Igor Tudor - Sayfa 231 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 maç 7 puan. Tek puan kaybı Milan deplasmanı. Burada bazı tipler vardı, "Büyük hoca olacak dediğiniz adam Udinese'den bile kovuldu" diyordu.

Udinese'nin aptal yönetimi geçen sene kümede tutmuş adamı yollamakla hata ettiğini anladı. Takım yine potadayken 3 maçta 7 puan alıp çıkardı üstlere hocam.

Bu tiplerin nedense hiç sesi çıkmıyor şu an.. Ben en eleştirildiği gün bile çıktım kendisinin iyi hoca olduğunu anlattım. Umarım bu sene Udinese ile başardıktan sonra daha iyi takıma gider. Udinese kötü yönetiliyor çünkü.

3 maç 7 puan. Tek puan kaybı Milan deplasmanı. Burada bazı tipler vardı, "Büyük hoca olacak dediğiniz adam Udinese'den bile kovuldu" diyordu.

Udinese'nin aptal yönetimi geçen sene kümede tutmuş adamı yollamakla hata ettiğini anladı. Takım yine potadayken 3 maçta 7 puan alıp çıkardı üstlere hocam.

Bu tiplerin nedense hiç sesi çıkmıyor şu an.. Ben en eleştirildiği gün bile çıktım kendisinin iyi hoca olduğunu anlattım. Umarım bu sene Udinese ile başardıktan sonra daha iyi takıma gider. Udinese kötü yönetiliyor çünkü.

Udinese'nin sahipleri Watford'in da sahipleri degil mi

Aslinda iyi paralar harciyorlar

ImparaTudor yazin devrim yapacaktir

Gittigi takimlarda basarili olur bu kesin

Bizde ic sahada oynattigi futbol mukemmeldi ama derbi kazanamamasi sonunu getirdi

Gecen Basak 27.haftalarda kaybetmiyor haberini yaparken ilk geldigi sezonki 4-0 yenildigimiz Basak maci 11'ini gordum sinirim yine tepeme cikti.

Eren 11,Podolski yedek.

10 numarada kanat var Sneijder yedek.

10 numarada kanat koymasinin ustune 8 numaraya Hosue'yi koyarak orta sahayi Basak'a teslim etmis ama Tolga ve De Jong yedek.

Sag bekte Semih oynuyor Cavanda yedek.

A9cqbG.jpg

Gecen Basak 27.haftalarda kaybetmiyor haberini yaparken ilk geldigi sezonki 4-0 yenildigimiz Basak maci 11'ini gordum sinirim yine tepeme cikti.

Eren 11,Podolski yedek.

10 numarada kanat var Sneijder yedek.

10 numarada kanat koymasinin ustune 8 numaraya Hosue'yi koyarak orta sahayi Basak'a teslim etmis ama Tolga ve De Jong yedek.

Sag bekte Semih oynuyor Cavanda yedek.

A9cqbG.jpg

Garry yi 10 numaraya mi koymus bir de Allahin manyagi.

Unutmusum ben bunu tamamen.

Ben kendisini beğenmesem de Tudor'un Galatasaray taraftarı arasında belli bir kitlesi var mutlaka dönecektir bir gün bu yüzden.
Teknik taktik bilgisini bir kenara koyarak söylüyorum, insan ilişkilerinde bu kadar kötü bir TD'nin iyi bir yerlere gelmesine gram ihtimal vermiyorum. Allahın delisinin bizim takımda kavga etmediği 1 kişi kalmamıştı herhalde. Muslera, Maicon, Garry... Bir de bunlar sadece basına yansıyanlar yani...

Yav ne ses çıkmaması öldü mü kaldı mı millet Tudor'u mu takip edecek işi gücü yokxd Hiçbir bok olmaz Tudor'dan bizim takımda sorun yaşamadığı oyuncu kalmadı, oyuncu oynamazsa teknik direktör bir halt yiyemez. Düşük ölçekli takımlarda köylü futbolcularla anlaşabilir bu seviyeler ona 10 gömlek fazla.

Udinese'nin sahipleri Watford'in da sahipleri degil mi

Aslinda iyi paralar harciyorlar

ImparaTudor yazin devrim yapacaktir

14/15 sezonundan(5 sene olsun diye sectim) simdiye kadar adamlar +20 milyon karda. Birde gelecek sezon zorumlu satin opsiyonlar sayesinde nerdeyse 40 milyon gelir elde edecekler.

Tudor gecen yazin transfer yapmayi istemisti ve onun icin iyi bütce lazim diye sözlesmese yenilenmemismiydi?

Tabi Udinese genelikte nerdeyse her sene Watfordan belese oyuncu kiraliyordur ve ordan bonservisden kurtuluyordur, ama genede fazla para harciyor denmez onlar üzeri.

Tudor kücük takim sistemi ve bir kac transferle bence Udineseyle ilk 10a baya rahat girer.

14/15 sezonundan(5 sene olsun diye sectim) simdiye kadar adamlar +20 milyon karda. Birde gelecek sezon zorumlu satin opsiyonlar sayesinde nerdeyse 40 milyon gelir elde edecekler.

Tudor gecen yazin transfer yapmayi istemisti ve onun icin iyi bütce lazim diye sözlesmese yenilenmemismiydi?

Tabi Udinese genelikte nerdeyse her sene Watfordan belese oyuncu kiraliyordur ve ordan bonservisden kurtuluyordur, ama genede fazla para harciyor denmez onlar üzeri.

Tudor kücük takim sistemi ve bir kac transferle bence Udineseyle ilk 10a baya rahat girer.

Net harcamalarina hic bakmamistim ama daha yeni Mandragora'ya 20m verdiler diye dedim

Tudor'un bayagi basarili olabilecegini dusunuyorum ben Udinese'de

Ayrica sistemini sadece kucuk takimlarda uygulayabilecegi dusuncesi de mantikli gelmiyor

Yildizlarla problemi olan ve iletisim sikintilari yasayan biri olsa da kendini bu konuda gelistirebilecektir

Üst Alt