İlkan Karaman Resmen FB Ülker'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkan Karaman Resmen FB Ülker'de

Cevap: İlkan Karaman, FB Ülker'de

Anladık şikecilere sempatin var neden twitter hesabını kapatıyorsun? Korkunun ecele faydası yok sende biliyorsun Abdi İpekçi'yi. Ha Emre gibi her sezon sakatım diyerek gelmezsin o ayrı bir korkaklık olur tam da sana uygun olan tavırla

Sahamızdaki kuşumspor ile yapılacak olan maçta ilkan karaman denilen yaratığa olan nefretin öfkenin boyutu yunan rakibe bile duyulmayacak cinsten olacaktır.eminim..

gordon-domercant-hawkins-dudley-ndong fenere gangbang yaparken, zanlı tarafında olmak yerine mağdur tarafında olmayı seçmiş, belki hoşuna gidiyordur çocuğun , fazla üzerine gitmeyin

Abdi İpekçi'ye 20 tane sana özel çakmak ile geliyorum karaktersiz yaratık:)

espri mi yapıyosun ciddi misin bilmiyorum ama böyle mallıklar yapmayın.şikecilerin istediğini yaparsınız .yönetimin tepki koyması lazım, bundan sonra etik metik dinlemeden fenere vurması lazım örneğin şike konusunda lafı dolandırmadan siz şike yaptınız demesi lazım

Murat Urhan'dan "Lesh + Çöp" postunu bu sefer canı gönülden istiyoruz bu eleman için :eek:

Hani burada Mahmuti'yi sevip, onun uğruna ölenler vardı. Mahmuti Sertaç ve MElih yerine, İlkan'ı yazsaydı tbf sözleşmesine, bunlar olmayacaktı. Bravo büyük koç Oktay Mahmuti!

NOT = Ulan İlkan şeref yoksunu mahlukat, inşallah en ağırından sakatlık geçirir basketbol hayatın biter.

Bize koymaz İlkan'ın gitmesi de. Fener'e 4 numara lazımdı, tek eksik yanları orasıydı zaten o açıdan kötü oldu.

Nasıl Evren Büker'i kullanamadığımız sezon Göksenin'i kazandıysak, İlkan'ı kaybettiğimiz sezon da Sertac'ı kazanabiliriz(pozisyonları aynı olmasada). Fakat şu bir gerçek, biz İlkan'ın ayrılışından bir sey kaybetmesekte ama FB oynatabildiği taktirde en önemli eksiğini kapatmıs olacak. O acıdan kötü oldu. Umarım faydalanamazlar.

artık bundan sonra her türlü mahkemeye dava açıp oynatmamak lazım ülkerin enes kantere yaptığı gibi

İlkan'ın da değilimde Murat Özyer ne iş yapar?

Twitterda duyumculuk oynayana kadar görevlerini yapsalar ya,adam bir aydır serbestmiş hiç mi bakmamışlar sözleşmesine?

tahmin ediyorum murat özyeri de kandırmıştır asıl sorun eski yöneticilerin yaptıkları sözleşme hatasından kaynaklandı

Üst Alt