İlginç dövmeler - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlginç dövmeler

Cevap: İlginç dövmeler

bende aynı şeyi diyecektim de gece gece uzatmanın anlamı yok. isteyen istediği şeyi inanır boşver emre kardeşim ;) bende koluma K.ATATÜRK imzası yaptırdım 10 numara oldu yani.

abdest geçmeme olayıda hurafe uydurması tamamen.. :)

"Istiyen istedigine inanir" lafini skca duyar ve görür oldum bu aralar, cogu yerde.

Kismen dogrudur.

Yalniz bir müslüman olarak karsindaki eger yanlis biliyorsa ona dogruyu göstermek gerekir, vazifedir. Alay edercesine bir cevap vermek dogru degildir.

american-idol-camel-toe-star-wars-tattoo-design-that-george-lucas--b-m-tattoodonkey.com.jpg

Hairy ile dövmenin birleştiği sanata hayranım. Eminim Refik'de fikrimi destekleyecektir...

Herşeyin günah olup olmadığını mı tartışacağız şimdi burada?

O öyle değil herseyin caiz olup olmadıgını mı tartışacaz olacaktı.. Herkesin kendi özgür iradesi isteyen yaptırır , isteyen yaptırmaz..Biri abdest tutmaz derken, biri de önemli olan niyet demekte..Bana görede öenmli olan ne kadar saf duygularla namazını kılıp kılmamakta.. Ben cok gördüm dövmeli müminleri camii de aynı safta..

Yanii bu konuyu ne kadar tartısırsak tartısalım.. Bir sonuca varamayız..En iyisi konusmamak.. :)

hepsi iğrenç

bir kısmı photohshop

ben yaptırsam aslan yaptırırdım

ama bi dk o da masonların sembolüydü dimi

o zaman hiç bulaşmiyim

Üst Alt