Igor Tudor - Sayfa 279 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Abi biraz vizyonlu olun, ne bileyim gidin Mancini'nin konusunu uplayın. En azından onun yanlış zamanda geldiğini söyleyebiliriz ama Tudor ne ya.

Ne alakası var abi? Tip olarak Tudor daha karizma ve maskülen duruyor hatta, hiç o açıdan da bakmadım. Ayrıca ne var giyinişinde? İkisini de sevmem bu arada ama Mancini'nin en azından bir kariyeri var.

yani
bişi yazınca yok efem 3 senenin şeyiynen yazıyoruz oluor ama bazı postların dünkü skorun reaksiyonu olduğu belli o halde bi dünkü maça bide tudorun bjk, bşehir maçına göz atarsak bu tip reaksiyonel fikirleri rafa kaldırmanın gerekliliği anlaşılır. tudor bildiği ülke ve ligde başarılı tıpkı PRANDELLİ gibi, geçmişi kurcalamağa lüzum bulunmamakta.
Hocam şuan 13.hafta. Liderden 12 puan geridesin. Avrupa Ligiyle götürüyorsun işi.

Tudor giderken 16.hafta liderin sadece bir puan gerisindeymiş. Ben başlığa bakabilirsin en başından beri savunuyorum. Liderin 1 puan gerisindeki takımın hocasını gönderdiler 2-3 maç yenildi diye. Bu akıl alır birşey mi?

Büyük maçsa büyük maçları 3 senedir kaç kere yenilmişizdir mesela. Tudor kendi kurmadığı kadroyla Fenere karşı tek kale top oynatmıştı bir önceki sezon.

hocamı artık geçmişle konuşmayalım

hocam gasperini ayrıldığı an atalantada

bankacı bıraktığı an da lazio da

bunları konuşalım

Üst Alt