Igor Tudor'dan Galatasaray Ayrılığı İçin Şok Açıklamalar!

Mert Aydinli

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Senin yüzünden Sinoyu yollayip arab kazigini aldik. Canin cehenneme

Tugay Sera

10 Numara!
Ajan olduğunu ifade etmiştik

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malik Yavuz

Şef Gümüş Kıvrım
Beşiktaş Clde olmazsa şansımız yokmuş xd.

8 puan farka da suni demiş Aykut gibi.
kadroyu degistirmesen içine etmesen kariyerine şampiyonluk yazdiracaktin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Recep Timur

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Sizde biliyosunuz ki acıklamaları dogru bjknın 2 yıl sampıyonluktan sonra oturmus bı kadrosu var ve baslarında senol var bizden guclu basladıkları ortada. Tekrar gsde gormek ısterım kendısını

Sinan Bilgin

Cezalı
Bu roportaj esnasinda en kritik soru sorulmamis , gerci sorulsa bu verdiklerine ek olarak , bir de gecen seneki takim zayifti benim takimim degildiye getirirdi isi

sorulacak soru , bu seneki malum 4 mac ve ek olarak ostersund ve gecen seneki sifir cekilen derbileri ve kasimpasa macini filan sormak lazimdi

bu adamdaki bence dogru soyledigi cok sey var , buradaki iklimin avrupadan farkli olmasina da yapabilecegi bir sey yok ama net hatasi su ki , olaylara ayrilinca bile kendinden kaynakli yanlislari itirafla
yaklasamiyor

Yine de ben asil malatya macini affedemiyorum , sana bunca kayba ragmen o veya bu sekilde , kerhen ya da bilerek sans verilmis , sen malatyaya da yenilirsen sabirlari tasirirsin

Gürkan Akdeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Geçte olsa ne kadar doğru bir karar verildiğini ispatlar nitelikte açıklamalar olmuş. Tudor'un hangi takımın hocası olduğunu idrak edemiyor olması belki de en büyük problemiydi lakin kovuldu yine aynı :red: Saplantılı hatta hastalıklı bir zihin yapısı olmasa iyi bir hoca olabilirdi. Artık geçmiş ola.
Ben ya da benim gibi düşünenler Fener derbisinden sonra bu adamı göndermek lazım dediğimizde bizi eleştiriyorlardı.

Halbuki benim derdim öncelik olarak taktik ya da teknik değildi. Zihniyet meseleydi.

Bu kafadaki bir adam şampiyonluk yaşayabilir mi? yaşayabilir tabii. Bursaspor gibi ama. 50 yılda bir olur o.

Alnitak Alnilam Mintaka

Hasan Soysal

Aslan Üye
Şu durumda kesinlikle büyük takım hocası olamaz. Adam daha baştan Beşiktaş büyük takım ve bizi yenmesi normal demiş. Bu adam bizi ligde 2. yapmış olsaydı sezon sonu muhtemelen "Beşiktaş bizden daha iyi takım bu yüzden şampiyon oldular, bizim 2. olmamız başarıdır" şeklinde bir açıklama yapacaktı.

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Kessen oturma grubu çıkar öyle odun bir adam. Kariyerini Hırvatistan ikinci liginde tamamlar, bundan bir b.k olmaz.

Sinan Bilgin

Cezalı
Peki senol ciksa ve "Gs bizden iyi haliyle sampiyon olmalari normaldir" dese kendi seyircisi tefe koyar mi ?

ya da aykut ?

e biri illa ki en iyi olacak , o zaman herkes yalanci konusmali mi ?

Tudor’a kim hala sempatiyle bakıyorsa, kim hala ileride tekrar takımın başında görmek isterim diyorsa, kim haklı ama adam Beşiktaş daha iyi diyorsa Allah bin belasını versin. Siz Galatasaraylı olamazsınız. Kuşsunuz hepiniz. Gerçekte olmasa da ruhunuz kuş sizin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sergen Zeren

Transfer Aşığı
GSC Efsanesi
besıktasın altına yatmaya meraklı bi serseriymiş hocamız..GALATASARAY 'ın sampiyonluga oynadıgı bi ortamda bjk sadece helvadır ve o helva her daim yenir.

Son düzenleme:

Mehmet Çelik

Şef Gümüş Kıvrım
Paylaşmayın şunun saçmalıklarını, görmek istemiyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gürkan Akdeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Peki senol ciksa ve "Gs bizden iyi haliyle sampiyon olmalari normaldir" dese kendi seyircisi tefe koyar mi ?

ya da aykut ?

e biri illa ki en iyi olacak , o zaman herkes yalanci konusmali mi ?
Böyle düşüneceksek bu yarış neden var kardeşim? O zaman oy çokluğu ile senenin en iyisi olduğu düşünülen takımına kupayı versinler.

Beşiktaşlı da anasını beller öyle diyen hocanın Fenerli de.
Makulu de budur.

Bu bir yarışma, kimin en iyi olduğu da 34 haftanın sonunda belli olur. Lig sonuna kadar da herkes en iyi benim iddiasında bulunabilir.

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt