana katiliyorum ama bu kadar da himaye edilecek seyler yapmadi tudor

Bak güzel kardeşim. Anlıyoruz Tudoru savunmaya çalışıyorsun. Ama yapma, çünkü nerden tutarsan tut elinde kalıyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

savunduğum falan yok. Gitti zaten. Ben sadece küfürlerle gidecek şeyleri hak etmediğini söylüyorum. Yoksa banane,avukatı falan değilim. Siz nasıl Terim'i istiyorsunuz, ben de Tudor'u seviyorum. Herkesin görüşü farklı olabilir. Yeter ki küfür,hakaret olmasın.

Kıçına tekme vuruldu :D

bef0327d-7291-463b-9579-cbb89870c69f.gif

bu kondisyonerin konusunu bulamadım çöpe mi atıldı acaba. neyse burdan tudorcu sallamalara tekrardan selamlarımı iletiyorum. yallah hırvatistana

Üst Alt