İstanbul'da Vajinal Sülük Tedavi Kursu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da Vajinal Sülük Tedavi Kursu

Sadece sağlıklı kişilere uyguluyorlarmış, bir kişi de çıkıp sağlıklı bir insan neden g. tüne başına sülük sokturtur dememiş. Melih bey ne yazık ki sınıfta kaldı, gerçek tıp adamlığı bu değil.
yahu ben eleştiri anlamında , bu yozlaşmışlığı ortaya dökmek için paylaşmıştım.

Pubmedte bile makale olmadığını hurafe işler olduğunu ortaya koydum .

sen de mi brutus.

yahu ben eleştiri anlamında , bu yozlaşmışlığı ortaya dökmek için paylaşmıştım.

Pubmedte bile makale olmadığını hurafe işler olduğunu ortaya koydum .

sen de mi brutus.

:asd22:

Vajina beyazlaştırma hakkındaki düşüncelerin nedir ? Gerçi o estetik kaygı amaçlı yapılıyordu sanırım bu farklı, sağlıklı kişiler sebebini bilmedikleri halde vajinalarına sülük sokturuyor. Bence üzerine akademik çalışma olmamasına rağmen bu hizmeti sunanlardan çok, bu hizmeti alanlar üzerine yoğunlaşılmalı; amaçları nedir, hangi motivasyonla yaptırıyorlar cidden merak ettim.

:asd22:

Vajina beyazlaştırma hakkındaki düşüncelerin nedir ? Gerçi o estetik kaygı amaçlı yapılıyordu sanırım bu farklı, sağlıklı kişiler sebebini bilmedikleri halde vajinalarına sülük sokturuyor. Bence üzerine akademik çalışma olmamasına rağmen bu hizmeti sunanlardan çok, bu hizmeti alanlar üzerine yoğunlaşılmalı; amaçları nedir, hangi motivasyonla yaptırıyorlar cidden merak ettim.
yahu cahillik başka birşey değil.

en fazla motive eden faktör burda kimsenin aklına gelmemiş ama kısırlık.

bebekleri olmayan çiftler herşeyi dener , kadınlar zaten cahil kesimde çaresiz , terkedilmek korkusuyla herşeyi yapar.Aşiretleri düşünemiyorum bile.

diğer faktör kanser hastaları , çaresizlik hissi herşeyi yaptırır.

Normal sağlıklı insanlara yapılır denmesi tamamen adli olgulardan çekindiklerinden.Yani biz hastalara bakmıyoruz demek istiyorlar ama tamamen yalan.

edit : vajinal beyazlaştırma kozmetik bir olay , yani sadece bayanlar açısından değil , hayat kadınları , gayriresmi zengin tayfa eskortları için bu bir prestij ve magazin malzemesi.sanıldığından çok daha fazla yapıldığını düşünüyorum.

Bir de bayanlar biz erkekler kadar çekingen değil , yani bir moda akımı olsa penis boyama diye tutması imkansızken bayanlarda tutmaz demek iddialı olur.

Son düzenleme:
yahu cahillik başka birşey değil.

en fazla motive eden faktör burda kimsenin aklına gelmemiş ama kısırlık.

bebekleri olmayan çiftler herşeyi dener , kadınlar zaten cahil kesimde çaresiz , terkedilmek korkusuyla herşeyi yapar.Aşiretleri düşünemiyorum bile.

diğer faktör kanser hastaları , çaresizlik hissi herşeyi yaptırır.

Normal sağlıklı insanlara yapılır denmesi tamamen adli olgulardan çekindiklerinden.Yani biz hastalara bakmıyoruz demek istiyorlar ama tamamen yalan.

edit : vajinal beyazlaştırma kozmetik bir olay , yani sadece bayanlar açısından değil , hayat kadınları , gayriresmi zengin tayfa eskortları için bu bir prestij ve magazin malzemesi.sanıldığından çok daha fazla yapıldığını düşünüyorum.

Bir de bayanlar biz erkekler kadar çekingen değil , yani bir moda akımı olsa penis boyama diye tutması imkansızken bayanlarda tutmaz demek iddialı olur.

Bu kısma katılmıyorum, çekinenlerin başka problemleri vardır çok şükür böyle bir problemim yok.

Diğer konuya gelecek olursam, geyik bir yana biraz internette bakındım da şöyle bir şeye denk geldim, haklısın. Yalnız başlık efsane, okuyunca kahkaha attım.

Mom Puts Leeches In Her Vagina With A Surprising Effect

1. sülüklerin cinsiyeti var mıdır ?
2. Oraya giren sülük mutasyon bir bebeğe sebep olabilir mi?
3. Doktorlar böyle tedavi yapmayı nerden öğrendi ?

Bu kısma katılmıyorum, çekinenlerin başka problemleri vardır çok şükür böyle bir problemim yok.

Diğer konuya gelecek olursam, geyik bir yana biraz internette bakındım da şöyle bir şeye denk geldim, haklısın. Yalnız başlık efsane, okuyunca kahkaha attım.

Mom Puts Leeches In Her Vagina With A Surprising Effect
bunlar viral ya inanmıyorum bunlara.

At the age of 45, she became pregnant with her son

45 yaşında hamile kaldıysa zaten gerizekalının önde gideniymiş , ya down sendromu yada daha kötüsü olsaydı.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Bİr de şöyle vakalar var; Vaginal Leech Infestation: A Rare Cause of Hypovolumic Shock In Postmenopausal Woman

Bugün de gereksiz bilgiye doyduk çok şükür, teşekkürler melih peker.
ben literatür taradığımda en çok sülük ısırığından vajinal kanama yaşayan çocuklar olduğunu gördüm yani masumane değil hiç de.

bunlar viral ya inanmıyorum bunlara.

At the age of 45, she became pregnant with her son

45 yaşında hamile kaldıysa zaten gerizekalının önde gideniymiş , ya down sendromu yada daha kötüsü olsaydı.

Linkteki olay doğrudur diye yollamadım, dediğin amaçla kullanılabildiğini göstermek için yolladım. Çaresizlik insana her şeyi yaptırır dedin ya hani.

Linkteki olay doğrudur diye yollamadım, dediğin amaçla kullanılabildiğini göstermek için yolladım. Çaresizlik insana her şeyi yaptırır dedin ya hani.
dalgamızı geçtik falan feşmekan..

ancak teorik olarak bu sülüklerin genetiği ile oynayıp bir takım ilaçların lokal olarak vücuda uygulanmasında hatta kanser ilaçlarının verilmesinde bile kullanılabilir.bu meretler bazı enzimleri salgılama ve vücuda zerk etme yetilerine sahip. üzerine araştırma yapılabilecek bir konu aslında.

Üst Alt