ilhan palut - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saçma sapan oyuncularla ortaya gayet izlenebilir, ne yaptığını bilen organize bir takım çıkarmış olması sebebiyle kendisini tebrik ediyorum.

Son 2 yilda ne kdr harcama yapılmış acaba

Saçma sapan oyuncularla ortaya gayet izlenebilir, ne yaptığını bilen organize bir takım çıkarmış olması sebebiyle kendisini tebrik ediyorum.

Son 2 yilda ne kdr harcama yapılmış acaba
2022-23 sezonu için 3.55m€ girdi, 995Bin€ çıktı var. +2.56m€ kâr.
2021-22 sezonu için 802Bin€ girdi, 1.87m€ çıktı var. +1.07m€ zarar.

Totalde 2 sezonda 1.49m€ kârdalar.

yerinde olsam yabancı dil kasıp yurtdışında hocalık yapardım, burada çok iyiyken konyadan bile kovdular sağlıklı ortam yok

Hatay'ı süper Lig'e çıkardı. Hatayspor'da her şey yolunda iken takımı bıraktı. Duyumlarima göre yönetimin sözünü dinlemediği için (maç satmadigi için) takımdan ayrılmıştı. Yani şikeyi reddetmişti.

Şimdi Rizespor'da hayret verici şekilde oynuyor takımı. Ortaya bir karakter koyacaklar mi, hiç sanmıyorum.

Bizim maçta izleyin kendisini. Bakın bakalım böyle sünepe mi takılacak yoksa kıçını mı yırtacak? Hatay 2.lig takımıyken bile bize karşı bilenmiş, Türkiye Kupası'nda 4 tane atmıştı. Konya'da da bize karşı maşallahı vardı, yırtınıyordu takımı.

SM-S911B cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt