ilkay gündoğan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4 sene olmaz ama minimum 3 sene ister fakat yine de imkansiz. Ancak gözümüzü karartip 4 maas + 5 + 5 mza parasina %1 ikna olur. Barca 2 sene 12 garanti veriyorken bence oraya gidecek.

Sözleşme konusunu konuşmak bence doğru değil, İlkay eğer gelirse form durumu itibari ile lig tarihinin en büyük transferi olur, evet bu lige büyük oyuncular geldi, çok büyük oyuncular ama hepsinin bir defosu bir eksiği vardı, hiçbiri dünyanın en iyi takımının as ortasaha oyuncusu değildi, ilkayin City forması giymeye devam edeceğini düşünüyorum, geleceğini hiç sanmıyorum

Sözleşme konusunu konuşmak bence doğru değil, İlkay eğer gelirse form durumu itibari ile lig tarihinin en büyük transferi olur, evet bu lige büyük oyuncular geldi, çok büyük oyuncular ama hepsinin bir defosu bir eksiği vardı, hiçbiri dünyanın en iyi takımının as ortasaha oyuncusu değildi, ilkayin City forması giymeye devam edeceğini düşünüyorum, geleceğini hiç sanmıyorum
Bence Sneijder Ilkay'dan daha iyi bir oyuncuydu.

4 ay sonra 33 olacak adam şimdi gelmeyecek de ne zaman gelecek?City şl'yi alırsa avrupada kazanabileceği herhangi bir şey kalmıyo zaten barcaya gitse ne olacak?Bence oluru var bu işin.Hem yabancı sınırında elimizi rahatlatır hem 8 oynar hem 10 oynar müthiş bir zenginlik katar kadroya.Kesinlikle üstüne düşülmeli imkansız vs diye 2. plana atılmamalı.

Prime dönemini baz alırsak, Sneıjder İlkay'dan çok daha büyük bir oyuncu idi bu arada. Tarihin en iyi takımına kadar yükseldi, Ballon Dor'u hak etmesine rağmen kazanamadı. Aynı sezonda hem CL, hem lig, hem lig kupası kazanıp üstüne de dünya kupasında final yaptı adam. Robben salağı olmasa onu da kazanıyordu üstelik.
Böyle bir adamı ne kadar düşüşte olursa olsun 27 yaşında TR'ye getirebilmek transfer başarısının zirvesidir ki zaten unutulmaz bir performans verdi.

İlkay'ın kariyer zirvesinde olduğunu ve an itibariyle dünyanın en iyi takımında banko oynadığını kabul etmekle birlikte yaşının en nihayetinde 32 olduğunu hatırlamak da gerekir.

Son düzenleme:
Burada oyunculuk kıyası yapmadım zaten,mevcut durum kıyası yaptım, İlkay dünyanın en iyi takımının os oyuncusu, Sneijder o interde bile çeşitli sorunlar yüzünden oynamiyordu
Ilkay kariyerinin zirvesinde, Sneijder geldiginde kariyerinin zirvesinde değildi, buna katılıyorum ama Sneijder daha büyük bir kariyere sahipti, geldiginde 29 yasindaydi ve bence Ilkay'dan daha yetenekliydi; bu sebeplerden dolayı bence daha büyük bir transferdi.

herseye ulasmis bir topcu (eger CL'i de kazanirsa) daha nereye gitmek ister ki bu yasta?

gelecekse sezon sonu tuttugu takima gelmeli ama acaba gelirse ac olur mu? hayirlisiyla olsun

Üst Alt