Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işın Çelebi, Telegol'e konuk oldu | Kanaltürk

Cevap: Işın Çelebi şuanda Telegol'de | Kanaltürk Canlı

Sonunda Ünal Uysal adaylıktan çekilecek meydan Helvacıyla Polata kalcak öyle görülüyor. Daha seçimin olup olmayacağı, ne zaman olacağı belli değil adamlar Haziran ayından bahsediyo şimdi, Ünal Aysal seçimle ilgili bi sorun olursa çekilirim demişti

Haziranda secim olursa 1 sezon daha kaybederiz. Kazanan Celebi olur.

ya bunlar baştan aşağı komedi ya..tüzüğü siz yapmadınızmı diyolar evet biz yaptık diyor, bunlar nasıl çelişkili durumlar deniliyor sayın çelebi ben bilmiyorum ben stadla ilgileniyordum diyor

galatasaray başka takımın taraftarlarının elndeymiş :((((( lanet olsun

çıkmasa daha iyiymiş programa daha da kafalar karıştı..

beyler konuyla alakasız ama twitterda ftw1905'in yazdıgına gore bgn hasan sas "luce'nin gelmesi gerets'e gore daha muhtemel" demiş trt'de mi ne bi programda.. o da izlememiş sanırım.. dogru mu diye burda sormak istedim bununla ilgili bişi bilen var mı??

Futbol_5 de aynisini söyledi demin twitter da

cicioğlu diye biri bağlandı, ama konuyla alakası olmayan şeylerden bahsediyor ne alaka ya..

535.jpg

telegol bağlamış adamı . lan bunlar varya bu serhat ulueren varya tam bir komedi ya, adamı bağlatmmışlar ortalıgı karıstırsın diye..

Üst Alt