İş Yerinde Tacize Uğruyorum - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İş Yerinde Tacize Uğruyorum

Transfer nöbeti gayri ciddi konumu... Ama içeriğine bakarsan ne cevaplar var öyle değil mi? Verilen cevaplar konunun kendisini ya da içeriğini bağlamaz cevabı veren kişinin olayı ciddiye alıp almamasıyla ilgili yargısını yansıtır. Dolayısıyla bir konu ona verilen cevapların içeriğiyle önem ya da önemsizlik addetmez. Şimdi forumdan biri çıkıp yasal bir prosedür içeren bir cevap verse (konuyu ciddiye alıp) ve gerçekten de bu kişinin başına gelen bu olayın (öyle olduğunu varsaymak zorundayım çünkü olmayacak durum değil her ne kadar içerisinde abartmalar olduğunu düşünsemde) çözüme kavuştursa bunun ne gibi zararı olabilir...

Not: Bunun alaycılık olduğunu anlamadın mı nesi gerçek gibi cümleler kurmayalım onun için karar mercii ben değilim. Zaten inanmadığımı göstermek için uygun cevabı vermişim o ayrı....

Senin bu yazdiklarin kadar benim dedigim de sadece benim yaptigim bir sey degil ki

bir cok baslik ,konu ya da kisi, mod veya admin olmayanlar tarafindan o veya bu sebeple elestirilip uyarilmiyor mu forumda

benim elestiri ya da uyarim neden bu kadar mesele oldu? Ilk yapan ben miyim

ekleme : al bak arkadasin son mesajini oku , ciddi bir insan bu alayci cevabi mi atar yoksa konusuna sahip cikma derdinde mi olur ? Apacik forumla dalga geciyor , sen de bu arkadasi savunuyorsun

neyse bu tip basliklar sayica cogalinca bu soguk kanlilikta olacak misiniz bakalim , ha o gun gelip de uyarilar baslarsa bugunu hatirlatirim size

Son düzenleme:
Senin bu yazdiklarin kadar benim dedigim de sadece benim yaptigim bir sey degil ki

bir cok baslik ,konu ya da kisi, mod veya admin olmayanlar tarafindan o veya bu sebeple elestirilip uyarilmiyor mu forumda

ekleme : al bak arkadasin son mesajini oku , ciddi bir insan bu alayci cevabi mi atar yoksa konusuna sahip cikma derdinde mi olur ? Apacik forumla dalga geciyor , sen de bu arkadasi savunuyorsun

neyse bu tip basliklar sayica cogalinca bu soguk kanlilikta olacak misiniz bakalim , ha o gun gelip de uyarilar baslarsa bugunu hatirlatirim size

Hala anlamıyorsun arkadaşım tepkim sana değil zihniyete. Ülkede insanlar yetkin olmadıkları konularda (yanlış anlaşılmasın burada akıl ya da düşünceden bahsetmiyorum) ahkam ve baş kesmeye bayılıyorlar. Ben başkasına direktif verilmesine itiraz ediyorum haddi olmadığı halde. Ondan sonra bu ülke niye böyle. Aşağısı ne ki diğer yerleri ne olsun. İnsanlara ne yapacaklarını ya da yapamayacaklarını söylemeyi bırakıp saygı duymayı öğrendiğimiz zaman düzeliriz. Mesajım kişisel değil yanlış anlamayın. Sizin gibi konuya giren herkese tepkim aynı olur.

Forum düzenini bozmayalım da tecavüze uğramışım, @Sinan Bilgin umrunda değil..

Sinan arkadaşlık isteği attım, bakarsın bi ara.. Hem bırak bu forum işlerini, kurallarını falan bezdirdiler seni iyice..

Son düzenleme:
Mantiksiz sacma alayci cevaplar geliyor , neden ? Cunku kimse konuyu ciddiye alip da ona gore yaklasmiyor

bu tip konular acmaya gerek yok derken bunu kast ettim , cep telefonundaki arizaya spesifik bir cozum ariyorsan ac , uydu anteninin polarizasyonu ile ilgiliyse ac

ama mantiksiz sekilde kiz arkadasimla kavga ettim , is yerinde mobbing yapiyor gibi sahsi ve oznel konularla burayi mesgul etmenin geregi yok cunku anlamli cevaplar gelmeyecektir

insanlar ne burada yazan kisiyi tanir ne de sorun yasadigi kisiyi / kurumu

boyle nesnel sekilde yorum yapilamayacak mevzularda da kimseden gelecek yardimin yorumun hayri olmaz

2-3 kisi ayni sacmalikta yazar (ki yazmislar) ve konu ucar gider , hic bir sonuca varmaz

o yuzden acmayin , burayi ciddi bir taraftar forumu olarak koruyalim
Sana ne lan? Sizde de maşallah milletin ne yapacağını söyleme huyu türedi, bu zihniyet bana bir yerden tanıdık geliyor.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Mantik disi talep veya konularla ilgili ben gerekli uyariyi yaptim , uyar uymaz insanlar bilemem , uymazlar ise gerekli tedbirler devreye sokulur

Burasi eglence forumu degil , spor forumu , bu tip ciddiyetsiz mevzulara yer yok

Ama bu spor disinda konu acilamaz, eglenmeyelim veya insanlarin yardimci olunmasini istedigi konulari umursamayalim demek degil

Ben bu laflari hic yazmamis olsam da sen konu icerisinde yazilan ve konuyu ciddiye aldigini hissettiren mesajlara rastladin mi ?
Futboldan bir haber olduğun gibi forumda böyle şeyler için bölümler olduğundan da bir habersin, şike sevici seni.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

sana ne at hirsizi sana ne? Adam belki rahatladi yazdi diye.

Doruk : Senin yerinde olsam, baska is yerlere girmeye calisirim. Simdiki yerinde kal baska bir yer bulana kadar. Buldugunda'da miktiri cek

Mantiksiz sacma alayci cevaplar geliyor , neden ? Cunku kimse konuyu ciddiye alip da ona gore yaklasmiyor
...
...
2-3 kisi ayni sacmalikta yazar (ki yazmislar) ve konu ucar gider , hic bir sonuca varmaz

o yuzden acmayin , burayi ciddi bir taraftar forumu olarak koruyalim

Bu yorumunuza istinaden ben araştırmalarımı düzmeye başlıyorum..

Öncesinde @adem çakar kardeşim izninle avatarını kullanıyorum..

Sana Sinan bey demek istiyordum ama SİNAN diyorum.. Sana sorum şudur SİNAN, aşağıdaki embesil konuları açarken; TARAFTAR forumunu neden düşünmedin..

40 Yıldır Aradığı Babası Transeksüel Çıktı

Dünya Harikası Azure Penceresi, Suya Gömüldü!

Sekreter Aslı ve Belge Sorunsalı

Anne Ogul Baba Kiz Oldu !

Günahların Takımı Fenerbahçe ( Uğur İz kardeşimiz ayıp olmasın demiş)

Temcit Pilavı (2012 Kupa Seramonisi)

üfflee

0.jpg

Ohhh rahatladım beee

Bu konular milletten dilenmek icin acilmis olmamasi bakimindan ayni paralelde degil

Mevcut uzerine konustugumuz konu ise forumdakilerle alay etme amaci ile acilmis durumda

Gecen gunku grafik konun vardi foruma katilimla alakali , o bunun gibi degildi mesela

bugunku tamamen milletle dalga gecmek icin acilmis bir konu , gereksiz olmasi degil sorun

Üst Alt