İnan Kıraç'tan Bomba Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnan Kıraç'tan Bomba Açıklamalar

İnan Kıraç, artık çok yorulduğunu ve gelecek kongreden sonra bütün bağını koparacağını ve Galatasaray Vakfı'nı da bırakacağını açıkladı. (Telegol)

İnan Kıraç: "Galatasaray SK Başkanlığı için bir adayımız var. Şuanki divan başkınımız Eşref Hamamcoğlu'nu başkanlık için ikna etmeye çalışıyoruz."

İnan Kıraç: "Hiç kimse Galatasaray Liselileri küçük görmesin. Yok saymaya da kalkmasın. Bunun sonuçlarına katlanır."

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnan Kıraç yönetimi ibra edecek mi?

Benim ne yapacağımdan çok üyelerin ne yapacağı önemli. Benim daha önceden programlanmış Fransa’da bir toplantım var. O yüzden çok istememe rağmen mali kongrede olamayacağım. Çeşitli konuşmalar oluyor. Biraz sıkıntılı bir durum var.

"Olumsuz durumun çözülmesi lazım"

147 yeni mezun çocuğumuzun üye olamaması camiada büyük üzüntü ve probleme sebep oldu. Bu olumsuz durumun çözülmesi lazım.

İnan Kıraç'tan ayrılık açıklaması

Geçen kongreyi yöneten divan başkanını yönetim disipline sevk etti. Galatasaray’da böyle bir şey ilk defa oluyor.

M. Cengiz liselilerle arayi acacak kadar kendine guveniyor ha

Lise her daim yonetimde soz sahibi olmalidir bence fakat Esref Hamamcioglu skandal olur

Ozan Korkut'u tanımam etmem ama en azından gençti ve bazı tecrübeli isimler de vardı listesinde. Orta yolcu başkan olmamalı.

Ölmeyi unutmuş bir ihtiyarın hazin sonu başlıklı filme konu olabilir. Ahkam kesmeden önce RTE'nin önünde nasıl eğildiğini anlat. Bana maval okuma. Liselilerden çok çektik.

Bu aciklamanin perde arkasini sunabilecek iki adam vardi ki ikisi de Cimbomlunun hasidir burada barinamadilar

Oysa her gun gelip ulkenin ve kulubun realitesinden kopuk bir sekilde Terim'e, yonetime, oyunculara, hakemlere, ulke futboluna ve futbol kurumlarina, kulup ikonlarina ve efsanelerine sovseler, sampiyonluk gitti / oyuncularimizin hepsi cop hepsinin yerine adam lazim / dehset komisyon donuyor seklinde evham yapsalar GSC onlarin da yuvasi olabilirdi

Ustada ve buyuk baskana selam olsun

Abi çok basit,

Önümüzdeki hiçbir maça 1 tane bile taraftar gitmesin, GSstore den tek kuruş bile alışveriş yapılmasın. Tepkinin nedeni de bu ve bunun gibi tiplerin olduğu belirtilsin baksın bakalım Galatasaray markası size mi yoksa taraftarlara mı ait görsünler. He cebinden para çıkarıp kulübü finanse edebiliyorsa sıkıntı yok. Tüm liselilerle birlikte stadı doldurup takıma destek olsunlar.

Yeter artık ya, bunların abuk sabuk fikirleri yüzünden kulüp çağ atlayamıyor.

Bu aciklamanin perde arkasini sunabilecek iki adam vardi ki ikisi de Cimbomlunun hasidir burada barinamadilar

Oysa her gun gelip ulkenin ve kulubun realitesinden kopuk bir sekilde Terim'e, yonetime, oyunculara, hakemlere, ulke futboluna ve futbol kurumlarina, kulup ikonlarina ve efsanelerine sovseler, sampiyonluk gitti / oyuncularimizin hepsi cop hepsinin yerine adam lazim / dehset komisyon donuyor seklinde evham yapsalar GSC onlarin da yuvasi olabilirdi

Ustada ve buyuk baskana selam olsun

Perde arkasını bir yerinden element uydurarak sunduğunu iddia eden biriydi sadece birisi.

Diğeri ile ilgili bence de idare edilebilirdi egosu yüksek de olsa yorumunu yaparım. Ama kararı verenlerin de haklı gerekçeleri vardır. Bazen o bezginlik bu tarz kararlar da aldırabiliyor.

ya hiyar herif tum bagini koparacak ne demek ya az su kulube para kazandirayim deme elin fransizina keriz gibi dolandirilmaya bayiliyor
ve ayrica galatasaray genel kurulu hangi sene toplamda 140 adet uye almista simdi salakca bu konu uzerinden vurulmaya calisiliyor

Bir ibrasızlık vakası daha yaşanacağını sanmıyorum,o biraz gözdağı gibi geldi bana.

Her halükarda Mustafa Cengiz'in bir dönem daha başkanlık yapabileceğini sanmıyorum açıkçası.

Abi çok basit,

Önümüzdeki hiçbir maça 1 tane bile taraftar gitmesin, GSstore den tek kuruş bile alışveriş yapılmasın. Tepkinin nedeni de bu ve bunun gibi tiplerin olduğu belirtilsin baksın bakalım Galatasaray markası size mi yoksa taraftarlara mı ait görsünler. He cebinden para çıkarıp kulübü finanse edebiliyorsa sıkıntı yok. Tüm liselilerle birlikte stadı doldurup takıma destek olsunlar.

Yeter artık ya, bunların abuk sabuk fikirleri yüzünden kulüp çağ atlayamıyor.
aksine taraftar gitmezse bunlar daha çok kulubü sahiplenir , taraftar ne zaman sesini çıkartıyor bunlar it gibi tırsıyorlar.

yapılması gereken bu adamların şahsi şirketlerini ifşa edip taraftarın önüne atmak.

stadta gerekli protesto da yapılır zaten.

tam şampiyonluğa odaklanmmışken bu kadar talihsiz açıklama yapılması çok manidar.

Mustafa Cengiz'i beğenmesem de bu çakalların adayı karşısında onu desteklerim. Taraftarın ne düşüneceğinden çekinerek adımlarını atan birisi sırf iddaalar çıktı diye gece 2de hocayla resim attılar. Bunların adayı gelirse arkada neler döndürürler kim bilir.

Üst Alt