Igor Tudor'dan Sneijder'e: "Oynadı da ne oldu?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor'dan Sneijder'e: "Oynadı da ne oldu?"

Tudorada vur dedik öldürdü.

Aslında o kadarda haksız değil sneijder gibi futbolcudan herkes daha fazlasını bekliyor doğal olarak.

Sen geldiğinde bu takım ikinciydi ve sadwce 4 veya 5 puan gerideydik ve bütün Derbileri evimizde oynayacaktık...sen ne yaptın diye sorarlar insana alahın Hırvat dingosu....

Haber doğru mu bilemiyorum da kendisinin bir hırvat sığırı olduğu gerçeği değişmiyor. Bu sığır böyle bir açıklama yapmış mıdır? Yapmıştır inanırım.

Sorunlu bir adam varsa o da Tudor'un kendisi. Problemli, geçimsiz adamın teki. Geldiğinden beri sürekli birileriyle uğraştı. Sen Mourinho değilsin kardeşim. Bu çapta bir teknik direktör için bu kapris, bu tavırlar çok fazla. Bu kafayla ve bu futbol anlayışıyla devre arasını görmesi mucize olur.

Adam dogru söylüyor. Sneijder kendini GS'dan üstün görüyordu. Takımın içine etti, 6. ve 4. olduk. Niye bukadar abartılıyor onuda anlamış değilim. Aldığı paranın karşılığını kesinlikle vermiyordu. Birtane adam geçtiğini hatırlamıyorum. Selçuk malını da yanında hediyesi diye göndermek vardı..
Sadece tek bir adamdan bunları bekliyorsan sen git Tsubasa Cizgi filimlerine bak....Sneijder hiç bir zaman iki üç adam eksiltip sonra gol atan bir Futbolcu değildi...önündekileri oynatan bunu Melolu Drogbalı sezonlarda gördük....son iki senedir oynadığı takımdaki adamlara bak... Eren çöp, Yasin çöp, Selçuk çöp, Tolga çöp, Semih çöp, Serdar çöp, Lines çöp, Carole çöp, Sabri çöp, Umut çöp, Hakan çöp....hanginiz topcu olsanız bu çöplük toplumuyla oynamak ister...

Sadece tek bir adamdan bunları bekliyorsan sen git Tsubasa Cizgi filimlerine bak....Sneijder hiç bir zaman iki üç adam eksiltip sonra gol atan bir Futbolcu değildi...önündekileri oynatan bunu Melolu Drogbalı sezonlarda gördük....son iki senedir oynadığı takımdaki adamlara bak... Eren çöp, Yasin çöp, Selçuk çöp, Tolga çöp, Semih çöp, Serdar çöp, Lines çöp, Carole çöp, Sabri çöp, Umut çöp, Hakan çöp....hanginiz topcu olsanız bu çöplük toplumuyla oynamak ister...
Kardesim, yilda 5 milyon net kazanacaksin, senede sadece 3 gol atacksin, assistlerin yarisi duran toplardan olacak, hiç adam eksiltmeyeceksin, sonra gelip GSyin 10numari olacaksin oylemi? Bence senin gidip gercek futbol izlemen gerek anlaman icin. Yaşın kaç bilmiyorum ama Haginin yaptiklatirini gorursen, sneijderin siradan en fazla 2 milyonluk bir futbolcu oldugunu anlarsin.

Son düzenleme:
Aman Allahim adam daha Sneijder'in nasil bir oyuncu oldugunu bile cözememis 4,5 sene de ama gelmis burada kendisinden neler bekliyor.

Kardesim, yilda 5 milyon net kazanacaksin, senede sadece 3 gol atacksin, assistlerin yarisi duran toplardan olacak, hiç adam eksiltmeyeceksin, sonra gelip GSyin 10numari olacaksin oylemi? Bence senin gidip gercek futbol izlemen gerek anlaman icin. Yaşın kaç bilmiyorum ama Haginin yaptiklatirini gorursen, sneijderin siradan en fazla 2 milyonluk bir futbolcu oldugunu anlarsin.
Hagi kıyası yaptığın için yazıyorum. Hagi ile kıyaslanacak oyuncu değil ve çok önemli bir ayrıntıyı atlamışsın, Haginin birlikte oynadığı takım muhteşemdi.

Sneijder de ilk iki buçuk sezon iyi takımla oynarken neler yapabileceğini gösterdi.

Madem kıyas yapılıyor, bütün etkenleri yazarsak daha doğru olur.

Bunun dışında artık sneijder için yazılan mesajları yanlış yorumlamayı bırakın. Gitmesini istemeyenlerin tepkisi, takımda ondan daha kötü olan oyunculara dokunmayan adamın sneijdere takıp göndertmesi. Tudorun Selcuğu göndereceğine inanıyorsanız o sizin bileceğiz iş ama benim şimdiye kadar gördüğüm göndermeyi bırak takımın lideri olarak görüyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
gVgb8y7X.jpg

Hagi kıyası yaptığın için yazıyorum. Hagi ile kıyaslanacak oyuncu değil ve Haginin birlikte oynadığı takım muhteşemdi.

Sneijder de ilk iki buçuk sezon iyi takımla oynarken neler yapabileceğini gösterdi.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Burda Sneijdere çok kötu futbolcu filan demiyorum. Aldigi paranin kalibresinde bir futbolcu degil.

Hagiyle kiyaslama meselesine gelince, diger arkadas adam eksiltmemesinden bahsetmisti, ona istinaden ornek verdim. Ayreten şu gercegi de unutmamak lazim, UEFA kupasini alan kadro cok iyiydi, ama o kadrodan Hagi, Popescu ve Taffereli cikartinca takimin 50% gucu eksilmis olur. Şuan ki kadroda boyle bir etki yapacak oyuncu yok, belki Muslera diyebiliriz bir nebze.

Üst Alt