Işık Hızı Aşıldı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işık Hızı Aşıldı

Cevap: Işık Hızı Aşıldı

Ben gørdum resimlerini daha dogrusu betimlemelerini gørdum :) Ragnorak var Iskandinav mitolojisinde bir nevi kiyamet bu da. Orda da deccale benzer Fenris Wolf var. Hatta Iskandinav mitolojisine gøre de Ragnorak oldugunda gjallarhorn'u ( bir nevi Israil'in suru gibi ) Heimdal ufler. Haber veriri kiyameti. Heimdal bu arada gokkusagindan sorumlu Tanri. Midgard ile Asgard arasinda uzanan yanan gøkkusagi køprusunun sorumlusu. Fenris Wolf deccal gibi ilk ønce gunesi sallar ve sonra da Odin'i yer. Tabi Vidar intikamini alir ve Fenris Wolf'u øldurur.

Oyle kafana gøre de Valhalla da senin icin hayal olur. Valhalla Tanri Odin'in tahtinda oturdugu yer ve diger yere gøre daha guzel. Bunun gerekleri vardir yerine getirirsin øyle gidersin. Gerekleri yerine getirilmezse House of Hell seni bekler. Orda da køtu Tanri Loki'nin kizi var.

Dünya üzerine yüzbinlerce peygamber gönderilmiş.Bilmediğim mitler görünce daha da emin oluyorum neredeyse her topluma Allah tarafından bir peygamber gönderildiğinden. Buddha gibi, bu anlattığın efsanede ki gibi, Kızılderililerin efsanelerinde ki gibi vs. :)

Dünya üzerine yüzbinlerce peygamber gönderilmiş.Bilmediğim mitler görünce daha da emin oluyorum neredeyse her topluma Allah tarafından bir peygamber gönderildiğinden. Buddha gibi, bu anlattığın efsanede ki gibi, Kızılderililerin efsanelerinde ki gibi vs. :)

Tabi baktigin yere gøre degisik sonuclari alirsin. Mesala insanlarin tek Tanri'ya inanmasi uzun bir surec ve cok Tanrili dønemlerdeki dusunceleri ve Pagan kulturleri falan cogu noktada Tek Tanrili dinlere de geciyor biraz form degistirerek. En basiti kurban etme eyleminin kendisi.

konu nasıl oldu da deccale thora geldi bilmiyorum ama bu gidişle ergenekona kadar uzar bu konu. Konunun ismi gibi çok hızlı ilerliliyoruz :D

Birisi sonsuzluğa gidebilirmiyiz artık demiş.Işık hızının 10 katı olsa bile uzay aracı andromedaya varmaya uzay aracının ömrünü bilmem ama insan ömrü kesinlikle yetmez.

Abi sonra gavur yapıyor deyince kızıyorsunuz. Adamların herşeyi hızlı. Acaba ışıkların ve nötrinoların hızları yerküre üzerindeki bulundukları coğrafi bölgeden iklim ve insan yapısından etkilenirmi diye bir soru geliyor aklıma. Çünkü bazı şeyleri açıklamanın daha mantıklı bir yolunu bulamyorum. Şike soruşturması başlangıç tarihi 3 Temmuz bitiş tarihi. sen hiç ölmedinki!!! UEFA nın adam gönderip olayı sonuçlandırma hızı 1 saat. Hoş yurdumda bazı şeylerin hızı kişi ve kurumlar değişince ışık hızınıda geçebiliyor örneğin MAA. Galatasaray teşfik verdiyse Şampiyonluk kupasını geri alırız. Bakınız delil kanıt yok ihtimal dahilinde bile hız sınırı aşılıyor. Ama Fenerbahçe söz konusu olunca biz göremedik çocuklarımızın çocukları belki görebilir. Bu arada buradaki şike davası ve temyizleri sonuçlanana kadar ben bir kız bulup 2 yıl nişanlılık döneminden sonra evlenip birde çocuk yetiştirebilirim.

Abi sonra gavur yapıyor deyince kızıyorsunuz. Adamların herşeyi hızlı. Acaba ışıkların ve nötrinoların hızları yerküre üzerindeki bulundukları coğrafi bölgeden iklim ve insan yapısından etkilenirmi diye bir soru geliyor aklıma. Çünkü bazı şeyleri açıklamanın daha mantıklı bir yolunu bulamyorum. Şike soruşturması başlangıç tarihi 3 Temmuz bitiş tarihi. sen hiç ölmedinki!!! UEFA nın adam gönderip olayı sonuçlandırma hızı 1 saat. Hoş yurdumda bazı şeylerin hızı kişi ve kurumlar değişince ışık hızınıda geçebiliyor örneğin MAA. Galatasaray teşfik verdiyse Şampiyonluk kupasını geri alırız. Bakınız delil kanıt yok ihtimal dahilinde bile hız sınırı aşılıyor. Ama Fenerbahçe söz konusu olunca biz göremedik çocuklarımızın çocukları belki görebilir. Bu arada buradaki şike davası ve temyizleri sonuçlanana kadar ben bir kız bulup 2 yıl nişanlılık döneminden sonra evlenip birde çocuk yetiştirebilirim.

Mahir Saçmalama yahu...:eek:

Arastir beni de haberdar et :) Hatta arastiracaksin bilgiyi de isinlamislar kuantum isinlanmami ne onu da arastir :)

US orjinli bir fizik prof.'un soruma cevabi foton ışınlama olmamış fakat foton telepatisi deneyi gerçekleşmiş. Şöyle ki foton kardeşi 2 ye bölüp 2 birbirinden 50 mil uzak merkeze koymuşlar. 1 çarpıştırıcıdan aksettirip aynaya gönderdiklerinde diğer tarafta ki fotonda aynı şeyi yapmış. Fakat ispatlanamaz çünkü bunların tamamen eş zamanlı olduğu düşünülüyor dedi.Eğer gerçekten eşzamanlı ise eş zamanlı aktarım yapabilecek bir aygıt olmadığından, zaman sayaçlarının çekirdeğinde kullanılan maddeninde yarılanma ömründen dolayı ölçümün hata payı içerisinde kalmayacağından ispatı teknik olarak olamaz dedi. Yani şu Kemal Sunal filmi vardıya birisi gülünce öbürüde durduk yere gülüyordu falan aynen öyleymiş.

Evet halen sonuclari bekliyoruz saygideger Cern. Unutmadik. Bu deney de yalan oldu herhalde isik hizinin asilmasi baska bahara kaldi.

ne ise yarayacak bu olay? cok daha muhim isler yapiyor millet boyle teorik zimbirtilarla prim yapmasin CERN

Üst Alt