İKK Ç.F. 1.Maç | Real Madrid 1-2 Barcelona | Maç Sonucu - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İKK Ç.F. 1.Maç | Real Madrid 1-2 Barcelona | Maç Sonucu

Cevap: İKK Ç.F. 1.Maç | Real Madrid 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | TRT 3 Spor & TRT HD

Nossa Nossa, assim você me mata. Ai se eu te pego. Ai, ai se eu te pego. :lol:

[video=youtube;Ux2_a0-NGy8]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ux2_a0-NGy8[/video]

Cevap: İKK Ç.F. 1.Maç | Real Madrid 1-2 Barcelona | Maç Sonucu | TRT 3 Spor & TRT HD

ben mourinho yerinde olsam sezon sonu giderdim adamı rezil rüsva ediyor barca

Pepe senin karakterine tüküriyim Ne serefsiz bi adamsın lan sen barcadada cok böyle totos oyuncular yakısmıyorlar böyle takımlara

David Villa sakatlanmadan önce yedek kalıyordu Fabregas oynasın diye. Ve zaman zaman üçlü savunma deniyor Guardiola..Aldıkları o sürpriz mağlubiyetlerin nedenlerinden bazıları bunlar. Geçen seneki takıma sadece Sanchez'i monte edip devam etse ve Fabregas'ı kulübede Xavi ve Iniesta'ya alternatif tutsa yine rahat rahat şampiyon olur Barca.

Buna katılıyorum, ben öyle yapacağını sanıyordum aslında ama 3-4-3 denemesi yapmasını da bir yandan anlıyorum. Adamlar olayı aştı, topu rakibe vermiyorlar ki 4 tane savunmacıya ihtiyaçları olsun. Sanırım 3-4-3 oynayarak takımı daha ofansif, orta alanda daha kalabalık ve şimdikinden bile yaratıcı hale getirmek istiyorlar. Böylelikle Inter örneğindeki gibi zaman zaman aşırı kapanan savunmaları aşamama problemine bir çözüm getirmeye çalışıyorlar. Messi gibi tarihe geçecek derecede süper yıldızları olmasa kapalı savunmaları o klasik 4-3-3 kadrolarıyla bile aşmaları zor olabilirdi, eninde sonunda Messi'siz günler de gelecek. Tabi bu deneysel çalışmalarının dezavantajları da var; 3-4-3 bir kontratak problemi yaratıyor, özellikle kanatlardan hızlı çıkan adamlara karşı açık veriyorlar ama belki zamanla oturturlar. Yani 3-4-3 denemeleri de bugünden çok gelecek için sanki. Total futbolun bir sonraki leveli 3-4-3 olabilir bakarsın :) Barca böyle giderse 1-2 sezon sonra stoper oynatmayacak gibi zaten. Pique gibi stoper bulmak zaten zor, defans hattında da defansif yönleri güçlü orta saha oynatıyorlar (Masherano-Busquets falan) artık. 3-4-3 oturursa onun adına bir yandan 0-10-0 da diyebiliriz belki :)

Ha bana kalsa ben de fazla risk almaz, senin dediğini yapar Pedro'nun yerine Sanchez'i form durumuna göre dönüşümlü monte eder. Fabregas-Iniesta-Xavi 3'lüsünden ikisini dönüşümlü kullanırdım. Yaşı yavaş yavaş ilerleyen Xavi'ye daha çok dinlenme şansı vermiş olurduk böylelikle (gerçi Fabregas'ın Iniesta ile yanyana oynayıp Xavi görevi yapması biraz zor, onun tarzı Iniesta'ya daha yakın ama olsun) diye düşünüyorum. Artı bir de alttan gelen Tiago var, onu da sayarsak bol alternatifli olurdu. Inter maçında Iniesta'nın yokluğunu arama sıkıntısını bir daha yaşamazdı. Ligde El Classico'lar hariç çok iyi giden bir Real Madrid olmasa belki farklı deneyler yapmak daha mantıklı olurdu ama işte Real bu kadar iyi gidince o 3-4-3 deneyleri nadir de olsa sürpriz puan kayıplarına neden olup geriye düşürüyor Barca'yı.

Hücüm oyuncusu yok madrid'de.Rooney Robben İbrahimoviç'i alırlarsa barcayı yenerler yoksa bi cacık olmaz bu madrid takımından,he bide sağ bek lazım tabii

Madridin su cıktıgı ortasaha bizim ortasahadan kötü:)

Madrid adına yakısacak 2-3 oyuncu var takımda sadece Cok yol katetmesi lazım madrid ve jose'nin Tekrar dünyanın en iyi takımı olmak istiyorlarsa..

Barca ise Dünyaya kötü örnek oluyor. Abuk subuk seyler deniyorlar Allahtan tökezliyorlarda bazen aaa bizde deniyelim diyenler cıkmıyor. Adamlar olayı bitirmiş bu barca kötünün iyisi bide Adamlar bildigin forvetsiz oynuyor lan bizde bunlara özenip ardayı forvet oynamıstık:S

Çok şerefsiz

1326926414_extras_portada_0.jpg

Real Barcayla basetmek istiyorsa, alacak seneye Gerrardi, Lampardi, Rooneyi, Ibrahimovici.

Ozaman basedeBILIR. Ozaman bile kazanma sansi olmayabilirde.

Barcelonada yenilir yazan arkadaslar bir noktayi kaciriyor,Getafe-Espanyola takilabilir ama finaller derbilerde Barcayi yenmek bir turdan elemek önemli,bizde gidip lig sonuncusuna puan kaptiriyoruz,kendi liginde bunlar son derece dogal espanyolla berabere kaldi ayni basariyi barcaya karsi tekrarliyabilir mi espanyol? ''is kazisini örnek gösterip Barcada yenilir demeyin''

Real kendi oyununu oynasin deniyor o oyunla 8-0 olur....

Morinho bilmiyormu hucumcuyla cikmayi gecen sene cikti 5-0 ve pas rekoruyla evine yolladilar morinhoyu.

Karsinda pas yapan bir takim var,öyle bir pas trafigi varki kesemiyorsun,kisacasi yenilmezler!

Tek bir sekilde kesebilirsin pepe ile tekme tokat vurarak onuda yapiyorlar,iste skor bu yuzden az....

Barcayi yenemezsin ancak calabilirsin!

Bu konuyla ilgili birkaç gün önce attığım mesajı tekrarlıyorum. Ne olacak bu Realin hali?

Barça'yı severim Xavi-Iniesta-Messi'den ötürü ama sevinemiyorum Real'i yendiklerinde. Biz de uzun bir süre FB'ye yenildik, şimdi buraya gelip de "Real'in kocası Barça zaaaa" yazmak üzüyor beni.

Pepe'yi izledikçe futboldan soğuyorum.

Üst Alt