Issız Adam Jan Olde Riekerink! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Issız Adam Jan Olde Riekerink!

hamzaya sampiyonlugun ardindan sabredilmemesi , simdi riekerink 2 kupa ile baslamisken devre arasi bile beklenmeden yollanmaya calisilmasi , prandelli geldigi gibi 7 inci haftada biletinin kesilmesi ... buna terimin 2 sene ust uste sampiyon olmusken ,bir bjk deplasman galibiyetinden donuste kovulmasi ... denizlinin kumar borcu icin getirildigi iddiasi , ve bu iddianin dogrulanircasina 10 haftada yollanmasi .

dunyanin hic bir yerinde bunlar olmaz , yani bu kadari olmaz ... secilen adamlar mi problemli , yoksa klup kulturunde bir yerlesik sorun mu var bilmiyorum ama son donemde sorunsuz ayrilan tek adam mancini , o da bizden aldigindan fazlasi inter den teklif edildigi icin . yoksa parasini verip kovardik kesin sezon ortasi

Hamza - Irkci ,yerlisevici
Terim - gecimsiz, transfer hovardasi
Denizli - yas 70 is bitmis , emekli
Riekerink - stajer , tecrubesiz ,zayif karakterli
Mancini - butce dusmani , pahali, bazi oyunculara takik
Prandelli - umursamaz , ulke anlayisina ters , "futbol bu olur boyle" mantiginda
Hagi - futbolculugu iyi antrenorlugu felaket , oyuncuyla taraftarla polemik pesinde
Skibbe - dogru tercih fakat yerli komplosu ve direncsiz
Rijkaard - anca herkesin oynatacagi dev takimlarin adami , oyuncuya dayali duzene teslim

Feldkamp ve Gerets , Lucescu : Bunlar icin dalgali performanslara ragmen "genel" olarak gorusler olumluydu
Souness - Hollmann : Bunlar da doneminde elestirilen ama kisa donemli ve kismen basarili adamlardi
Saftig : 20 sene geriye gidince en son aklima bu geldi . Yetersizdi.

Bir tek dogru secim mi yapamadik yoksa cok mu sey bekliyoruz acaba ?

Son düzenleme:
Takdir ettigim konu, sezon basi coplerin cogunu gondermesi oldu. Bu oyuncularla benim isim olmaz dedi (Umut, Tarik, Olcan, Donk vb.). En azindan hangi oyuncularin yetersiz oldugu konusunda taraftar ile ayni dusunmesi hosuma gitmisti.

Gelelim hocaligina, evet A takim calistirma konusunda pek tecrubeli degildir. Genelde hep alt yapilarda calisti, ozellikle Galatasaray gibi bir takimi calistirmak onun icin buyuk bir tecrube oldu/oluyor. Sahsen A takim hocaligini, yani takimi idare etmek, ekip ruhu yakalamak, belirli bir oyun sablonunu oturtup, bunun uzerine de koyup iyi bir futbol izlettirmiyor. Dogru konusmak lazim. Hoca gitsin demiyorum ama uzun vadeli planlama da yapmamak lazim kendisi ile. En azindan sezon sonuna kadar bu takimi calistirmali, zaten elimiz kolumuz bagli butce konusunda o yuzden istesek de oyle pahali bir hoca getirecek bir durumumuz yok. (Terim devre arasi gelsin takimi ucurur gibi seyleri gecelim)

Sezon sonu iyi bir dusunmek lazim, sezon genelinde nasil oynadik, ilerleme var mi, oyuncularin performansinda bir artış varmi, yarismaci bir ekip kurmuşmudur bir bakmak lazim. Sahsen tum kapilari acik tutmak bizim icin en iyisidir, eger sezon sonu daha tecrubeli bir hocayi getirecek durumumuz olursa bence bunu degerlendirmemiz gerek.

Son düzenleme:
Adamın hocalık kariyeri yok ne yemesinden bahsediyorsun sen? Ezbere konuşmakla olmuyor. şansını kullanamadı bu rike bey. Hollanda 2.ligde başarılar dileriz. Bütün hata yönetimindir bile bile lades yapıp bizi mağdur ettiler.

Sanki 3. haftadan sonra gönderilmesini istiyoruz.

Adam neredeyse 1 yıl takımda ama oynanan oyun yerlerde

Kendi sahamızda Trabzondan kaybettik, Kadıköy'de PTT 1. Lig takımı gibi oynadık, Beşiktaş maçında 0-2den neredeyse 3-2 kaybedecektik

Riekerink bey diyeceksiniz yeaa! diyenler anlamaz bunu ama Riekerinke çok şans verildi. Mağdur olmaya gerek yok

Adamın hocalık kariyeri yok ne yemesinden bahsediyorsun sen? Ezbere konuşmakla olmuyor. şansını kullanamadı bu rike bey. Hollanda 2.ligde başarılar dileriz. Bütün hata yönetimindir bile bile lades yapıp bizi mağdur ettiler.

Aga gitse ne olacak. Yerine kimi getirecekler ki sezonun ortasinda.

Adamlar tüm yaz hoca bulamadi bunu hatirlatmak isterim. Tee Denizli gittiginden beri hoca bulamadi adamlar, simdi mi bulacaklar?

Oyuncular da cok fena, istedikleri zaman oynuyor istemedikleri zaman oynamiyorlar.

Aga gitse ne olacak. Yerine kimi getirecekler ki sezonun ortasinda.

Adamlar tüm yaz hoca bulamadi bunu hatirlatmak isterim. Tee Denizli gittiginden beri hoca bulamadi adamlar, simdi mi bulacaklar?

Oyuncular da cok fena, istedikleri zaman oynuyor istemedikleri zaman oynamiyorlar.
Bir yönetim düşün ki tüm hamleleri yanlış olsun. sarper de bunları övcem diye heba etti kendini.

Can iste sorun o , istese de istemese de oynatacak adami bulmak gerekli . Ben akdeniz ulkesi denemesine karsiyim , hollanda kotu secim degil ama rijkaard da boyleydi , riekerink de boyle

bu adamlarda futbol tutkusundan ziyade "oyun en nihayetinde.." zihniyeti var , acikcasi mesela ben de oyle bir adam oldugum icin 50 deplasman da yapsam "harbi taraftar" hissiyati olusmaz benle ilgili

bu adamlarda da o antrenorluk nosyonu bu yonuyle eksik .

tercihimi alman ya da polonyali , cek gibi bir vatandas lehinde kullaniyorum .

Üst Alt