Inter, Maicon İçin Galatasaray'dan Fiyat İstedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Inter, Maicon İçin Galatasaray'dan Fiyat İstedi

Bence transfer sezonun bitmesini bekleyip oyle satalim sonra Derdiyoku stoper oynatariz boyu var nasil olsa Maicon’dan ne eksigi var ki.

Sadece kar yapacagim diye oyuncu satmak tam bir Adnan Polat kafasidir. Sen önce sistemini kur ondan sonra sat istedigin futbolcuyu ki gideni aramayalim yerine dogru hamleyi yaparak.

Oyuncu sattik 5 milyhon qar yaptiiiiikh xD kafasiyla yurumez bu isler gelecegi dusunurek hamleler yapilmali.

devre arasi ilk 11de oyniyan oyuncu almak kolay degil gercekten isityorlarsa 20 veriyorlarsa buyursunlar alsinlar

devre arası maiconun ederi 20 milyondur altına satan salaktır. sezon sonu için ise 14-15 milyona sat istersen ama sezon ortası stopersiz kalma riskine giriyorsan bunun fiyatı yüksek olmalı.çünkü sezon ortası maiconu satıp yerini doldurman imkansız

devre arası maiconun ederi 20 milyondur altına satan salaktır. sezon sonu için ise 14-15 milyona sat istersen ama sezon ortası stopersiz kalma riskine giriyorsan bunun fiyatı yüksek olmalı.çünkü sezon ortası maiconu satıp yerini doldurman imkansız
Katılıyorum

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hugo oynamıyormuş fioda ona çökelim
Zaten daha öncede flortumüz olmuştu

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7M'ye aldığın adamı 6 ay sonra 15'e falan satarsan büyük iş yapmış olursun. 5 gol atmasına bakmayın çok dengesiz ve hatalı duruşları var.

20M çok ama çok iyi bir para eğer doğruysa. Yarım senede 13M civarı kar demek. Maşallah çok iyi oynuyor ve tam ligimize uygun bir oyun yapısı var. Çirkef, sert, hava toplarında etkili... Amma ve lakin bir stopere göre çok hantal olduğu gerçeği de var ve bu maç içinde bazen çok dezavantaj oluyor. İlerleyen yaşlarında çok daha yavaşlaması olası açıkçası. Bu yaşlarda iken sattık sattık, yoksa birdaha bu paraların yanından geçemeyiz.

Maicon bulunmaz hint kumaşı değil ama, bizimkiler yerini dolduracak adamı bulabilirler mi orası muamma işte. 15M'a 25-26 yaşında Maicon'a göre daha hızlı ve sol ayaklı bir stoper alınsa acayip karlı çıkardık...

20 milyon verirlerse iki dakika düşünmeyin derim. Oyuncu satamayan kulüpler ayakta kalamayacak artık bu çok belli.

Argumanına katılıyorum.. Ben yetkili olsam 20 değil 10 a bile evet derim.

Neden mi?

-Maicon sag ayaklı stoper.. Sagda oynuyor.. Bize sol ayaklı stoper lazım.
-Maicon agır.. Hızlı , cevik forvetlere karsı agır kalıyor ve hatalar yapıyor..
-Yaşı da genç değil..

Bizimkiler tam ölücü. Işte budur. Kolay kolay vermeyin on numara oyuncu

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ölücüler mi ? tam tersi.

burak yılmazı satmak için 1 milyon euro aracı parası verdik hemde çine.

kulübün cebine giren para 4 milyon euro falan dı, çatır çatır gol atıyordu, gomis gelene kadar yerini dolduramadık.

bun gerizekalılar 10 milyon teklif gelse satarlar ama neyseki fatih terim var.

Bu piyasa da 20 Milyon çok uçuk bir rakam değil artık bence. Hele hele ona buna para savuran takımlar için artık sakız parası gibi birşey oldi.

Ben Maicon'u genel olarak beğeniyorum bu sezon.

sent via GSC

15-20 'den aşağı kesinlikle olmaz Maicon sağlam stoper ...

Hem italyanlar çok sever böyle psikopat stoperleri

İşinize geliyorsa ağa Inter'de para bol bu aralar yazın 80,50 mil. € para harcadılar sol bek için 20,00 mil. € vermeyi biliyorlarsa Maicon' a da versinler ...

Üst Alt