Haber - İsmail Kartal: "Avrupa'da şu an en çok gol atan takım Fenerbahçe'ymiş, ben de içeride öğrendim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Avrupa'da şu an en çok gol atan takım Fenerbahçe'ymiş, ben de içeride öğrendim"

Satilik ligin ucube takimi.

Bence butun Fenerlilerin el ele tutusup Bogaz koprusunden atlama zamani gelmis.

Vallahi sizofrenik vakasiniz. Yapmadiginiz pislik kalmadi. Pisligini yiyen domuzlar gibisiniz. Kendileri caliyor kendileri oynuyor 😁 Ne hale geldin guzel ulkem

gerçekten başarılı olan, her hafta başarısını önüne gelen mikrofona ispat etmeye çalışmaz.

bu açıklamaların hepsinin altında feci bir gerginlik ve korku var. tek bir kıvılcıma bakar. bakar da hakemlerimiz sağolsun bir türlü izin vermiyorlar.

hakem ittirmeleri ile, bazı rakiplerin ilginç oyuncu tercihleri ve performansları ile gidiyorlar şimdilik. bu yüzden her maç sonu garip garip açıklamalar ile kendilerini ispat etmeye çalışıyorlar.

sene başındaki ankaragücü, alanya maçlarında hediye edilen 2+2 toplam 4 puan (fb'den -4). gs'ın hatay ve sivas maçlarında gasp edilen 1 ve 2 puan (gs'a +3). kadıköy'de icardi'ye yapılan, bild'e bile haber olmuş hareketlere verilmeyen penaltılar. (fb'den -1, gs'a +2) puan.

fb'in ölüsü +5 puan hakem ittirmesi var. bizim ise minimum 5 puanımız gasp edilmiş. belki de derbi galibiyetimizin önüne geçilmiş.

karagümrük ve sivas maçlarında verilmeyen aleyhte penaltıları ki karagümrük başkanı çıkıyor "gslılar işine baksın" diyor inanılır gibi şey mi? aynı pozisyon nelsson'a gs aleyhine veriliyor. başak maçında 90+3'te fb lehine veriliyor.

ulan 40 dakikada 3'lük olduğunuz trabzon maçında bile hakem zorla penaltı vere vere maça ortak etti be sizi. medyada yorumcularınız bile "çekmeyi saymazsak penaltı" gibi abuk yorumlar ile geçiştirdiler durumu.

bu sene futbol tarihinde eşine az rastlanacak bir kollanma var. hakeminden rakibine, klasik medyasından sosyal medyasına, yayıncı kuruluşundan, diğer spor programlarındaki yorumculara kadar her yerde müthiş bir organizasyon ile kollanıyorlar.

bunları da sor bakalım içerdekilere bunları da öğren.

Üst Alt