İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İspanya 0-1 İsviçre | 16 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: İspanya 0-0 İsviçre | 16 Haziran | Devre Arası | TRT 1

Busquets ile Fabregas'ın ne alakası var yahu? Busquests oynuyor Fabregas oynamıyor demekle, Capdevilla oynuyor Fabregas oynamıyor demek arasında pek bir fark yok yani.

Ayrıca Almanya'yı izlerken "total futbol" diyenlere söylüyorum, total futbol o değil şu anda İspanya tarafından sahada oynanandır. Her topu alışında haldır haldır yardırmak değildir total futbol.

Adamların yedeklerine baksanıza :D

10. Fabregas

22. Jesus Navas

13. Mata

18. Pedro

9. Fernando Torres

Cevap: İspanya 0-0 İsviçre | 16 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Fabregas defansif libero değil çünkü.

Onu bende biliyorum ama Busquets ne defansta bişey yapabiliyor ne ofansta.Orta sahada kalabalık yapıyor o kadar.Zaten isviçrenin geldiği yok,ön libero oynatmaya gerek yok bu maçta.Hoş fabregas ta oynasa forvette bekleyecek hali yok,hatta busquets den daha fazla katkı sağlar defansa.

Defansif libero ? :) İsviçre çok kapanıyor açıkçası ileri çıkmıyorlar Busqets'e iş düşmüyor bence de Cesc-Xavi-Xabi orta sahasına dönseler iyi olur...Silva yerine de Torres girebilir..

Orası da doğru oyunu sadece defansif oynayan bir orta saha barınamaz İspanyollarda. Fakat Cesc - Xabi - Xavi üçlüsü ile savunmanın aksayacağını düşünüyorum.

Afrika ile ne alaka? 90 dünya kupası afrikadamıydı?

Vermiceksin arkadasim adamlar yapamiyor nerde goruldu zevksiz Dunya Kupasi kafamiz zaten vuvuzelayla sisiyor, o 90'daki dunya kupasi Italyadaydi hatta buna bin basar Arjantindeki Maradona yeter...

Orası da doğru oyunu sadece defansif oynayan bir orta saha barınamaz İspanyollarda. Fakat Cesc - Xabi - Xavi üçlüsü ile savunmanın aksayacağını düşünüyorum.

Bana da öyle geliyor aslında normalde yapılmaz ama İsviçre hücum anlamında şu ana kadar hiçbirşey yapmadığı çok da sorun olmaz gibi geliyor..

bu nasıl dünya kupası.oldu olacak forvetleride oynatmayın onların yerinede defansif ortasaha oyuncusu koyun.nedir bu önlibero fetişizmi anlamadım gitti.

Cevap: İspanya 0-0 İsviçre | 16 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Şu anda yapamıyor ama öyle bir orta saha oynarsa yapmaya başlar tek tük de olsa İsviçre hücumda birşeyler.

Kadroda olmamasına rağmen Guiza'nın cenabetliği İspanya'ya bulaşmış.

Vermiceksin arkadasim adamlar yapamiyor nerde goruldu zevksiz Dunya Kupasi kafamiz zaten vuvuzelayla sisiyor, o 90'daki dunya kupasi Italyadaydi hatta buna bin basar Arjantindeki Maradona yeter...

Nasıl ya yapamıyorlar? Ne yaptı adamlar (vuvuzelayı geç). Adamlar sahayı girip gol mu atsın? Bu dünya kupası Türkiye'de olsaydı da böyle olurdu maçlar onu da düşünün.

Yani.. Maradona gibi bir efsane o Dünya Kupası'nı buradakinden zevkli kılıyordu. Simdi yıldız diye lanse edilenlerin ağırlığı nedir ve ne olacak tartışılır...Sırf Maradona yüzünden hala İtalya 90 hatırlanır,ama burada durum meçhul...

Bir de ilk maçlardan sonra bu tezi savunmak daha doğru olabilir.

Güney Kore şampiyon olursa şaşırmayın :D

İspanyadan pek birşey olmaz.... alt biticek buda

Üst Alt