İkincilik Önemlidir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İkincilik Önemlidir!

Başarabileceğimize dair inancım yok.

6 puan gerideyiz ve bizi zorlayacağını düşündüğümüz her takıma mağlup olduk. Bitime 12 maç kaldı. Önümüzde Antalya, Başakşehir (halihazırda lig ikincisi), Trabzon deplasmanları ve içerde Fener gibi zor maçlarımız var. Başakşehir'in de zor maçları vardır mutlaka ama bu sene hiç bir önemli maçı kazanamamış olmamız beni umut beslemekten alıkoyuyor maalesef.

Mevcut takımımızın kadro ve oyun kalitesi itibarıyla bir hedef kovalayacak kabiliyete sahip olduğuna inanmıyorum. Puan farkı daha da artarsa şaşırmayacağım.

Bjk maci sampiyonluga tutunma maciydi , iclerinde en zoruydu , basaramadik
Antalya maci ilk 4 u garanti altina alma maci , 5 puan gerimizdeki takimla oynayacagiz , ayni bjk deplasmana bize gelirkenki durumda simdi biz variz
Fb maci oncelikle 2-3 uncu siralar icin bir savas maci olacak
Finalde de basaksehir maci o gunku duruma gore yine 2 inciligin savasi olacak

Bu maclarin sayisi cok oldugu icin ve diger takimlarin da benzer maclari oldugu icin sansimiz var .

Artik bjk nin bu takimlara puan kaybetmesini degil ,bilakis yenmesini isteyecegiz . Ayrica basaksehirle kendi macimiz var

Bu baslik Galatasaray'imizin ve taraftarinin vizyonunu ne kadar kuculttugunun kanitidir...

Bizi bu hale sokanlari Allah bildigi gibi yapsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben mukemmel bir yorumcuyum demek istemiyorum ama neden her seye bir karsilik ,bir "oyle degil boyle" deme geregi hissediyorsun ki ? 15 sezonda 2 incilik mucadelelerimiz de var , sampiyonluklarimiz da, erken kopuslarimiz da

Bazen sampiyonluk kovalarken 2 inci olursun , bazen 2 incilik o sezon degerlidir olursun , bazen kovalarsin 3 uncu olursun ... Yani iddianda hakli cikmak icin olan biteni egip bukmeye amma meraklisin

Insanlarin forumda neden benimle de seninle de cok ugrastiklarini anliyorum . Ben antipatik oldugumdan , sen ise mutlaka insanlarla karsilikli bir diyaloga girme sevdandan . Senden alinti yapip da bir fikir one suruldugunde "ama oyle degil boyle.." itirazi yapmadigini hatirlamiyorum acikcasi

Ben şahsi yorumumu değil olanı söyledim ki burada.Bir şeyi eğip büktüğüm yok yoksa.Konu ikinciliğin önemli olduğu.Ben de o sezonlarda alınan 2. liklerin (2013-2014 hariç) şampiyonluk yarışında başarısız olmamızdan ötürü geldiğini söyledim.Katılmadığım veya doğru olmayan bir şey gördüğümde tabi ki belirteceğim forumun amacı bu zaten.

Sarper yuzde yuz hakli bu konuda. Ben Galatasarayin 2.lik hedefleyip 2. olduguna daha sahit olamadim. 2-3 kere ikinci oldugumuz sezonlarda son 5 haftaya kadar sampiyonluk umidiyle cikildi hep maclara. Eger Galatasaray subat ayinda kopuyorsa genelde 4-8 arasinda bir yerde bitiriyor ligi. Bu senede oyle olacak.

Ben şahsi yorumumu değil olanı söyledim ki burada.Bir şeyi eğip büktüğüm yok yoksa.Konu ikinciliğin önemli olduğu.Ben de o sezonlarda alınan 2. liklerin (2013-2014 hariç) şampiyonluk yarışında başarısız olmamızdan ötürü geldiğini söyledim.Katılmadığım veya doğru olmayan bir şey gördüğümde tabi ki belirteceğim forumun amacı bu zaten.

Tamam abi ,mevzu bu konudaki iddiam degildi zaten, bu istatistigi yazarken ozellikle bekledim karsi cikacagini bile bile , ben arda veya osman degilim , onlari bu tuzaga dusuruyorsun zaman zaman ,onlar da seni bazen dusuruyor ama benden bu mevzuda son alinti . Sen nasilsa kasinti yasayip dayanamayip yine alinti yapacaksin ama bu kez karsilik alamayacaksin

Sende hakkaten insani zorla karsilikli catismaya sokmaya calisan bir tarz var , aslinda basari yani . Bunca bana kufur eden cikiyor , ters ters konusan cikiyor ama seninki dogal bir tavir oldugu icin ,yapmacik olmadigi icin hakkaten sinir bozucuymus

Guzel bir nokta koyucu mesaj hazirla bekliyorum .

Tamam abi ,mevzu bu konudaki iddiam degildi zaten, bu istatistigi yazarken ozellikle bekledim karsi cikacagini bile bile , ben arda veya osman degilim , onlari bu tuzaga dusuruyorsun zaman zaman ,onlar da seni bazen dusuruyor ama benden bu mevzuda son alinti . Sen nasilsa kasinti yasayip dayanamayip yine alinti yapacaksin ama bu kez karsilik alamayacaksin

Sende hakkaten insani zorla karsilikli catismaya sokmaya calisan bir tarz var , aslinda basari yani . Bunca bana kufur eden cikiyor , ters ters konusan cikiyor ama seninki dogal bir tavir oldugu icin ,yapmacik olmadigi icin hakkaten sinir bozucuymus

Guzel bir nokta koyucu mesaj hazirla bekliyorum .

Şimdi ne dedim ben yahu,sadece bir düzeltme yaptım o kadar.İnan tuzak kuracak,tartışmaya çekecek tahrik edecek bir düşünce de hiçbir zaman geçmedi aklımda bu forumda birine karşı.Üslüp sıkıntısı da yok,öyle sert veya antipatik bir üslüp kullandığımı da düşünmüyorum.Gereksiz alınganlık yaptın şimdi.Yine de sana ters gelen bir şey dediysem kusura bakma. :)

İkincilik yönetimin taraftarı bir sene daha uyutmasından öteye geçmez. Dibi görelim kaos olsun mümkünse başka kurtuluşumuz yok.

2. olursak Galatasaray 2 sene daha kaybeder. Dursun iyice tecavüz eder ve tedavi etmesi uzun sürer.

En kötü sırada bitirip Dursun'u tekme tokat kovmaktan başka çaremiz yok.

2.lik bu fikstürde mümkün falan değil.

Avrupaya gidermiyiz o muamma. Bari Fener tr kupasını alsa da bize gün doğsa.

Gecen yilki kadar kotu bir performans beklemiyorum , gecen sene sanirim 17 macta 4 ya da 5 galibiyet alabilmistik .51 puanla bitirmisiz ,su an 40 puan var , herhalde 11 haftada 11 puandan fazla aliriz diye dusunuyorum, o kadar da degil

açıkçası 2. olmamızın çok da mühim bir konu olduğunu düşünmüyorum. hatta şöyle 4. olup avrupa ligine gitsek daha iyi. neden derseniz. elimizdeki kadro zaten kalitesiz bir kadro. başkanın da dursun olduğunu varsayarsak benim hiç umudum yok doğru düzgün adam alınacağından. ha tudor faktörü var ama hoca sunar listeyi bunlara. bunlar 3.-4. alternatifleri ya alırlar ya alamazlar. muhtemelen yapacakları transfer de ön eleme maçlarından sonra anca katılır takıma. böyle düşününce de cl ön elemesini geçebileceğimizi düşünmüyorum. hadi geçtik diyelim, cl'de bu kadro rezil olur.

hem bir umut 4. olunca belki yönetim istifa eder. eğer ki böyle bir şey olursa zaten milat olur bizim için. diğer yandan bakınca da futbolcular gene tatillerini kısa tutup sezonu erken açacaklar. bir kötü yanı cl geliri diyebiliriz ama cl gelirleri bugüne kadar ne kadar işimize yaradı? çok mu doğru kullanıldı? en sonunda gene futbolcuların borçlarını zor ödeyen ve uefa'dan men cezası alan bir Galatasaray çıktı ortaya
2.lik ne demek muhim degil yahu ligde alacagin her puan ekstra para demek. 2. Olup birde s.ligine girdigini varsayarsan sampiyonlugun sadece kupa ile ego tatminligi oldugu ortaya cikacak. Tamam ekstra urun satisi, bilet gelirleri sampiyonun kadar olmaz ama erken koptun diye de hadi herseyi birakalim anlami tasimamali. Hocasi isine devam etmeli, oyuncusu kendini toparlamali, taraftari destegi kesmemeli.

Olaya artik para cinsinde bakmak zorundayiz. Sinegin yagi cikartilmali.

Üst Alt