İkinci Hamza Sezonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkinci Hamza Sezonu

Transferde çok ağır kaldı yönetim , UEFA kararları falan demesin kimse serbest , sözleşmesi biten yada kiralık çok kaliteli isimler var piyasada ve gün geçtikçe sayıları ya azalıyor yada fiyatları artıyor.

Hamza’nın 3 kupalı fotoğrafı ardından başımızdan geçenleri hatırlayın , kaçan transfer fırsatları .Göz göre göre alınmayan adamlar ve vasat transfer sezonu sonrası felaket bir sezon.

Şu an ilk 11 i zor çıkartan bir takımımız var ve üç kulvarda mücadele edeceğiz ancak gelin görün ki yönetim yine aynı şekilde günü geçiştirmekte, önce sonuç yazısı ellerinde olmasına rağmen açıklamadıkları UEFA cezaları , sonra bayram ve seçim dönemi bahane edilerek geçirilen vakitler ve fiyasko dünya kupası sonrasını bekleme politikası.

Fatih hoca gibi duygusal kulubünü ve yönetimini koruyan aza tamah eden adamı buldular tabii.

Bu transfer politikası devam ederse büyük fiyasko bir sezona hazır olun derim.

Kaçan bir : ahmed Musa ki 9-10 m opsiyon ile alınabilirdi .Bir iki seneye Salah gibi patlayacaktır biz yine burda dizlerimizi döveriz.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seneye şampiyon olmamız da en az bu seneki şampiyonluk kadar kıymetli
Hem rakiplerimizi fişini çekeriz, makası açarız ve ekonomik olarak işler oturur.
Ama takımı oturtmamız şart.
Bu şekilde avel avel etrafa bakarak 1 şey elde edemeyiz

• Transfer donemi acilali sadece iki hafta oldu
  • Basimizda kulup efsanesi Fatih Terim var
  • Dursun Ozbek denen yiyici yonetimden yeni kurtulduk
  • FFP'yle yeni bir anlasma imzalandi men edilmemek ve surdurulebilir finansal yapiya gecmek adina
  • Dunya Kupasi var
  • Takimin, en azindan ilk 11'in cok fazla transfere ihtiyaci yok

Aslında terim öyle aza tamah edecek adam değildi. Başarıyı her daim isteyen işini de riske atmamak için gereksiz harcamalar yapandi hatta.
Ta ki şu milli takımdan kovulana kadar. O süreçten sonra bambaşka biri oldu adam. Prestij meselesi oldu gönül bağıyla bağlandığı galatasaray'ın başarısı.
Beni cl korkutuyor açıkçası. Ligde bile sırıtan takım cl inde elek olur doğruya doğru. Gene de erken böyle şeyleri konuşmak için. Bekleyelim görelim. Belki anlaşıldı çoğuyla arka arkaya açıklayacaklar vs. On protokol imzalanmadigini bilemeyiz sonuçta.
Ben şeffaf yönetimimize ve Fatih hocaya güveniyorum. Futbolcular sonrasında geliyor. Olur gider sıkmayın kendinizi. Cl Finali gibi bi hedefimizde olmadığına göre yeni yapılanacak bir takıma çok ümit bağlamayın keyfini çıkarmaya bakın derim.
Zira sonra çok kahroluyonuz iş çıkıyor bize.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

• Transfer donemi acilali sadece iki hafta oldu
  • Basimizda kulup efsanesi Fatih Terim var
  • Dursun Ozbek denen yiyici yonetimden yeni kurtulduk
  • FFP'yle yeni bir anlasma imzalandi men edilmemek ve surdurulebilir finansal yapiya gecmek adina
  • Dunya Kupasi var
  • Takimin, en azindan ilk 11'in cok fazla transfere ihtiyaci yok
Nası yok yaw bitirirler bizi bitirirler. Kıytırık ligimizde full defans yapan takımlar olmayacak karşımızda. İlk 45 dayanamayız Vala geçen sene 11 iyle. FT effect bile yetmez.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

hoca bi de milik bacca imbula gibi isimlerle ilgimizin olmadıgını soyluyor ama trazege copu ıcın var gücümüzle calısıyoruz

Kasa da para da yok diyemezler sonucta sampiyonluk gelirleri Cl den gelecek paralar var bunun bir kizmimi heralde transfere ayiracak gücümüz vardir. Peki ozaman nerde kaldi bu transferler? Albayrak bu isi yürütüyorsa zaten birsey olmaz

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Tek güvencem Fatih Terim. 2015 yazını bir kez daha yaşamak istemiyorum kahrolmuştuk burda. Evlat-denge diye diye kadronun içine etmişti Hamza.

Hamza ile FT yi bir tutmak !!

Ne diycegimi bilemedim.

Bjk ve fb sezonu bizden erken acan takimlar olarak maasallah dunyayi transfer ettiler biz yaya kadik!!!

Arkadaslar. Cok acik. Uefa takimlarimizi giyotine yatirdi. En agir yaptirimlarda bizde.

Ucaklar kalkmadan ucaklar inemez !!

Fazla pesimist bir düşünce tarzı. Ayrıca Fatih hocayla Mustafa Cengiz vs Hamza Hamzason ve Dursun Özbek. Arkadaşlar bu karşılaştırmayı aklınız hayaliniz alıyor mu yahu? Biraz sakin olun eminim gerekli takviyeler kiralıkta olsa yapılacaktır.

Neden yahu hic transfer gerekmeyecek demedim ama Nagatomo'yu tutup bir orta saha bir de kulubeden hamle yapabilmek adina kanat-forvet alirsak tamamdir
Yüksek tempoda sıkıntı yasarız. yaşı geçmiş oyuncular cok. orta saha kanatlar ve forvete takviye şart. isim olarak iyi gözeken oyuncu maçlarda formsuz olabilir, kenar desteği önemli o yüzden. bu sekilde dediğim gibi kevgire döner geliriz.

sadece ligde gördüğümüz rodriguez ve lig maclarının bazılarında elestiri alan feguli yle olur diyon yani. ihtimaller üzerinden yürüyoruz görmeden bilemeyiz. ama gene de esseği sağlam kazığa bağlayıp esseklere güvenmemeliyiz.

Yahu zaten yabanci siniri bir kere sinirliyor bizi. Donk - Denayer - Nagatomo'nun takimda tutuldugunu varsayinca bir orta saha bir kanat-forvetle tamamdir kadro

Acikcasi CL'de her mac 5 yiyip 0 ceksek umrumda olmaz, en onemlisi yine sampiyon olmamiz

Üst Alt