İngiltere Championship Ligi Maçlar Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İngiltere Championship Ligi Maçlar Başlığı

Leeds'e yazık oldu. Bütün sene ilk 2'de yer alıyorlardı, herkes lige çıkmalarına kesin gözüyle bakıyordu.. Ancak son 3 hafta önce Sheeifeld'a yerlerini kaptırdılar, şimdi de Derby'e ilk maçı kazanıp, evinde turu verdi.

Bielsa için dehşet üzüntülü bir sene. Büyük emeği yok oldu resmen. Kendisini 1 sene PL'de izlemek isterdim.

evde 4 yemişler derbyden

bizden ne kadar nefret etseler de üzüldüm tbh, championship'e yakışmayan bi kulüp leeds

Playoff'ta, Aston Villa-Leeds United finali gözüküyor. Çok tarihi bir final olur.

Aston Villa son 20 senedir kötü durumda ama ondan önce gerçekten İngiltere'nin en büyük 4-5 takımından biri. 2 tane ŞL Kupası, 7 veya 8 tane lig kupası olan bir takım.

Leeds'te 90'lar ve 2000'lerin başında müthiş estiriyordu ama 2003'ten itibaren tepetaklak düştü. O seneden beri ilk kez bu kadar iddialı durumdalar.

Bielsa bakalım başaracak mı..
SL kupasi sampiyonlar ligi ise Nottingham Forest ile karistirmis olmalisin diyecektim sahiden almislar. Zaten 6 yil ust uste Ingiliz takimlari almis. Bakmadim ama belki Kupa 2 ve UEFA kupalari da vardir.

kadro ve sistem olarak Leeds bu ligden çok rahat çıkar gibi duruyor. 5 maç 13 puan. Geçen sene de iyi başlamışlardı gerçi ama bu kez hem daha tecrübeliler, hem de kadro daha kaliteli.

Dominic Iorfa Championship takımlarından Sheffield Wednesday’de oynayan kendisiyle aynı ismi taşıyan oğlunun kariyerine İngiltere dışında devam edebileceğini söyledi. Iorfa, “mesela Galatasaray olabilir. Orada benim kapanmamış bir hesabım vardı. Oğlum o hesabı kapatabilir” dedi.

EKFVi_aXsAE2JjS

Üst Alt