Igor Tudor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kapat
[FONT=&quot]
DOfVBF9XcAAHnGz.jpg:large
[/FONT]
Sonu da böyle olmalı

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cumartesi akşamı ya kahraman yapılacak ya da hemen kovulmalı denecek. Ülkemizde futbol bu çünkü.

Yıllardır hayal ettiğim genç,başarıya aç,hedefleri olan,farklı şeyler düşünebilen bir hoca bulduk ama ülkemizde benim gibi düşünen ne yazık ki az kişi var.

Hep kısır döngüye giriyoruz. Fenerliler hala Ersun,Daum gelsin diyor, bizimkiler Terim diyor, Trabzonlular Şenol Güneş diyor. Milli takım için hep aynı kişiler dönüyor. Farklı şeyler görmek isteyen ne yazık ki çok az.

Umarım şu Başakşehir maçını kazanır da saçma sapan sürekli konuşulan "büyük maç" geyiği biter. Ondan sonra bakalım ne konuşacaklar? Sene başında da deplasmanda kazanamıyor diyorlardı hatırlarsanız. Tıkır tıkır deplasmanda kazanınca sustu hepsi.

Demek ki ülkemize Guardiola gelse adamı ilk maçtan kovardı bizim bilmişler. Adam Alaba,Sagna,Zabaleta,Mascherano gibi pek çok ismi stopere çekti. Lahm gibi oyuncuyu 30 yaşından sonra orta saha oynattı ve daha pek çok klasik futbol düşünene aykırı taktikleri vardı.

Buraya gelip mesela Mariano'yu stopere koysa "manyak bu" derlerdi. Ama teknik adamlık da bir nevi manyaklıktır. Adam farklı bir şeyler deniyor. Bu yüzden "futbolun dahisi" işte.

Bizim yerli hocalar hep klasik 4-2-3-1 oynatır. Aman pek risk almayayım, işimden olmayayım vs. var kafasında hep. Tudor ise risk alıyor. Zaman zaman bu yüzden hata yapıp kendini riske atıyor ama bu riskleri sayesinde şu an ligin tartışmasız en iyi takımı yaptı. Bu yüzden aylardır savunuyorum kendisini.

Ha belki de bizde başarısız olacak ama inanıyorum ki, sabreden bir takımda çok farklı şeyler yapacaktır ileride.

Cumartesi akşamı ya kahraman yapılacak ya da hemen kovulmalı denecek. Ülkemizde futbol bu çünkü.

Yıllardır hayal ettiğim genç,başarıya aç,hedefleri olan,farklı şeyler düşünebilen bir hoca bulduk ama ülkemizde benim gibi düşünen ne yazık ki az kişi var.

Hep kısır döngüye giriyoruz. Fenerliler hala Ersun,Daum gelsin diyor, bizimkiler Terim diyor, Trabzonlular Şenol Güneş diyor. Milli takım için hep aynı kişiler dönüyor. Farklı şeyler görmek isteyen ne yazık ki çok az.

Umarım şu Başakşehir maçını kazanır da saçma sapan sürekli konuşulan "büyük maç" geyiği biter. Ondan sonra bakalım ne konuşacaklar? Sene başında da deplasmanda kazanamıyor diyorlardı hatırlarsanız. Tıkır tıkır deplasmanda kazanınca sustu hepsi.

Kazandığı an Başakşehir büyük maç değil denecek :D

reis algi manipulatorculerine, kripto kuslara ve fb medyasini hepsini ust uste koy ve Bsehirle birlikte onlara da koy da bizi su rezalete tekrar mahkum etme olur mu REIS. ?

Sen demezsin belki ama sosyal medyada felan denecek eminim

Nasıl Bursa anadolu maçından sayıldı Başakşehiri derbi kıvamına getirenler onu da yapar biliyorum

Buyuklere 17 macta 1 kere kaybetmis takimi yenersek kimse kucumseyemez bence.

Bursa kadro olarak kotu oldugundan herkes tarafindan buyuk mac olarak kabul edilmemesi normal ama yine de atmosferden dolayi ben Tudor'un geldiginden beri kazandigi tek buyuk mac olarak goruyorum.Onda da Yasin-Mariano degisikligini cok sacma buldum.

Üst Alt