Igor Tudor - Sayfa 254 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takımın o presini gordukten sonra yok tudor yok budor arkasından atmak yakısmıyor.

bunların gslı oldugundan bıle suphelıyım
Kulüp tarihinin en büyük efsane isimlerin başında gelen fatih terimi aşağılamaya, küçük düşürmek büyük Galatasaraylılık örneği zaten demi...

Neyse....benim Galatasaraylığımıda sorgulamadan hayırlı akşamlar dileyim size Recep bey.

Tudor döneminin iç saha oyunu hakikaten orgazmik idi. O adama sonradan bir şeyler oldu sapıttı, ne oldu bilmiyorum mental olarak stabil biri değil büyük ihtimalle. O iç saha oyununu sürdürüp, deplasman problemini en aza indirdiğini düşünüyorum da baya müthiş bir şey çıkardı ortaya. Bu arada iç sahada görmek istediğimiz takım tam olarak yukarıdaki gibi, Terim takımları genelde böyle olurdu ama hocanın da şirazesi hafiften kaydı neden bilmiyorum.

Tudorun futbol anlayışı da kendisi gibi şuursuz. Bi takımla seriye takıp galibiyetler alabilir ama devamında mağlubiyet serisine bağlayıp gelen geçenden 4-5 yiyebilir.yani kısaca büyük takım hocası değil

@Emre Bari

Sana bahsettiğim konu

milan yeniden dirilmek ayağa kalkıp yükselmek istiyorsa derhal hocam ile anlaşmalı

ancelotti napoliden kovulup hocamın altını oyana kadar yine zımba gibi bir takım ortaya çıkacaktır

fantastic playmakerlarin feghouli ve belhandayi niye udineseye götürmedin tudor efendi?
basimiza bela ettin arap cetesini.

Üst Alt