İlk Gittiğiniz Maçımız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk Gittiğiniz Maçımız?

Cevap: İlk Gittiğiniz Maçımız?

02.03.1997 19:00

Hakem: İlhami Kaplan

1.gif

Galatasaray Fatih Terim

MS

1 - 1
İY. 1-0

Gençlerbirliği Sadettin Tekelioğlu

7.gif

ne yılı ne skoru doğru düzgün hatırlıyorum. 90lı yılların başları olması lazım 92 olabilir. Karşıyaka-Galatasaray maçı.

Malesef Galatasaray'ı stadyumdan izleme şerefine çok geç eriştim... Geçen sezon lige çıkan şehrimin takımı Mersin ile... :yup:

2009-2010 sezonu Galatasaray-İBB maçı. Son dakikada yediğimiz golle 1-1 berabere kalmıştık maç sonunda Mustafa Sarp'ın formasını yırttığı maç.

Tarih 12 Eylül 2009 yaş 15 daha yeni lise 2'ye geçmişim İzmir'den tek başıma ua İzmir grubu ile İstanbul'a Galatasaray beşiktaş maçına gitmiştim.Hayatımın en güzel anlarını geçirmiştim yeni açıkta birde üstüne beşiktaşı müthiş bir oyunla 3-0 yenmiştik çok güzeldi be

2008 Duisburg TFF Süper Kupa Galatasaray 2-1 Kayserispor

Spiker* Kewelllllll girer girmez atti gölü girer girmez!

Kewell'in ilk maciydi 10. saniyede gölü atti.

bide Sabri nin bir vucut calimi vardi ben tribünde 10 metre uzaktaydim herkes gülmüstü ..videosu youtube da var 500 000 kisi izlemis :lol:

Galatasaray - Fenerbahçe

7 Aralık 2011

3-1 :tiphat:

Yurt dışından maça gelme imkanı yoktu bu yüzden biraz geç oldu ama tatile gelmişken de bu maçı kaçırmak olmazdı. :happynew:

Galatasaray 3 - 0 Liverpool

28 temmuz 2011

gidiş geliş 25 saat uykusuz yol çektim ama değdi arma için :tiphat: maçtan 5 6 saat önce GALATASARAY müzesinide gezdim GS'ye ait ne varsa gezdim istanbul'da ilk kez gelmiştim istanbul'ada :)

1996-1997 Sezonu

Türkiye Kupası 6. Tur Maçı

28.11.1996, Perşembe

Ankara 19 Mayıs Stadyumu

Skor 1-1
(Penaltılarla 17-16)

Evet ilk gittiğim maç bitmek bilmez penaltıların atıldığı Gençlerbirliği - Galatasaray maçıydı.

:ayatollah:

Hakemler: erol ersoy, metin suyabakan, ibrahim aşa

Gençlerbirliği: kubilay aydın, taner taşkın, ümit özat, ali eren beşerler, erkan sözeri (dk. 10 ilker dalçiçek), metin diyadin (dk. 70 serdar samatyalı), nihat baştürk, maimane alfred phiri, osman coşkun, idris gümüşdere (dk. 46 liberty masunda), roger lukaku

Teknik Direktör: sadi tekelioğlu

Galatasaray: hayrettin demirbaş, bekir gür, bülent korkmaz, vedat inceefe, ıulian sebastian filipescu, tugay kerimoğlu, ergün penbe (dk. 75 ümit davala), gheorghe hagi, hakan ünsal (dk. 76 ilyas kahraman), adrian knup (dk. 46 okan buruk), hakan şükür

Teknik Direktör: fatih terim

Goller: dk. 10 roger lukaku (gençlerbirliği), dk. 51 hakan ünsal (galatasaray)

+ (penaltı atışları) hakan şükür (2), gheorghe hagi (2), tugay kerimoğlu (2), ümit davala (2), okan buruk (2), ilyas kahraman, bekir gür, ıulian sebastian filipescu, bülent korkmaz, vedat inceefe, hayrettin demirbaş (galatasaray), roger lukaku (2), ümit özat (2), ilker dalçiçek (2), serdar samatyalı (2), nihat baştürk (2), osman coşkun (2), liberty masunda, ali eren beşerler, maimane alfred phiri, taner taşkın, kubilay aydın (gençlerbirliği)

Sarı Kartlar : dk. 37 ali eren beşerler, dk. 52 ümit özat (gençlerbirliği)

Galatasaray-Roma 1993 Uefa Kupası.

İkinci maç Galatasaray-Sakarya Ribery ilk defa Alisamiyen'e çıkmıştı :sad007:

2000-2001 sezonu, malum çalınan şampiyonluğun sezonu.Tarih 18.03.2001

İzmir'de oynanan Siirt Jetpa-Galatasaray maçıydı.Siirt son sıralarda olmasına rağmen çok da kötü oynamıyordu, biz ise rezil bir oyun oynuyorduk. 80.dakikada penaltı kaçıran Serkan Aykut'un 3-4 dakika sonra muhteşem bir gol attığı maçı 1-0 kazanmıştık.

burda bi hazirlik maci yapilmisti gerets zamaninda 3.lig takimiydi heralde 11-0 diye hatirliyorum skoru :D

Üst Alt