İstanbul'u Sel Aldı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'u Sel Aldı!

Bu sorun almanya'nın Köln bölgesinde de çok kez oluyor. Bunun sorumlusu da Rhein kanalı. Bu tür şiddetli yağmurda Rhein kanalı da taşıyor ve şehiri batırıyor resmen. Bunu engelleyecek kanalizasyon da inşaat etmek imkansız.

İstanbulda da böğaz taşıp ciddi etken oluyor herhalde.

şaşırmayın, ülkenin başbakanı okula gidip öğrencilere iyi dilekte bulunmak istediği zaman, şüphesizki iyi hareket ama "iyi tatiller dilerim sevgili öğrenciler" gibi bir cümle yazarken öğretmene soruyor, hocam G'de şapka var mıydı diye. Şimdi cumhuriyet tarihini gözümün önünde film şeridi gibi geçirince ne doğal afetlere, ne de tüm bu olanlara şaşırmıyorum. Yemin billah yazık şu ülkeye de, ülke insanına da.

sadece istanbul değil sarper bey, Türkiye genel olarak öyle. gayrimenkul enflasyonu var ülkede. Türkiye zenginler ülkesidir. burası cennet vatandır ama sadece zenginler için cennettir. Türkiye fakire güzel bir yer değil, hatta cehennem bile diyebiliriz. Türkiyede zenginsen mutlu olursun

1400 tl ile nasıl mutlu olacaksın, ben evde 2 tane kedi besliyorum ve kedimin aylık masrafı 200-250 tl olabiliyor. düşünün neredeyse asgari ücret kediye bile yetmiyor

Her şehir için aynısı yazdım zaten ilk başta ama İstanbul'da bu oran daha da yüksek.

Bu sorun almanya'nın Köln bölgesinde de çok kez oluyor. Bunun sorumlusu da Rhein kanalı. Bu tür şiddetli yağmurda Rhein kanalı da taşıyor ve şehiri batırıyor resmen. Bunu engelleyecek kanalizasyon da inşaat etmek imkansız.

İstanbulda da böğaz taşıp ciddi etken oluyor herhalde.
Deniz nasıl taşıyor?

sent via GSC

Yok doğru anladınız da şimdi galiba bende çaktım konuyu. Rhein kanalı ile bir denizi ile karşılaştırımaz galiba bu konuda :)
Elmaylan armutu karıştırdım galiba
Haci sizin ora o kadar kötü mü ya?
Bende Rhein kenarinda olan bir sehirde ikamet ediyorum Almanyada ki evimde ama bugüne kadar bir kere tasti.

Haci sizin ora o kadar kötü mü ya?
Bende Rhein kenarinda olan bir sehirde ikamet ediyorum Almanyada ki evimde ama bugüne kadar bir kere tasti.
Köln taraflarında haberleri düşüyor az çok her 2-3yılda.
Benim kaldığım Gelsenkirchen de pek bir şey olmuyor. Bazen çok bazen az oluyor işte. Senin söz ettiğin olay tam bataklık durumundan dı herhalde. Arabaların yüzmeye başladığı milletin bot ile yol aldığı senesinden söz ediyorsun galiba.

Üst Alt