Infinity O Ekranlı Samsung Modeli Ortaya Çıktı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Infinity O Ekranlı Samsung Modeli Ortaya Çıktı!

728xauto.jpg

Samsung’un geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığı yeni nesil çentikli ekrana sahip ilk modeli ortaya çıktı. İşte Infinity O adı verilen ekrana gömülü kamera ile gelecek olan modele ait ilk görüntüler.

Samsung Infinity O ekran ortaya çıktı!

Samsung’un çentikli ekranlara karşı direnişi devam ederken kızışan rekabette tam ekrana geçmek için ciddi bir adım attı. Ekrana gömülü kameraya geçiş yapacağını ve bunu Infinity-U, Infinity-V, Infinity-O ve New Infinity adını verdiği sistemle gerçekleştireceğini duyuran Samsung, ilk somut adımları da attı.

infinity-o-ekranli-samsung-modeli-ortaya-cikti-2-e1542570442174.jpg

Bu doğrultuda piyasaya çıkacak ilk modelin bir süredir konuşulan Galaxy A8s modeli olması bekleniyor. Ancak ortaya çıkan yeni görüntüler Galaxy A8s’in Samsung tek model üzerinde çalışmadığını da gösteriyor.

Hangi modele ait olduğu belirtilmeyen sızıntıda ekranın sağ üst kısmında bir delik olduğu görülüyor. Kamera için ayrıldığı iddia edilen bu deliğin, Güney Koreli üreticinin Infinity O adı verilen, çentikli ekranlara karşı geliştirdiği çözümü olduğu belirtiliyor.

ekrana-gomulu-kamerasiyla-galaxy-a8s-sizdi-768x600.jpeg

Elma logosu göremiyorum herhangi bir yerinde, telefonu masanın üzerine ters koyup hava attığını zanneden gerizekalı larlaf topunuzun akü. Boş beleş gerizekalılarsınız.

Samsung genelde Android'in en çok kullanılan ve en çok şikayet edilen markası konumundaydi. Yeni telefonlarla acaba değişecek mi durum bilmiyorum.

5 sene boyunca iPhone 4s kullandım. Arkadaşın motorunda birlikte giderken elimden fırlayıp otoyolda metrelerce yuvarlanmasa, üstünden de bir de araba geçmese hala kullanmaya devam ederdim belki. :) Ön ve arka camları tamamen patlamış ve ortasından itibaren 30 derecelik bir açıyla bükülmüstü alt tarafına doğru.

Şu an bir tane Sony Xperia XA telefon kullanıyorum. Performans, stabilite ve uygulama kalitesi olarak bilmem kaç sene önce çıkan iPhone kadar bile değil maalesef. Her gün 3-5 defa Instagram durduruldu, WhatsApp durduruldu, android.process bilmem ne durduruldu hataları alıyorum. Bazen internette gezinirken telefonun klavyesi acilmamazlik ediyor, sinir ediyor. Ara ara da kamerayla ilgili hatalar verip telefonu yeniden başlatmadan kamerayı açmıyor.

Keşke döviz kurları ucmasaydi da iPhone almak hayal olmasaydı.

Huawei P9 lite 2017 kullanıyorum ve çok memnunum. Güncelleme ile Android 8.0 a yükseldi. Performansı çok iyi takılma donma ısınma gibi sorunlar hiç yaşamadım.

Lite sürüme bile 3 gb ram koyuyor Huawei.

Samsung giriş seviye modellerde hep donanımdan kısıyor ve fiyatlar yüksek.

LG de yeni çıkan modellerle çok ilerledi. Anakartta bootloop ghostscreen gibi sorunları aşmış görünüyorlar.

En güzeli elindeki telefona sahip çıkmak. Bu 6 taksit olayı varken şuan hiçbir şey alınmaz.

Adam taksite bile yasak koyuyor. Şaka gibi ülke.

apple kullandım beğenmedim samsung'a döndüm. 3 sene iphone kullandım, şimdi de android kullanıyorum 2 senedir falan. sonuç olarak memnunum. iphone fanatikliğini anlamakta zorlanıyorum. aynı şekilde samsungcu fanatikleri de anlayamıyorum. fakat bu marka fanatikliği iphone kullanıcılarında daha fazla. onlara göre en iyisi kendilerininki ve kendilerinin kullandıkları dışındaki her şey kötü ve diğerleri de enayi oluyor. en iyi araba onun arabası, diğerlerininki araba mı, en iyi telefon onun, diğerlerininki telefon değil. iphone yapıyor abicilerden tutun, iphone yaacılara kadar. benim için markası önemli olmadığından dolayı iphone kullandığım dönemde, bu muymuş iphone dedikleri diyerek kullandım, yani bi numarası yoktu. telefonu alınca kılıf alacağım, arkasında delik var kılıfların markasını göstermek için, tamamen arkası kapalı kılıf bulana kadar canım çıktı. onu ters koyup diğer insanların görmesini neden isterler onu da anlayamadım. normal telefon işte, ayrıca gençlerin %90'ı zaten iphone kullanıyor, sadece sende olsa da göstersen hadi bir yerde ama herkeste olan bir şeyin bir ayrıcalığı da yok. ayağa düşen bir şeyi neden göstereyim. her yerde görülen tofaş marka arabanın anahtarını masaya koymakla eşdeğer bu. hadi tofaş olmasın da renault megane olsun

Benim bir telefondan beklentim en az 5 sene sorunsuz bir şekilde hizmet vermesi. Telefonlara zilyon tane özellik koyuyorlar, aldığın ilk hafta birkaç kere deneyip oo iyiymiş dedikten sonra yüzüne bakmıyorsun çoğu özelliğin. 2 yıl içinde de donmalar, kasmalar ve yavaşlamalar derken çekilmez bir hal alıyor. Halbuki zilyon tane program doldurmak yerine temel şeyleri koy, uzun süre gitsin.

Telefon serüvenim:

2003-2008 Nokia 6600
2008-2011 Nokia 5800
2011-2016 iPhone 4S
2016- Sony Xperia XA, daha alalı iki bucuk sene falan oldu ama şimdiden sinirlendirmeye başladı.

Samsung genelde Android'in en çok kullanılan ve en çok şikayet edilen markası konumundaydi. Yeni telefonlarla acaba değişecek mi durum bilmiyorum.

5 sene boyunca iPhone 4s kullandım. Arkadaşın motorunda birlikte giderken elimden fırlayıp otoyolda metrelerce yuvarlanmasa, üstünden de bir de araba geçmese hala kullanmaya devam ederdim belki. :) Ön ve arka camları tamamen patlamış ve ortasından itibaren 30 derecelik bir açıyla bükülmüstü alt tarafına doğru.

Şu an bir tane Sony Xperia XA telefon kullanıyorum. Performans, stabilite ve uygulama kalitesi olarak bilmem kaç sene önce çıkan iPhone kadar bile değil maalesef. Her gün 3-5 defa Instagram durduruldu, WhatsApp durduruldu, android.process bilmem ne durduruldu hataları alıyorum. Bazen internette gezinirken telefonun klavyesi acilmamazlik ediyor, sinir ediyor. Ara ara da kamerayla ilgili hatalar verip telefonu yeniden başlatmadan kamerayı açmıyor.

Keşke döviz kurları ucmasaydi da iPhone almak hayal olmasaydı.

Sony pismanliktir.
Baya hevesle aldigim z5 premiumu satip samsunga gectim 1yildir
Mutluyum

Üst Alt