İlhan Cavcav: "Kimse düşürülmesin dedik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlhan Cavcav: "Kimse düşürülmesin dedik"

Cevap: "Kimse düşürülmesin dedik"-Hacı Cavcavdan Yeni Açıklamalar

Kulüpler birliğinden ve havuzdan ayrılma kararı alsak bugün bize karşı tavır takınan yüzsüzler ayaklarımızın altını öperler ne olur etme, eyleme diye.

Bu sektör bile bu ruhu satılmışlığı hak etmiyor:sad007:

Bunlar(G.Antep - G.Birlipi) da haklı tabi. Beşiktaş - Fener olmasa kim, Tabata'ya 8, İsmail'e 6, Orhan kazmasına 4 vs. ücretler ödeyip transfer eder?

Sende haklısın artık fenerde olmazsa; şikeleri,teşvik primlerini kimden alacaksın

Yüzsüz, arsız bu kadar insanın bir araya toplandığına ve gözlerimizin içine baka baka kaypaklık yaptığına hiç şahit olmamıştım. (Yoksa olmuş muydum, hatırlayamadım şimdi.)

Kişiler ayrı klüpler ayrı :D

Yıllardır bu ülkede şike olduğu söyleniyor ama yakalanamıyor,kanıtlanamıyor oluşunun sebebi böyle "binek" olmaya razı insanların var oluşundandır.

Fenerbahçe bir gün Atatürk Havalimanı'na Avrupa kupasıyla inecek hayalleri kuruyor ya işte bu düzmece ligde, rekabetsiz ligde, Türkiye palavra liginde bu sonucu önceden belli maçlarda mücadele ede ede Avrupa'da hiç bir halt edemez belki yıllardır bir halt edememesinin sebebide budur.

Böyle isimlere toprak atılmadan Türk Futbolundan hiç bir şey olmaz.

Hepimize geçmiş olsun.

Radyopsor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programına katılan Cavcav, sözlerine Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın açıklamalarını eleştirerek başladı.

"BÜYÜKSE BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERSİN"

İlhan Cavcav, "Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın açıklamasını gördüğümde kahroldum. TFF Yönetimi ile yaptığımız toplantıda Galatasaray adına katılan Ali Dürüst bizim TFF'ye sunduğumuz görüşlerimize destek verdi. Eğer Ali Dürüst, kulüp başkanına söylemediyse onların sorunudur. Ali Dürüst soyadı gibi dürüst bir arkadaşımız. Galatasaray başkanına görüşmede olanları anlatmalıydı. Büyük kulüpler olmasa biz olmayız ama büyük takımlar da büyüklüğünü göstermeli. Ünal Aysal'ı şiddetle kınıyorum. Yapılan toplantıda Ali Dürüst bu konu hakkında hiç konuşmadı" dedi.

"Kulüpler olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na ne öneri götürdünüz?" sorusuna ise Cavcav, "Biz kulüpler olarak TFF'ye dedik ki; kurumlar ayrı, kulüpler ayrı. Şahsi işler kulüpleri bağlamaz, soruşturmada adı geçen kulüplerin düşürülmesine şiddetle karşı durduk. Eğer küme düşürme olursa Türk futbolu uçuruma gider" şeklinde yanıt verdi.

Kaynak:Ajansspor

azizin köpekleri.

ulan dümbük sen kimsinde düşmesin diycen hakımmısın yargıçmısın

Cevap: İlhan Cavcav "Kimse düşürülmesin dedik"

Ajansspor ağır olan sözlerini yazmamış. 100 yıllık kulübler küme düşmesin demiş.Kişiler ceza alsın demiş

Hay böyle futbol dünyasının içine...Çıkarcı, adi, düzenbaz, itlerin oyuncağı olmuş herşey.

Radyopsor’da Aydın Cingöz ile Haber Aktif Programına katılan Cavcav, sözlerine Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın açıklamalarını eleştirerek başladı.

"BÜYÜKSE BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERSİN"

İlhan Cavcav, "Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın açıklamasını gördüğümde kahroldum. TFF Yönetimi ile yaptığımız toplantıda Galatasaray adına katılan Ali Dürüst bizim TFF'ye sunduğumuz görüşlerimize destek verdi. Eğer Ali Dürüst, kulüp başkanına söylemediyse onların sorunudur. Ali Dürüst soyadı gibi dürüst bir arkadaşımız. Galatasaray başkanına görüşmede olanları anlatmalıydı. Büyük kulüpler olmasa biz olmayız ama büyük takımlar da büyüklüğünü göstermeli. Ünal Aysal'ı şiddetle kınıyorum. Yapılan toplantıda Ali Dürüst bu konu hakkında hiç konuşmadı" dedi.

"Kulüpler olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na ne öneri götürdünüz?" sorusuna ise Cavcav, "Biz kulüpler olarak TFF'ye dedik ki; kurumlar ayrı, kulüpler ayrı. Şahsi işler kulüpleri bağlamaz, soruşturmada adı geçen kulüplerin düşürülmesine şiddetle karşı durduk. Eğer küme düşürme olursa Türk futbolu uçuruma gider" şeklinde yanıt verdi.

Kaynak:Ajansspor

Allah belasını versin senin gibi adamın :eek: Senin gibi adamlar yüzüden Türk futbolu ve marka yerde bile değil mezarda.

Kişiler ayrı kulüpler ayrı...

Kulüpler cisim,başkanlar kukla...

Taraftarlar koyun...

Ne güzel memleket (!)

Yani kısaca adalet değil para istiyoruz. Fener giderse biz giyecek don bulamayız demiş. Gerçi anlamayan da yoktur, boşuna tercüme ettim(!)

Siz kimsiniz ulan? Siz kimsiniz? Savcının derhal olaya el atması lazım.Hepsi toplanmış para uğruna kanunları çiğnemeye kalkıyorlar.

Üst Alt