İlhan Cavcav'dan TFF'ye tepki! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlhan Cavcav'dan TFF'ye tepki!

Cevap: İlhan Cavcav'dan TFF'ye tepki!

Küfür, hakaret edip boşuna ceza almayın arkadaşlar. Sakinleşmek isteyenler bana pm atsın. Özel de küfürleşip, rahatlayalım... :D

Fenerbahçenin liglerin ertelenmesini neden istemiyor hiç anlamıyorum, olası bir küme düşüme olayında 2 yıllık bir zarara uğrayacaklar...

Gençlerbirliği başkanının bu çıkışlarını da yaşlılığına veriyorum kendimce, idrak zorluğu yaşıyor diye tahmin ediyorum.

Fenerbahçenin liglerin ertelenmesini neden istemiyor hiç anlamıyorum, olası bir küme düşüme olayında 2 yıllık bir zarara uğrayacaklar...

Gençlerbirliği başkanının bu çıkışlarını da yaşlılığına veriyorum kendimce, idrak zorluğu yaşıyor diye tahmin ediyorum.

dosdum çok açık ligler baslar bunlar cl ye giderse tff de bunları değil düşürmek en ufak ceza vereck toşchak olmaz az kurnaz değil bunlar lig baslar olay kapanır mantığındalar

dosdum çok açık ligler baslar bunlar cl ye giderse tff de bunları değil düşürmek en ufak ceza vereck toşchak olmaz az kurnaz değil bunlar lig baslar olay kapanır mantığındalar

Medyaya yansıyan belgeler gerçekse düşürmemek için Dünya kadar toto lazım adamda...

Fifa ve Uefa takipte, karar ne olursa olsun kanıtlar paylaşılacak buna istinaden de kendi değerlendirmelerini yapacakalar. Bu iş TFF nin iç meselesi olmaktan çıktı, Fifa nın yada Uefa nın hem Milli takımı hem de klüp bazında turnuvalardan men etme tehlikesi var. Kimse bunların cezasını göze alıp haksız bir karar veremez...

Cavcav senden nefret ediyorum , ismini her gördüğüm yerde kusasım geliyor boş kovalamadan bıkmadın mı lütfen terket bu ülkeyi rica ediyorum .

Gözü paradan başka birşey görmeyen,paramız kesilmesinde şike mike koy ver gitsin

Mantığına sahip birinin klüp başkanı ve klüpler birliği başkanı olması ne acı

Bu ne zaman geberip gitcek ya kaç yaşına geldi, bu pislikler artık yok edilmeli. Kesin bunun da vardır bi korkusu böyle kapatmaya uğraştığına göre.

Ilhan Cavcav'a Teknik direktöründen büyük ihanet :lol:

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa, alınacak erteleme kararının en fazla Türk Milli Takımı'nı etkileyeceğini belirtti.

Liglerdeki düzenlemenin genelde milli takıma ve Avrupa kupası maçlarına göre yapıldığına dikkati çekerek, sözlerini şöyle tamamladı:

''Başka bir konuda milli takımlar. Bu takvim genel olarak milli takım maçları göz önüne alınarak ayarlanıyor. Bundan en fazla etkilenecek takım ise milli takım. Maç ve çalışma programları değişecek. Aynı şekilde hem milli takımda, hem de kendi takımında forma giyecek futbolcular yorgun düşecek. Zaten ağustos ayının ilk haftasında bizler de liglerin başlamasını istemiyorduk. Bakalım, alınacak kararlara göre rotamızı çizeceğiz.''

çok pis yaliyor ilhan biyerleri, emiyor hatta..

tipini ******* hacivat kiliklisi

Üst Alt