Irkçı Söylemde Bulunan Emre Bol Hakkında Açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Irkçı Söylemde Bulunan Emre Bol Hakkında Açıklama

Saldiri amacina ulasmis gibi gorunuyor simdi bunu floryada savusturabilecekler mi gorecegiz, zaten git gelleri olan bir oyuncu bu tarz konularda cok etkilenebilir

EoLVlwvXIAA0Kw_
Şu hikayeyi duzenlemısler ne güldüm :) Yazdıkları ; Timsah yemedim ama kobra yedirebilirim

Gomis gol attıkça penisinin büyüklüğüyle ilgili övgü(!) dolu mesajlar atan arkadaşlar. . . O da ırkçı söylemlerdi haberiniz ola.

Forumda penis büyüklüğü, boynuma dola, 30-40 cm, çiğ etle besleniyor vs... gibi cümleleri ben ırkçılık olarak algılamıyorum. Afrikalı veya Afrika kökenli siyahi oyuncuları, zorluklar içerisinden çıkıp gelen güçlü Afrika aslanları olarak tasvir ediyorlar diye anlıyorum. Yani bu oyuncuların gücüne, dayanıklılığına, fiziksel üstünlüğüne vurgu yapılıyor diye anlıyorum. Öyle değilse ve altında ırkçılık yatıyorsa bu mizahı ben de kabul etmiyorum. Ama dediğim gibi forumdaki renktaşlarımın siyahi insanlara karşı bir ırkçılık duygusu beslediklerini sanmıyorum.

Şimdi siyahi bir oyuncumuzdan bahsedilir veya resmi paylaşılır. Ardından bir üye bu posta karşılık maymun veya muz resmi ile cevap verirse bunun adı çok açık bir şekilde ırkçılık olur. E. Bol denen eleman da o cümleleri aşağılama amaçlı ırkçılık amaçlı kurmuş çok belli veya ne dediğini kendi de bilmeyen aptalın teki.

Üst Alt