Illuminati - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Illuminati

Cevap: İlluminati

Tam bir şehir efsanesi.Eğer İllimuniati gibi muazzam güçlere sahip bi grup gerçekten olsaydı bu kadar ayyuka çıkmazdı.Bu tür gruplar güçlerini gizlilikten alırken neden kendi kendilerini deşifre etsinler ki?

İngiliz Kraliyet Ailesi ve Firavunlar

David Icke, İlluminati`nin reptilian (sürüngen) ırkından geldiğini söyler.

David Icke fikirleri açısından önemli bir adamdır benim açımdan. Bilemiyorum belki de onların bir adamıdır :) Fakat işaret ettiği bazı noktalar var ve size daha önce dediğim, bir şeyi okurken doğruları olabileceği gibi yanlışları da olabileceği meselesi aklınızda bulunsun.

Icke, bu kişilerin sahip oldukları bu mistik gücü reptilian ırkından olmalarına bağlamıştır. Icke`nin reptilian olayına (şahsen inanmıyorum) yorduğu husus, bu kişilerin cinlerle, başka boyutlarla iletişim kurma yollarını bulmuş olduklarıdır.

Hz Davud`un oğlu Hz Süleyman, israil krallığının kralı. Kuran`da da kendisinin emrinde cinlerin olduğu belirtilmiştir. Cinleri birçok ağır işlerde çalıştırmış ve birçok yapı yaptırmıştır. Günümüzde de kudüs`te bulunan Mescit Beyt-i Makdis, Hz Süleyman tarafından cinlere inşa ettirilmiştir.

Şimdi tarihi Hz Süleyman döneminden bir 300-400 yıl kadar geriye alalım. Mısır medeniyetine ait birçok mistik bulgu hala açıklanamamış vaziyette. Bunlardan en önemlisi piramitler. O devirde nasıl bir teknolojiyle yapılabilir piramitler? İnsan eliyle yapılamazdı.

En popüler iddia uzaylıların yardımlarıyla yapılmış olabileceği yönündedir. Uzaylı diye kamufle ettikleri nelerdi peki? Cinler... Belki de onların bir müdahaleleri vardı? Firavunlar cinlerle iletişime geçebilmiş kişilerdi. İlahi kitaplarda çok sık bahsedilir firavunlardan, firavunlar dünya tarihi açısından tahmin ettiğinizden de önemli kişilikler.

Zira şu an dünyayı yöneten bu elit kesim firavun soyundandır.

Firavunlar genetiğe ve kanbağına çok önem verirlerdi. Daha doğrusu firavun hanedanlığı çok önem verirdi bu konuya. Bu yüzden ****** ilişki firavunlarda çok yaygındı, birinci dereceden akrabalarıyla (anne ve kardeşleriyle) birleşerek genlerini olabildiğince saf halde korumayı başarmışlardır. En meşhur firavunlarından tutankamon da farklı bir anneden olan kız kardeşiyle evlenmiştir. İngiliz kraliyet ailesinde de ****** ilişki çok yaygındır. Oraya gelecem daha.

Tek tanrılı inancın yayılmasıyla firavunlara ne olmuştur? Roma imparatorluğu`na neden "holy" roman empire denir? Roma İmparatorluğu`nu yönetenler firavun soyundan olabilir mi?

Roma İmparatorluğu tarih açısından çok önemlidir, zira Batı Roma İmparatorluğu`nun yıkılması ve Doğu Roma İmparatorluğu`nun (Bizans) yıkılması, bir çağ kapatıp, başka bir çağ açan olaylardır.

Tanrı kral firavunlar, tek tanrılı inancın yayılmasıyla birlikte avrupa`ya göç etmişlerdir. Soylarını burada korumuş ve gizliden gizliye bu kıtada da yapılanmışlardır. Roma imparatorluğu`nu kuranlar ve yönetenler firavun soyundandır.

Yine günümüzdeki ingiliz kraliyet ailesi de firavun soyundandır. Bayrakları firavunlara ait simgelerle doludur. Bir kaynak elde ettiğim zaman dilerseniz sizlerle paylaşırım, şu an hangi sembolün hangi anlama geldiği aklımda değil. Bu bayraktan bahsediyorum bu arada
image017.jpg

Mısır`da varolmuş ve kendini tanrı ilan etmiş, ardından yok olmuş bir hanedandan, m.s. 7. yüzyılda inmiş Kuran-ı Kerim`de neden bahsediliyor? Tek nedeni bu kişilerin tanrı olduklarını ileri sürmeleri ve zamanında çok zulüm etmiş olmaları mı?

Tek nedeni geçmiş değil. günümüzde ve gelecekte de yine firavunların hükmedeceği bir dünyada yaşıyor olmamızdandır.

Kraliyet Ailesi, Amerikan başkanları ve ünlüleri arasında gizlenen bir kanbağı vardır. Kraliçe Elizabeth`in Bush`un annesi olduğunu söylesem fazla mı ileri gitmiş olurum?

Bir de çok enteresan bir video, Bush Kraliçe Elizabeth`e ilginç bir espri (?) yapıyor. bu video`nun sonlarında

[video=youtube;xvw1blFWyVg]https://www.youtube.com/watch?v=xvw1blFWyVg[/video] görebilirsiniz, Bush, Elizabeth`i kastederek "Bana sadece bir annenin çocuğuna bakabileceği gibi bakıyor" diyor. Enteresan lan.

Ateizmin Özendirilmesi-I

Çok önemli bir şey söyleyeyim, Şeytan`ın en büyük oyunu, insanları kendisinin var olmadığına inandırmaktır. Bunu öğütler Lucifer kendisini tanrı kabul eden insanlara ve cinlere. Onun olmadığına inanırsanız tam da istediği şeyi yapmış olursunuz.

Valla hacılar, babamı kaybettikten sonra özellikle inancımı çok sorguladım. İnanmıyorum ben dediğim zamanlar oldu. Fakat tarih, siyaset, fizik ve dinler hakkında biraz derinlemesine araştırma yaptığınızda, müthiş işaretler buluyorsunuz. Yüzeysel bilgiler yerine, konunun derinine inerseniz inanın yöneleceğiniz taraf ateizm olmaz. Bu konuda yapılacak en önemli şey egoyu bir kenara bırakmak (ateizmin elit, islamın gerici ve gelenekçi olduğu düşüncesi) ve objektif kaynaklardan faydalanmaktır. Eğer bu iki şeyi başarabilirseniz, inanın içiniz zamanla daha da ferahlayacaktır.

He bu dediklerim benim şahsi fikrimdir tabi, bu böyle biline diye ahkâm kesmiyorum. Bakmayın burada nihat hatipoğlu tadında konuştuğuma, reelde malesef bu kadar dinine bağlı bir insan değilim, allah affetsin, günah olduğunu ve kendime zararı olduğunu bile bile yaptığım çok şey var. Neyse , diyeceğim o ki önyargılarınızdan kurtulun , çok rahatlarsınız.

Egonuzu ve önyargılarınızı kıramazsanız, "Siz hurileri hayal ediyosunuz ne kadar saçma yeeaaa pis yobazlar gemicik kömür kömür gemicik gemicik swh" diye içi boş, başkaları tarafından kabul görme, beğenilme kaygılı laflar eden ekşici olursunuz. Dışardan adam sanarlar ama temeli çürük bina gibi takılırsınız, zira küçümseme hissi yüzünden kabul etmediğiniz teklifler, reddettiğiniz bilgiler size çok şeyler kaybettirebilir.

He bilip, okuyup, ölçüp tartarak ateizmi seçersiniz, ona kimsenin diyecek bir şeyi olmaz. Zira o "tercih" olur ve üzerine yorum getirmek dahi kimsenin haddine düşmez. Fakat sakın ola ki yüzeysel bilgilerle kendinize bir hayat görüşü edinmeye kalkmayın bokunu emdiklerim.

Ateizmin Özendirilmesi-II

Ben 10 yaşındayken falan kanal 6 vardı liseliler bilmez, orda bu sirius`un başkanı haktan bilmemne denen adamın UFO programı olurdu onu seyrederdik babamla. Çok da meraklıydım böyle konulara babam gibi. Şimdi o zamanları hatırlıyorum, babam dahi çevremdeki herkes, sınıf arkadaşlarım, mahalleden arkadaşlarım, amcam falan bunlarla ne zaman UFO muhabbeti açılsa ve konu "sence UFOlar var mı lan"a gelse, olumsuz cevap alıyordum. İnsanların çoğunluğu inanmıyordu UFOlara.

Peki ya şimdi? Yeni jenerasyon zaten tamamen inanıyor, büyükler bile inanmaya başladı. İşte zihin kontrolü denilen şey tam olarak da bu.

İş lafa geldiğinde kimse dolduruşa gelecek bir insan olarak görmez kendini, özellikle dini konularda. Fakat beyin yıkamak, dolduruşa getirmek, kitleleri zihin kontrolü altına almak bir anda yapılmıyor. Tükürükler saçarak vaaz veren bir hoca sizi etkileyemez zaten, o adamın amacını ve kafa yapısını herkes idrak edebilir, bu marifet değil.

Esas mesele dejenere olan yaşam tarzı ve değişen hayat koşullarıyla beraber sana yıllardır yavaş fakat sağlam adımlarla, alttan alttan uygulanan dayatmaları farkedebilmekte.

Böyle yıllardır yapılan birçok dayatma var, UFOlarla sınırlı değil bu... En büyüğü de ne biliyor musunuz bu dayatmaların? İlahi dinlerin tukaka gösterilmesi, ateizmin ve çok tanrılı uzakdoğu dinlerinin ise elit kesime hitap ediyorlarmış gibi pazarlanması...

Bakın ne kadar reddetseniz de din insan hayatında çok ama çok geniş bir yer tutar. Fakat insanlar artık bu tür şeyleri yine insanların yarattığına inanmakta, peygamberlere hayal kahramanı, tanrıya insanın yarattığı bir hayali öğe imajı yükleniyor gittikçe. Bu da tam olarak onların istediği şey.

Bakın dünyayı yöneten, nüfus olarak çok küçük fakat inanılmaz etkili bir elit kesim var. İllüminati diye bir topluluğun olmadığına, deli saçması şeyler olduğuna inananlar da var, bakın belki de siz haklısınız eyvallah. Fakat illüminati değilse hebeledir, hebele değilse hübeledir, bu çarkları döndüren birileri var... İsme takılmayın. Ve bu abiler Şeytan`ın emrine amade.

Amaçları tek tanrılı ilahi dinleri dünyadan kaldırmak. Yavaş ve sağlam adımlarla yapıyorlar bunu.

Namaz kıldım deyince hor görülürsünüz, fakat meditasyon yapıyorum yeeaa derseniz elit olursunuz. Bu arada abdestte su ile temas edilen noktaların çakra noktaları olduğunu biliyor muydunuz? her neyse.

Yani canını yediklerim, demek istediğim siz ne kadar bu tür ilahi şeyler yokmuş gibi davranır, ne kadar uydurma olduklarını dile getirirseniz, Şeytanı ve hizmetçilerini de o derece memnun edersiniz.

Zira Lucifer`in emrindekilerden ilk isteği şudur: İnsanlar benim varlığımdan haberdar olmasın.

Kapiş?

Ayrıca cinlerin dünya hayatına etki etmediğini mi düşünüyorsunuz? Hatta varolmadıklarını, size cinlerle ilgili bilgi vermeye çalışan birinin saçmaladığını mı düşünüyorsunuz? Durun bi dakika, bi canlandırma yapalım.

- Şimdi astral seyahat ile paralel evrenlerdeki ve başka boyutlardaki öğelerle temas kurabilmek mümkündür.

+ Hadi ya hmmmmm

- Şimdi cinler başka bir boyu..

+ Ne cini yeeeeaaaa

Mesaj alındı galiba ehehe.

Onlar burdalar. bazıları, bizim bazılarımızla iletişim halinde. Bu dünya ve insanlar ile etkileşim halindeler. Allah`ın varlığını kabul eden bu zümrenin, Allah varken Şeytan`a tapıyor oluşlarını belki bu şekilde açıklayabiliriz. Cinlerin veya cinler vasıtasıyla başka olayların farkındalar. Bir gücün farkındalar. O güce sahipler. Hayır, o güç onlara sahip, onlar o gücün büyüsüne kapılmış bi`çare kişiler.

Ve bu kişilerin ilahi dinleri dünyadan kaldırma yolundaki başarısını görmek için de, tarih bilginizi bir kullanın bakalım. Kendi coğrafyanızdan başlayın, toplumun din ile olan bağlarını kıyaslayın. X yıl öncesiyle bugünü kıyaslayın. Tarih bilmiyorsanız dert etmeyin, küçüklüğünüzdeki yaşam ile şimdiyi karşılaştırsanız da kâfi.

Bir de ateizme olan bakış açısını kıyaslayın. eskiden bu kadar "prim" yaptıran bir şey miydi ateist olmak? Bir elitlik göstergesi miydi? Gittikçe daha da özendirilmiyor mu ateizm? Dayatmaların ne kadar etkili olduğunu görün.

Sevgiler saygılar

michael sikkofield: illuminati

Yahu Mert bu nasıl yazı anlamadım. Hristiyanlığı önce yalanlıyor ki Hristiyanlığın yalanlanması İslamın da yalanlanması demek. Sonra da Ateizm özendiriliyor dikkat diyo. Mantık hatası var lan.

Reptilian Teranesi

Reptilian teorisi ilk olarak David Icke tarafından ortaya atılıyor ve gittikçe yayılıyor. Icke müthiş zeki bir herif fakat bu Reptilian meselesini ilk onun ortaya atması, dünyanın birçok yerine gidip seminerler veriyor olması, oldukça profesyönel bir siteye sahip olması. "1 yanlış için 99 doğru anlatmak" hikayesini mi yapıyor bu herif diye düşündürttü beni. Özellikle bu reptilian hususundaki ısrarı yüzünden. Icke İslam`dan uzak olduğu için reptilian meselesini ırklara ve genetiğe bağlıyor da olabilir.

E.T., uzaylı, alien adı altında nasıl ki şeytani ritüellerini yapıyorlarsa, şeytanı ve hizmetindeki cinleri yeni gizleme yöntemlerinden birisi de reptilian meselesi olacak. Yakında daha çok duyacağız reptilian hikayelerini. belki de bütün bu uzaylı ve ufo propagandası, reptilian`ların uzaylı olabileceği düşüncesini insanlara mantıklı buldurmak için yapılmış, yüzyıllık bir planın, senaryonun parçasıdır.

Reptilian`lar hakkında bilgi edinmek isterseniz, internet reptilian`ların yok efendim saylon galaksisinin sirius gezegeninden dünyamıza gelmiş, binlerce yıldır insanlara hükmeden, insanların evrimini tamamlamalarını engelleyen uzaylı ırk olduğu hikâyelerini okuyacaksınız.

Şimdi ben reptilian diye ayrı bir ırkın varolabileceğini düşünmüyorum, varolsalar dahi uzaylı falan değiller, geçiniz onu. Bu Katy Perry`nin, Kanye West`in ruhumu şeytana sattım demeleri, sizce bu insanların bedenlerinin iblisler ve cinler tarafından kullanıldığına işaret ediyor olabilir mi? Kuran`da da bu durumla ilgili ayetler var, ilerde alıntıda bulunacağım. bir başka ihtimal ise bu sürüngenimsi gözlü şahısların, illüminati`nin gerçekten iddia edildiği gibi insan olmamaları. Peki ne olabilirler? Cinler onların suretine bürünmüş olabilirler mi?

Neden reptilian figürü, neden sürüngenimsi gözler?

Bu bilginin doğruluğunu Kuran`a ve hadislere hakim bir arkadaşın teyid etmesi lazım, kuran üzerine kafa yoran yabancı bir elemanın blog`unda, demon`ların (şeytan, iblis, cin) sürüngen ve yılan kılığına girebildikleri yazıyordu. İslam`da bunu destekleyen işaretler olduğunu ileri sürüyordu, islam hakkında malesef çok engin bilgilere sahip değilim, o yüzden dediğim gibi konuya hakim arkadaşların bu konu üzerindeki görüşlerine ihtiyacım var. Herneyse, yine de bu bilgi kafamdaki bazı çarkları öyle faaliyete geçirdi ki. Kertenkele şeklindeki mısır tanrısı seth, reptilian hikayeleri...

Ayrıca Hz Adem ve Hz Havva`yı yoldan çıkaran şeytan hangi kılığa bürünmüştü? Yılan? Yok artık.

Reptilian meselesi hakkında doğru bilgiye ulaşmak çok zor zira o kadar karmaşık bir konu ki. Ben yine de, yanlış, uydurmaca olduğunu bile bile çoğu kaynağı okudum. Bazen yanlış kaynaklar durumu anlamanıza yardımcı olabiliyor. İnsanların nereye yönlendirilmeye çalıştıklarını çok iyi farkettim reptilian`ların uzaylı bir ırk olduğu hikayelerini okuyunca.

Lucifer`in hizmetindekilerden ilk isteği: İnsanlar varlığımdan haberdar olmasın.

Haberdar olmasınlar ki ne Şeytan`ın ne Allah`ın varlığını bilmesinler, hayal ürünü olduklarını düşünsünler. At ortaya uzaylı teranesini, at ortaya reptilian muhabbetini, başka yerlere yönlendir insanları. İyice unuttur esas gerçeği.

Reptilian hikâyelerinin kaynağı, yine çok eskilere, firavunlara kadar uzanıyor. Kertenkele kafalı tanrıları seth kötülüğün ve şeytanlığın temsilidir.

2430pjn.jpg

İngiliz kraliyet ailesinin firavun soyundan olduğunu, firavunların halen günümüzde etkin olduğunu, İllüminati`nin atalarının firavunlar olduğunu anlatıyordum. İlluminati`nin her şeyi gören gözünün orijini Horus`un gözüdür. horus güneş`in, ışığın, aydınlanmanın (illuminate) temsilidir.

Neyse reptilian meselesine geri dönecek olursak. onlar hakkındaki bu "uzaylıdırlar, yeraltında yaşarlar, sürüngen gibidirler, insana düşman ve farklı bir ırktır" safsatalarını ortaya atanlar yine kendileri. Biraz kafa yorarsanız bazı işaretleri farkedersiniz. Ben birkaç tanesini paylaşayım sizlerle.

Tineyc mutant ninca töördıl, tineyc mutant ninca töördıl, tineyc mutant ninca töördıl zibilibiekşın tördılpav diye yatağımda zıplayıp şarkı söylerken yakalanmıştım anneme 18-19 yaşındayken. O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı,Hatırlayın bir bu kaplumbağaların olayını. Nerede yaşıyorlardı? Yeraltında mı yoksa?

Spider-man`in hocası Dr. Connors, Lizard`a dönüşünce insanlara düşman oluyordu. Kendisinin biyolojik silahı suya karışınca, bu sudan içen sürüngenler, evrimleşiyor ve yeraltında imparatorluk kuruyorlardı. Bu arkadaş işte:

2n7iduh.gif

Ayrıca spider-man`in ağ atarken elinin aldığı şekil de çok garibime gitmiştir hep:

15zl7yh.jpg

Asırlık senaryonun parçaları her şey. Bugüne kadar anlattıklarımı birleştirirseniz bazı şeyleri daha net farkedeceksiniz.

" Allah’ın kendilerine gazap ettiği bir topluluğu dost edinenleri görmez misin? Onlar ne sizdendirler, ne de onlardan. Onlar bile bile yalan yere yemin ederler" - Mûcadele Suresi

Sizce bu söz sadece 600`lü yıllardaki müslüman - müşrik savaşını mı anlatıyor? Halen böyle değil mi bu durum? Gazap edilen ve yalan yere yemin eden topluluk iblisler, dost edinenler ve onlar diye bahsedilenler iblis`in gücüne kapılmış olanlar (reptilian diye kakalanmaya çalışılıyor bize), siz dedikleri de inananlar değil mi?

"De ki: “Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur’an’ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.” Isra Suresi

Sadece geçmişteki sahte peygamberler mi anlatılıyor burada? İnsanlar ve cinlerin birbirlerine destek olması, sahte bir kitap yaratmak istemeleri... Bu ne biliyor musunuz? Başka boyutlarla irtibat kurmak hem cinlere hem insanlara yasaklanmıştır. Bunu ihlal eden cinler, Şeytan`ı tanrıları kabul eden cinlerdir. Cinlerle ortak faaliyette bulunan illüminati, onların getirmeye çalıştığı deccal ve bu deccal`in mesihliğini ilan ederek insanları kandırmaya çalışması... Adeta günümüzü ve geleceği anlatıyor. Ayrıca yeni dünya düzenleri nedir? asırlık emelleri nedir? Tek bir dünya cumhuriyeti. Tek bir dine sahip, bir dünya cumhuriyeti. Uydurmaca bir dine sahip kandırılmış insanlarla dolu bir dünya cumhuriyeti.

"Sonra (pusu kurup) onlara önlerinden, arkalarından, sağlarından ve sollarından sokulacağım ve sen onların çoğunu şükreden (kimse)ler bulamayacaksın." A`raf Suresi

Şeytan`ın allah`a isyan edişi sırasında söyledikleri bunlar. Şeytana kapılmış kötü cinler, insanların bedenini kullanmak isterler. Ruhumu şeytan`a sattım diyen şarkıcılar da böyle insanlar olmasın?

"Ey Muhammed! Ne dersin; biz onları yıllarca dünya nimetlerinden yararlandırsak" Şuara, 205. ayet "Sonra da kendilerine tehdit edildikleri şey gelse, halleri nice olurdu?" Şuara 206. ayet ve "Dünyada yararlandırıldıkları şeyler onlara fayda sağlamazdı" 207. ayet

Yıllarca dünya nimetlerinden yararlananlar, güce sahip olanlar şeytana uyanlar olmamış mıdır yıllardan beri? Firavunlar, Dünyanın gizli sahibi İllüminati, Rothschild... Bunlar değil mi işaret edilen?

Ve arkadaşlar, canını yediklerim, beni en çok etkileyen ayet.

"Öyle ise sakın Allah ile beraber başka bir ilaha yalvarma, sonra azaba uğratılanlardan olursun!" Şuara 213

Neden "başka bir ilaha yalvarma" denilmemiş? neden özellikle "Allah ile beraber başka bir ilaha yalvarma" deniliyor?

Allah ile beraber başka bir ilaha yalvaranlar, Allah`ın varlığını bilmelerine rağmen Şeytan`ı tanrıları kabul edenler değil midir? Bu bahsettiklerim firavunların son güncel sürümü olan Rothschild ve İllüminati değil midir? Şeytan`a inanarak Allah`ın varlığını da kabul eden, fakat Şeytan`ı tanrıları kabul ederek Allah`a ortak koşan bu Luciferian elit kesim değil mi burada bahsedilen?

Yavrular, gerçek ne saylon galaksisinde, ne sirius gezegeninde. Gerçek burada. yanıbaşımızda. Mutluluğu uzaklarda arıyoruz sanki ehehe.

Bu kadar çok işaret varken, bu konunun ilk entry`sinden şimdiye kadar birbirine bu denli uyan parçalar varken, ne bileyim sanki her şey ortada. Kırın egolarınızı. Kendinizden sonra sevdiklernize yardım edin, onlar da kırsın egolarını. İslam`ı afedersiniz götünden anlamış şerefsizler yüzünden İslam`a tukaka gözüyle bakmak o kadar cahilce ki... Yozlaşmış müslümanlar ile İslam`ın nasıl bir bağı olabilir? 5 vakit namaz kılıp "kime nasıl kazık atsam"ın peşinde olan şerefsizler var ya, size yemin ediyorum ki onların yaptığının putperestlikten farkı yoktur.

İslam`ı sadece namaz, oruç, cami, Kâbe sanan, somutlaştıran, fakat İslam`ın özünü kaçırmış bu kimseler yüzünden dini suçlamayın. Yozlaşmış müslüman ve din arasındaki farkı ayırt edebilin.

"sen nasıl müslümansın yeeaa, namaz kılmazsın, içki içersin, ağzından küfür eksik olmaz. bu mu sizin müslümanlığınız?" doğrudur, bir çoğumuz bunları yapıyoruz. Fakat siz şunu biliyor musunuz ki hem Kuran`da, hem peygamberin hadislerinde dedikodu ve iftiranın namaz kılmamaktan defalarca daha fazla büyük bir günah olduğu buyrulur.

Namaz kılmak, Kuran okumak, aslında bunları yapabilecek seviyeye erişmek için öncesinde yapılması gereken o kadar çok şey var ki İslam`da. Önce dürüst, erdemli, düzgün bir adam olmayı öğren, çıkarların uğruna başkalarının hakkını yememeyi, yardım edebilmeyi, cömertliği, dürüstlüğü öğren. Sen bunları bir yap da, tek eksiğin ibadetlerin kalsın. İnsanlar islam`ın özünü almadan somut, materyalist ibadetlere yöneliyor. Hani namaz kılınca o gözle görülüyor ya, elle tutulur bir şey yaptı sanıyor. Ve çok entelektüel aydın arkadaşlarımız da "hem müslümanım de hem namaz kılma küfret ehelehey" diyerek yine İslam`ı ne kadar götlerinden anlamış olduklarını, insanın gönlünde başlayıp gönlünde biten bir dini somut materyalist öğeler üzerine oturtmaya çalıştıklarını ele veriyorlar. Bu saydıkların tabi ki yanlış, fakat sıra onlara gelene kadar "inançlı" bir insanın uygulaması gereken o kadar çok şey var ki..

Ah salağım ah, sen yüzmeyi de denizin en derin yerinden başlayarak mı öğrendin? Önce boyunu geçmeyen yerden başla ki boğulmayasın.

michael sikkofield: illuminati

Kafa yorarsan bitersin, hayatın kararır. Bir ara ben de merak sardım ama gençliğimi heba etmemek adına artık bıraktım.:asd: Bir de subliminal mesaj diye bir şey var adamlar aşmış dedirtiyor gerçekten de.

Neyse beyler baya yazı var foruma eklediklerim dışında 1.mesajda verdiğim blogun linkini oradan bakarsınız.Foruma kopyalamaya gerek yok.

herşeyi illüminatiye bağlamak doğru olmasa da bazı olaylar cidden şaşırtıcı.özellikle bu e.t. klibi çok masum durmuyor gibi

Bunlar daha hiçbirşey abi.Lady Gaga'yı falan donuna kadar deşifre etmiş eleman.Baya baya uzun yazıları var buraya taşısak forum çöker.Psikopatı varsa okusun.Ben okudum yeni yeni kendime geliyorum :asd:

şu sınavı atlatayım diğer yazılarını okumaya çalışacağım.bir anda yüklenince insanın beyni error veriyor:asd:

E.T şeytana tapma ritüeliyse şeytana tapıyorum arkadaş. Cidden iyi bir şarkı, tam bir bed-song.

Üst Alt