IRC Yarı Final | Galatasaray (5)1-1(6) River Plate | M.S | 17 Ocak | Smart Spor - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

IRC Yarı Final | Galatasaray (5)1-1(6) River Plate | M.S | 17 Ocak | Smart Spor

İyi oldu bu skor. Saçma bir turnuva, ve son zamanların en saçma maçı oldu. Hakem vasattı. Geçiştirilmek için atanan bir hakem olduğu besbelli. Dediğim gibi elenmemiz iyi oldu, yarın beşiktaş maçında boşuna kasmaya gerek yoktu. Yarın üçüncülük maçı var 16:00'da.

Takım gene ciddiyetten uzaklaşmış. Kakara kikiri ile kamp geçiriyorlar normal tabi. Bunlara biraz yüz verdin mi böyle salıyorlar işte. Turnuvanın gerekliliği tartışılır belki ama takımın da ne derece berbat durumda olduğunu gördük en azından.

bunlar yarın veliye ersana tolgaya şamba ba'ya da böyle sert oynarlarsa zaten sakatlıktan kırılıyorlar iyice kronik sakatlar verir beşiktraş :)

Sayin Sarbri

ya kufur edecem simdi , birde pis pis guldu ya kacirdiktan sonra takim arkadaslarinin yaninda ...

ne karaktersiz herifsin sen ya ?

utanma arlanma yokmu ?

terbiyesiz , ilk yari gencler kicini yirtti sen ve kankalarin laubali , artistik hareketleriyle cocuklara karsi finali verdiniz tukurim senin suratina

Ben hoca olsam maçlarda standart şeyler yapmak yerine farklı şeyler deneyebilirdim. Mesela 10 kişi kalan ve oyuncu değiştirme hakkı kalmayan bir takıma yedek kaleciyi forvete sokabilirdim. Sonuçta bu bir hazırlık maçı. Yenilsen hatta fark yesen bile bir şey değişemyecek. Önemli olan oyuncuların oynaması. Hamza Hoca 10 kişi kalan takıma caba sonraki dakikalarda nasıl reaksiyon gösterecek diye düşünebilir. Yanlış değil. Ama bazen böyle çılgınlıklar da yapması gerekiyor.

Ben hoca olsam maçlarda standart şeyler yapmak yerine farklı şeyler deneyebilirdim. Mesela 10 kişi kalan ve oyuncu değiştirme hakkı kalmayan bir takıma yedek kaleciyi forvete sokabilirdim. Sonuçta bu bir hazırlık maçı. Yenilsen hatta fark yesen bile bir şey değişemyecek. Önemli olan oyuncuların oynaması. Hamza Hoca 10 kişi kalan takıma caba sonraki dakikalarda nasıl reaksiyon gösterecek diye düşünebilir. Yanlış değil. Ama bazen böyle çılgınlıklar da yapması gerekiyor.

malesef o kafa yok , hele turkse , Sabri gibi adamlara penalti cektirtiyorsa sen daha neyin deneyini yapcan , adamlar Sabriyi oynatiyor , Atom parcalamaktan , uzaya cikmaktan daha tehlikeli is

finale yükselmisiz herhalde :eek:ley:

B7lCfrYIIAEoOVb.jpg

Burak umarım iyidir.

Sinan'ı çok beğendim ben yine. İkinci yarıda takımın topluca oyuncu değişikliği yapması güzel enstantaneydi.
:D
Yalnız tuhaf bi gerginlik vardı. Umarım bu maça özeldir. Sezonun tamamına yansırsa pek iyi olmaz Galatasaray açısından.
Hakem son zamanlarda izlediğim en vasat performanslı hakemdi. (vasat derken iltifat ediyorum tabii ki)

Üst Alt