İnsan evrimine ait yeni bir türün fosili bulundu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İnsan evrimine ait yeni bir türün fosili bulundu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İnsan evrimine ait yeni bir türün fosili bulundu

Bu arada farkında mısınız? Evrim teorisinden dine, dinden tekrar evrim teorisine daha sonra matematiğe şimdi de Genel sohbete döndük. :)

Doğru cevap diye bir şey yok ki:) Sorunun sonu yanlış. Müşterilerde en son kalan 3 lirayı sorunun içine katarsak ortaya 32 lira çıkar ki toplamda zaten 30 lira mevcut. Müşteriden çıkan 27 lira var zaten. 3 lirası onlarda kalmış. O 27 liraya neden 2 lira ekliyorsun? Müşteriden çıkan 27 lira var ve bunun 25i lokantacıda 2si garsonda. 2 lira eklemek ekstra bir durum. Kafa karıştıran kısım o. Sorunun çetrefilli olmasına neden oluyor o 2 lira, kasıtlı yapılmış yani.

Yav zaten neden adam 2 lirayı hesaba katıyor işte mesele bu. Ama başta ödenen para ile sondan başa gidilince durum değişiyor. Aslında eklememek lazım ama bi açıdan bakıldığında da hesap 29 çıkıyor bi yerde. Ama matematik kesindir. O hesap 28;)

Erik ağaçlarının yanlarında dolu...

Vay be uzun zamandır gitmedim oralara bilmiyordum. Ama bilsem de bişey ifade etmez. Erzincan elması edirne kivisi filan kabul olmuyor. Şehir takısı var. Bana e ile başlayan meyve lazım. Ya da mavi sebze. :D

Yav zaten neden adam 2 lirayı hesaba katıyor işte mesele bu. Ama başta ödenen para ile sondan başa gidilince durum değişiyor. Aslında eklememek lazım ama bi açıdan bakıldığında da hesap 29 çıkıyor bi yerde. Ama matematik kesindir. O hesap 28;)

Matematik kesin değildir bence... Yaklaşık hesabı verir. Aslında bu konuyu tartışmak lazım. Ama bu günlük bu kadar yeter. Gece gece başım ağrımaya başladı. Nereden buldun bu lanet soruyu? :)

Edit : O kadar ağırıyor ki geceye akşam diyorum. :D

Matematik kesin değildir bence... Yaklaşık hesabı verir. Aslında bu konuyu tartışmak lazım. Ama bu günlük bu kadar yeter. Gece gece başım ağrımaya başladı. Nereden buldun bu lanet soruyu? :)

Vermidon iç hemen.2 dk da biter ağrın:D

Ne bileyim orta okuldayen sormuştu bana da sivrinin biri . Aklımda kalmış:D

Bi soru daha sorayım ama bunun cevabı var.

İki dk beklerseniz

İlk bulana hella olsun hızlı çözmüş olacak

Tamam son kez söylüyorum:) Madem eklememek lazım o 2 lirayı, kafanın karışmasına neden olan ne?:) Soru kasıtlı olarak, daha önceki 30a tamamlamak için 27+2 şekline eklenmiş sonradan. Psikolojik olarak ele alalım, algı yanılsaması yapılarak dumura uğratmaya çalışan bir soru var ortada:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt