İllere Göre Tavsiye Edeceğiniz Lokanta ve Yiyecekler Nelerdir? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İllere Göre Tavsiye Edeceğiniz Lokanta ve Yiyecekler Nelerdir?

Adanada okudum,surekli giderim ilk defa duydum neresiymis bura yahu

Mersin'de,Arkadas ve Sabos Ciger,Cici veya Emin Usta Kunefe,Memos Tantuni (aslinda daha guzel yerlerde var)Karacailyas İsa Baba da kebap,Destan'da mumbar dolmasi,yaz yaz bitmiyor Antep'i de ilgili arkadaslara birakalim.
Hasan Usta filan hikaye.... Kebapçı Hacı Salih

Kuruköprü, 33019. Sk. 8 A, 01060 Seyhan/Adana
(0322) 363 02 17 https://www.google.com/search?clien...source=sh/x/kp/local&entrypoint=sh/x/kp/local

Ankara için, Efsane Profesör Sadık Usta. Gerçekten pahalıdır, şikayetlerin %99'u bu sebepledir ve puanı o yüzden 5 değildir. Ankara'da gerçekten kebap yemek istiyorsanız pek bir alternatifiniz yok açıkçası. Porsiyonlar büyüktür, ikramlarda fazladır yani pahalı olup düdük kadar yemek getiren mekanlardan biri değil.

Çok dangalak bir şekilde eleştirildiklerine şahit oldum, mesela adam adana kebap siparişi veriyor sonra da garsona ulan o kadar para verdik yanında bir pilav bile yok diyor. Malumunuz olduğu üzere normalde adananın yanında pilav, patates kızartması vs olmaz.

Buraya gidilecekse ve patlıcan kebabı seviliyorsa mutlaka patlıcan kebabı yenmelidir, şanlıurfa'da yediğimden eksiği yoktu fazlası vardı.

Ankara için, Efsane Profesör Sadık Usta. Gerçekten pahalıdır, şikayetlerin %99'u bu sebepledir ve puanı o yüzden 5 değildir. Ankara'da gerçekten kebap yemek istiyorsanız pek bir alternatifiniz yok açıkçası. Porsiyonlar büyüktür, ikramlarda fazladır yani pahalı ödeyip düdük kadar yemek getiren mekanlardan biri değil.

Çok dangalak bir şekilde eleştirildiklerine şahit oldum, mesela adam adana kebap siparişi veriyor sonra da garsona ulan o kadar para verdik yanında bir pilav bile yok diyor. Malumunuz olduğu üzere normalde adananın yanında pilav, patates kızartması vs olmaz.

Buraya gidilecekse ve patlıcan kebabı seviliyorsa mutlaka patlıcan kebabı yenmelidir, şanlıurfa'da yediğimden eksiği yoktu fazlası vardı.
o pilav mevzusuna adam öldürüyolar adanada Xd

Ankara için, Efsane Profesör Sadık Usta. Gerçekten pahalıdır, şikayetlerin %99'u bu sebepledir ve puanı o yüzden 5 değildir. Ankara'da gerçekten kebap yemek istiyorsanız pek bir alternatifiniz yok açıkçası. Porsiyonlar büyüktür, ikramlarda fazladır yani pahalı olup düdük kadar yemek getiren mekanlardan biri değil.

urfa'da patlican kebabi mi yenir...

gel antebe "bağlcan" kebabinin kralini ye...

Didim Altınkum Food Mood kesinlikle tavsiye ederim.
Iskender harikaydı.
Türk kahvesi süper.
Ibo diye bir garsonları var çok cana yakın çok ilgili.

Gscimbom mobil

Önceki sayfalarda paylaşıldı mı bilmiyorum fakat Adana için bir tavsiye benden gelsin size.

Adana: Kaburgacı Yaşar Usta

Mutlaka uğrayın pişman olmayacaksınız.

Çok fazla Adana önerisi olmuş bir tane de ben ekleyeyim, Mercan Şaşlık Kebap. İlk kez burda denediğim için mi bilmiyorum şaşlık kebap çok hoşuma gitmişti farklı bir lezzeti var tavsiye ederim.

Üst Alt