Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"

Cevap: Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"

Eger Hakan Baltayi gondericeksek yani kadroidan ki tum oyunculari gondericekse Insuayida gonderip yerine baska iyi adamlar alinacaksa yapilsilsin

Yok Hakan Balta kalib Insua gidecekse yaziklar olsun

Insuaya istikrarsiz diyenler var burda ya adam bir oynadimiki 3-5 mac ust uste

Hakan Baltadan 100000000000000000000000000000000000defa iyui oyuncu

Insua: "G. Saray'da kalmak en büyük hayalim"

Adam kendisi bile farkında Galatasaray'ın oyuncusu olamayacağının.

Biz hala yabancı hayranlığı yapalım.Insua vasat kere vasattır.

Bizim taraftarın da sigortalar yanmış. Sezon boyunca Hakan Balta'ya küfür ettiler, Çağlar'a küfür bile edemedik çünkü iki maç üstüste oynayamadı sakatlanıp durduğundan. Bu rezil takımda Elano, Giovani, Jo, Misimovic bile hiçbirşey yapmadı (10 kişiyi çalımlayıp gol atamadılar yazıklar olsun onlara!?!) Elimizde bu yaşta geleceği parlak bir sol bek var ve beğenilmiyor. Neden ? Çünkü bu rezil takımda ileriye gereken desteği veremiyor, çok yazık değil mi!!! Ben düşünüyorum da bunu abartısız söylüyorum, messi gelse bile bu takıma vereceği katkı çok düşük olabilir. Herkesten de vizyon sahibi olmasını beklemiyorum ama bazı taraftarlarımız böyle malesef, sıfır vizyon!!!

Duzelteyim "Liverpool beni sittir etti, baska isteyenim yok. Mik gibi ortada kaldim. Galatasaray'da kalmak en buyuk hayalim"

Duzelteyim "Liverpool beni sittir etti, baska isteyenim yok. Mik gibi ortada kaldim. Galatasaray'da kalmak en buyuk hayalim"

bu yazdiklarina inaniyormusun?? Bütün Liverpool taraftari adami geri istiyor. ayrica West Ham ve Juventus takip ediyor adami. biraz medyayi takip et. öyle bos bos sallamakla olmuyor bu isler.

bazı arkadaşlar hakanla falan kıyaslıyor,diger oyuncuları kıyaslarken de bam la karşılaştırıyor.elimizdekiler yetersiz zaten.o yuzden bu haldeyiz.bize hakandan bilmem kaç milyon iyi oyuncu değil,türkiyedeki en iyi oyuncular lazım.türkiyenin en büyügüyüm,avrupa takımıyım diyorsan öyle olmalı.insua vasat bir oyuncu.liverpoolun istemedigi oyuncu bizde fark yaratmaz,yaratmadı da.cana bamdan daha iyi diyorsunuz,bam dan daha iyisi degil,emreden,ernst den,selçuk dan daha iyisi lazım bize.

Bütün Liverpool taraftari adami geri istiyor. ayrica West Ham ve Juventus takip ediyor adami. biraz medyayi takip et..

Juventus, West ham hatta Liverpool (taraftarı) İnsua'yı istiyor fakat İnsua'nın en büyük hayali Galatasaray'da kalmak. Ya İnsua tribünlere oynuyor ya medya yalan söylüyor. :)

Ne geri zekalı insanlar var.Adam facebook'tan ''Hoşgeldin Bülent Ünder'' yazdı diye yağcı diye mesaj atmışlar.Üstelik Türkçe. :)

bazı arkadaşlar hakanla falan kıyaslıyor,diger oyuncuları kıyaslarken de bam la karşılaştırıyor.elimizdekiler yetersiz zaten.o yuzden bu haldeyiz.bize hakandan bilmem kaç milyon iyi oyuncu değil,türkiyedeki en iyi oyuncular lazım.türkiyenin en büyügüyüm,avrupa takımıyım diyorsan öyle olmalı.insua vasat bir oyuncu.liverpoolun istemedigi oyuncu bizde fark yaratmaz,yaratmadı da.cana bamdan daha iyi diyorsunuz,bam dan daha iyisi degil,emreden,ernst den,selçuk dan daha iyisi lazım bize.

"Wat heb je nou liever? Één goed 11-tal of 11 goede 1-tallen?"

Cruiyff'un güzel bir sözü.... "Hangisini istersin ? Bir tane iyi ilk 11 mi ? 11 tane iyi futbolcu mu ?" Ben bir tane iyi ilk 11 isterim... Gidip 11 tane kaliteli futbolcu alsak, ligin en büyük futbolculari bizde olsa, takim olamadiktan sonra neye yarayacak ?

Önemli olan yildizlar, en iyileri transfer etmek degil, bunu anlamak lazim... Artik basarinin tek bir anahtari var, Dortmund'un yaptigi gibi kaliteli gençleri toplayip, istikrarli bir kadro kurmak, sabretmek...

buldunuz tabi gül gibi İstanbulu insan kalmak ister tabi İnsua gece kulüplerinden çıkmadın bol geldi burası sana

Hepiniz yolcusunuz sezon sonu

buldunuz tabi gül gibi İstanbulu insan kalmak ister tabi İnsua gece kulüplerinden çıkmadın bol geldi burası sana

Hepiniz yolcusunuz sezon sonu

Hiç kendi gözünle gördün mü yav ? Galatasaray'i karalamak için medya uyduruyordu bunlari, artik gerek kalmadi, taraftarimiz iyice kandi her yabanciya, gece kulübüne gidiyor damgasi yapistiyorlar...

Gitsin arkdasim, onlarda insan... Robot degilki, sadece futbol oynasinlar, eglenmek onlarinda hakki... Ben sans verildiginde sahaya çikip yaptiklarina bakarim, isini de gayet iyi yapiyor, sorun yok yani...

Neill reis,Kewell reis,İnsua reis o reis bu reis.Takımın %90ı reis zaten hepsi kalsın o zaman

Adam tank gibi.

Yavaşlığından ölecek.İnşallah almak gibi bir hata yapmayız sezon sonunda.

reyislerin tamamı yolcu sezon sonu Ne reyismiş valla her sene şampiyonlar liginde yarı final oynattılar bize futbola doyduk

günün en şaşırdığım haberi....bu kadar kötü geçen sezonun ardından,bu kadar kötü bi kadronun içinde bulunduktan sora,bonserviside liverpoolda olan bir futbolcunun seneye de kalmayı çok istiyorum demesine acayip şaşırdım.hagi sağolsun hiç oynatmadı zaten adamı.çok enteresan.ama gerçeklerde var;

-Gerçekten çok ağır,işin savunma yönünde başarılı ama ağırlığından hücuma fazla destek vermiyo

-Yabancı kontenjanını dolduracağı için,eğer bir sol bek alıncaksa bence hakan ünsal gibi delici bir bek olmalı,fişek gibi olmalı

-3.5 milyon £ imkanı yok etmez.onun üstüne biraz daha koyulup hasan ali kaldırım alınabilir,adam dur durak bilmiyo,hemde türk...

Kayseri Hasan Ali'yi satmaz. satarsa 5'e satar ancak. gecti o eski zamanlar.

Üst Alt