İmparator Yuvaya Dönüyor İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İmparator Yuvaya Dönüyor İddiası!

aysal haini seni kovduğundan beri işlerin bombok olacağını biliyordum, içimizde ki hainlerin olumlu hava yaratacağını düşünmelerine rağmen.
galatasaray seninle güzel imparator , dön gel, katledelim herkesi.
en azından kafamız rahat olur, florya emin ellerde..

Muhalefet yeterli gelmezse kendimi feda etmek durumunda kalacağım başarımız adına gibi duruyor.
İşte gerçek Galatasaray lı! Duygulandırdın
fada4c1a5af0a827003c0b39f038b18e.jpg

Terim gelmez mehmet özbek elini floryadan elini cekmedi sürece . Özbek brotherslerin isine gelmiyecegi icin terim hikaye

Pek sevmesem de, Fatih Terim zeki adamdır, Dursun varken gelerek kendini iyice rezil etmez.

Sanmıyorum.

Dursun tekme tokat linç edilerek kovulduktan sonra, Fatih Terim yeni yönetimle gelebilir ancak.

Terim gelmesin bir zahmet. Milli duygular adı altında gidip şikeciyle çalışan ben değildim. Bizi bırakıp giden geri dönmesin bu kapıdan...

Her ne kadar klüp tarihimizin en başaralı efsane hocası olarak görsemde son gidişinden sonra tekrar geri gelmesini doğru bulmuyorum.

Terim GALATASARAYLIDIR eyvallah ona lafım yok

ama açıkçası artık ben görmek istemiyorum bu takımda onu

Ayrıca aklıma takılan başka bir konu var

Milli takımda prim üzerine o kadar laf söyledikten sonra

3,5 Milyon euro'luk tazminatını istemesi sizce etik mi ?

Asporu filan bilmem Galatasarayda işler iyi gitmiyorsa ve dahi iyi gidiyor olsa bile FT boştaysa bu ihtimal her zaman vardır. Bknz Lucescu şampiyon yaptığı halde gönderilmişti. Önümüzdeki 1 haftalık süreçte Lucescu sportif direktör olarak Tudorun üstüne getirilmezse FT için ligin başlanması bekleniyor demektir. Ayrıca Terimin son açıklamasında Galatasaray'ı kutsalları arasında göstermesi tesadüf değildir. Her zaman bunu söylüyor olsa bile zamanlama olarak alınan bir mesaja verilen bir yanıt gibiydi. Bence gerçekleşme ihtimali % 65[h=2]Arama Sonuçları[/h]

terim yas tahtaya basmaz. 3-4 transfer ister, yapılırsa gelir. o zamana kadar da tudor a fizik-kondisyon yükletirler.

Üst Alt