Igor Tudor - Sayfa 265 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tudor forvetsiz kalacagini bilseydi bile cagne ve falcayu aldirmazdi mesela
akbaba gibi cöpleri antrenmana bile cagirmazdi

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

hoca kaç oyuncuyu parayla satın aldı ki zarar yaptırsın parası mı yönetimin zaten şampiyon olunca oyuncular yaptırıyor geçen sene rüya kadroyu şampiyon yapamayınca hoca başarısız oluyor :D
bu arada rüya kadro dediğim de paso kiralık olan ( bir de ünlü bir görsel var gri forma bu takım nasıl şampiyon olamadı deniliyor ) o kadro o fotoğraftan sonra bir araya gelemedi sakatlar cezalar oldu. Galatasaraya gelen her oyuncu aidiyet duygusu besler nzonzi geldi evet kaliteliydi ama o genel olanlar gibi hissiyata sahip olamadı bunu da hocaya yazdınız adam ısrarla söylüyor kiralık oyuncu istemiyorum diye ama olmuyor şartlar belli

tudor forvetsiz kalacagini bilseydi bile cagne ve falcayu aldirmazdi mesela
akbaba gibi cöpleri antrenmana bile cagirmazdi

falcaoyu kendim de suçlu bulunmak üzere taraftar baskısı aldırdı hocanın da elbet suçu vardır ama taraftar 1 numaralı etken diagneyi de albayrak aldırmıştır o kadar basiretsizdir ki son gün ciner kapısında bekler gibi iş yaptı malum adamın ne yabancı dili ne de avrupada tanıdığı var

aradaki fark icin latovlevici ve sener transferlerine baksaniz bile yeter
ikisi de ya tutarsa diye alindi
biri karin tokluguna oynadi
digeri ise aklima getirmek bile dahi istemedigim bir rakami kazaniyor bizden
sorsan ft gsnin iyiligini istiyor dersiniz ama
transfer konusunds bile tudor bizi cok daha fazla düsünmüstür

aynen aga aynen bu konuyu sanki paraları konuşan terim-tudor değil de cengiz dursun olarak konuşsak yani şenere o paraları bayılan terimdir illaki cengiz de onaylamıştır aynen hocam bu fiyat iyi diye. önce şunu düşünmek lazım hoca olsam yönetim galatasarayı ne kadar düşünüyor diye düşünürüm bu takım 1 sene forvetsiz oynadı yarım dönem orta sahasız oynadı hoca yoktan var etti taylanı oynattı ama dur taylan ilk geldiğinde de bu para saçma demişsindir belki :D hoca napsın şenerin parasını orası yönetimin işi

aradaki fark icin latovlevici ve sener transferlerine baksaniz bile yeter
ikisi de ya tutarsa diye alindi
biri karin tokluguna oynadi
digeri ise aklima getirmek bile dahi istemedigim bir rakami kazaniyor bizden
sorsan ft gsnin iyiligini istiyor dersiniz ama
transfer konusunds bile tudor bizi cok daha fazla düsünmüstür

Lato 750 bin euro aliyordu. Sener'in de 7 milyon tlsini euroya cevirince 782 bin euro cikiyor. Ikisi de ayni aliyormus. Ne anlatiyon Neco

Profesyonel futbolcu Jakup Jimmy Durmaz ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır. 2019-2020 sezonu için net 6.000.000 TL sabit transfer ücreti. 2020-2021 sezonu için net 7.000.000 sabit transfer ücreti. 2021-2022 sezonu için net 8.000.000 TL sabit transfer ücreti.

ftnin bir cöpü daha karsima cikti simdi
daha kim bilir kimler cikar unutup gittigimiz
valla arayip sinirlerimi bozmak istemiyorum yok yere

galatasarayı düşünen tudor sosoya yıllık 5 bayıldı belona 4 gomise 3,5 fernandoya 3,5 bayıldı ne büyük cimbomluymuş bir de bu adama enkaz üzerine geldi romantizmi yapılıyor enkaz üzerine terim gelmiştir gomissiz orta sahasız kalecisiz her dönem birileri eksik oynadı canım hocam ama gel gelelim şenere yıllık 6 m bayıldı canın sağolsun hocam keşke 10 bayılsaydık

Profesyonel futbolcu Jakup Jimmy Durmaz ile 2019-2020 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için aşağıdaki şartlarda anlaşmaya varılmıştır. 2019-2020 sezonu için net 6.000.000 TL sabit transfer ücreti. 2020-2021 sezonu için net 7.000.000 sabit transfer ücreti. 2021-2022 sezonu için net 8.000.000 TL sabit transfer ücreti.

ftnin bir cöpü daha karsima cikti simdi
daha kim bilir kimler cikar unutup gittigimiz
valla arayip sinirlerimi bozmak istemiyorum yok yere

adem büyük anelizi de istiyorum hemen sonuçta o da bedava alınan bu paralar verilen bir kişiydi

aynen aga aynen bu konuyu sanki paraları konuşan terim-tudor değil de cengiz dursun olarak konuşsak yani şenere o paraları bayılan terimdir illaki cengiz de onaylamıştır aynen hocam bu fiyat iyi diye. önce şunu düşünmek lazım hoca olsam yönetim galatasarayı ne kadar düşünüyor diye düşünürüm bu takım 1 sene forvetsiz oynadı yarım dönem orta sahasız oynadı hoca yoktan var etti taylanı oynattı ama dur taylan ilk geldiğinde de bu para saçma demişsindir belki :D hoca napsın şenerin parasını orası yönetimin işi

he yav yarim sezon forvetsiz oynamistik

bi de ozan kabaki 11 yasinda takip ettirmis, sonra altyapiya aldirmis. en sonunda da 11m avroya sattik, kalsaydi daha cok paraya satardik.

sorsan galatasarayin iyiligini dusunmuyor terim xd

he yav yarim sezon forvetsiz oynamistik

bi de ozan kabaki 11 yasinda takip ettirmis, sonra altyapiya aldirmis. en sonunda da 11m avroya sattik, kalsaydi daha cok paraya satardik.

sorsan galatasarayin iyiligini dusunmuyor terim xd
ya terim orda instagramda paylaşım yaparak adamın değerini 7 den 11 e çıkardı boş lafları yemiyoruz rengo adama enkaz verilmiş terime güllük gülistanlık FFP verilmiş :DDDD

bir kez daha yollarımız kesişsin güzel hocam

bu kez daha dikkatli olup ite(ua) köpeğe(medya) yedirmeyeceğiz

tiyatrolar ayak oyunları bu kez sökmeyecek

dursun başkan yine borca felan soktu büyük başkanmış tudor basiretsiziyle olmayacağını anladı uaya rağmen postaladı ben senden razıyım yağlı başkanım 4 senedir ffp çilesi çeksek de sen olmasan terim başa gelmezdi 2 şampiyonluk hayal olurdu

Üst Alt