İstatistiklerle Chedjou Gerçekleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstatistiklerle Chedjou Gerçekleri

Buna stoper diyen FUTBOL İZLEMESİN gitsin sutopu basketbol hatta hentbol izlesin.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2013-2014 sezonunda Chedjounun oynadığı maçlarda Galatasaray ortalama 2.15 puan alabilmişken,oynamadığı maçlarda 1.5 puan alabilmiştir.
14-15 de ise oynamadığı maçlarda 2.7,oynadığı maçlarda 2.2i almıştır.

Son düzenleme:
Chedjou etrafindaki oyunculari kötü duruma getiren bir stoper. Galatasaray'da Chedjounun yaninda kim oynuyorsa, o oynamadiginda birden Partner olarak Ramos gelmiyor. Ama Chedjousuz takim istisnasiz daha az gol yiyor. Koray Günter disinda, takimda olan her stoper icin gecerli bir durum son 3-4 senede.

Şimdi bakalım 2013-2014 sezonunda burak yılmaz ve drogbanın attığı goller

Burak Yılmaz 18
Didier Drogba 14

aynı zamanda yine 2013-2014 sezonunda şampiyonlar liginde drogba 661 dk umut 192 dk forma şansı bulmasına rağmen atılan gollere baktığımızda.

Umut bulut =3
Drogba=2

Evet şimdi bu istatistiklere bakınca umut ve burağa drogbadan daha iyi dememiz gerekiyor.Ne yapalım şimdi drogbayı dünyanın en basiretsiz golcüsümü ilan edelim?

İstatistiklerle futbolu anlatmaya ve açıklamaya gerek duymak kadar saçma birşey yoktur.Rakamların içinde boğulmak isteyenler için futbol yerine fizik,matematik gibi alanları öneririm.

Futbolda sahada kimin ne bok yediği o kadar açık bir şekilde ortadadır ki.Futbola biraz meğilli olan herkes çok açık ve net bunu anlar.

Ched için yapmış olduğun onca istatistiği çöpe atmak için bir sebep sahibi olmuşsundur umarım.

O oynayan adamlar bir sene önce ufluji nin yanında övgüden geberiyordu. O yüzden Dany den bile savruk vurdum duymaz kaleye koysan stoperde ki kadar siratmayacak bu adam için boşuna kendinizi parcalamayin.

ne anlatıyon sen ujfa o kadar sağlam bir adamdı ki tek başına yetiyordu semih gibi bir sülük ondan sonra ne hale geldi ched ujfa ayarında bir stoper olmadığı için sorun orada başlıyor zaten.

Ched iyi bir stoperdir demedim demeyeceğim ancak ched gidecekse semih ve hakan bu takımdan kovulmalıdır bu kadar açık ve net.

Chedjou yu savunanlar futbolu bilmiyor demek istemiyorum ama kesinlikle stoper kademe oyunu nedir Gramm bilmediklerini söyleye bilirim. Kademesi anlayışı vasat seviyede olan adam kötü stoper olmaya mahkumdur maalesef.

Yanına onu yönlendirmrde iyi olan lider stoper olursa belki fayda sağlar az çok ama hızlı da değil okadar artık

ne anlatıyon sen ujfa o kadar sağlam bir adamdı ki tek başına yetiyordu semih gibi bir sülük ondan sonra ne hale geldi ched ujfa ayarında bir stoper olmadığı için sorun orada başlıyor zaten.

Ched iyi bir stoperdir demedim demeyeceğim ancak ched gidecekse semih ve hakan bu takımdan kovulmalıdır bu kadar açık ve net.
Sağlamdı pozisyon bilgisi vardı yavaşdi lakin senin beğendiğin apachi chedjou donunda sallardi. Semih dediğin stoper için genç yaşta birisi onu çevirecek adam da bu gereksiz değil. O yüzden chedjou mu Semih mi dersen 1000 kere Semih. En azından bir ümit var bu hıyardan cacık bile olmaz boşuna bekleme.

Geçen sene oynadığımız Rize deplasmanı bu Chedjou denen futbolcu bozmasının lisansının paramparça edilmesi için tek başına yeter de artar bile

Sağlamdı pozisyon bilgisi vardı yavaşdi lakin senin beğendiğin apachi chedjou donunda sallardi. Semih dediğin stoper için genç yaşta birisi onu çevirecek adam da bu gereksiz değil. O yüzden chedjou mu Semih mi dersen 1000 kere Semih. En azından bir ümit var bu hıyardan cacık bile olmaz boşuna bekleme.

chedi beğenmiyorum beğendiğimi söylemedim yanındaki adamlardan daha iyi sahada bu belli oluyor diğerleri gibi yere yatmadan maçı bitirmiyor en azından.

Fetocumu çıkmış
e yani oyle cikmis

33chjou.jpg
tuggeneral aurielien chedjou

13/14 sezonu yani Chedjou lu 21 macta 22 gol, Chedjou suz 13 macta 10 gol mu yemisiz

o kadar fark yok o yil

14/15 sezonu baya büyük fark varmis ama yedigimiz gollere bakilmali, sadece rakamlar fazla aciklik getirmiyor; mesela Muslera cok pozisyonu kurtarmisti ve sansli oldugumuz maclar vardi sona dogru

Üst Alt