İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

Cevap: İşte Etik Kurulu’nun Çok Gizli Şike Raporu

fb devre arası transfer yapmayacak, buda sezon sonu gidici olduklarını, en azından hala inanmayan kendi angut taraftarlarına ispat olacak, o saaten sonra futbolcular maçlara nasıl konsantre olacakki sezon sonu düşeceğini bile bile kimse oynamaz, bence devre arası kıyamet kopar.

alemdarus - 20.12.2011 02:46

Mehmet Ali AYDINLAR Kanaltürk´te açıkladı. "Ben burada olduğum sürece 58. madde değişmeyecek."

Fenerbahçeyi bitirmeye kararlı gibi‚ zaten devamlı açıklamalar yaptığı kanaldan (KANALTÜRK) Fenerbahçe sevgisini anlamak mümkün...

Yazık‚ çok yazık...

[alıntı yap]

Gökhan Erbaş - 20.12.2011 02:47

zaten kalkmasın küme düşme.

[alıntı yap]

orci84 - 20.12.2011 02:49

Mesajı Gönderen: Gökhan Erbaş:cLink:0144614

zaten kalkmasın küme düşme.

aynen öyle kalkmasin...

[alıntı yap]

tugce_89 - 20.12.2011 02:51

Bu demek oluyor ki; küme düşme kalkacak..

Maa rüya gibi adamdır..

Ne dese tersi çıkar..

Mesaj tugce_89 tarafından düzenlenmiştir...

[alıntı yap]

alemdarus - 20.12.2011 02:51

Ben küme düşmenin kaldırılıp kaldırılmasına değil de kararlılığına şaşırdım

58. madde değişmeyecek yerine direk Fenerbahçe lig sonunda küme düşecek diyecekti nerdeyse...

Erman TOROĞLU´da derin bir oh çekmiştir herhalde‚ kaç gündür 4 parti birleşti‚ bu ülkede kimse Fenerbahçeyi küme düşüremez söylemleri ile yine istediğini almış oldu:(((

[alıntı yap]

ERSIN1977 - 20.12.2011 03:13

Bu isin sonunda baska sey kalkacak hemde cok fena..

[alıntı yap]

bkaragozler - 20.12.2011 03:14

E tamam iste‚ biz de madde degismesin‚ küme düsme kalkmasin istiyoruz..

Benim korkum ise su: Bu MAA bugüne kadar ne dediyse 15 gün-1 ay icerisinde hepsini yedi. Bu lafini da yemez insallah..

[alıntı yap]

yellow_canary - 20.12.2011 03:30

Ya kume dusme kalksin kalkmasin ne farkeder. Fenerbahce´yi Turkiye´de kume dusurucek adam daha anasindan dogmadi hatta onun anasida daha dogmadi!

Mehmet Ali Aydinlar sen onu bunu birakta mabede gelip mac izlesene kardesim koskoca federasyon baskani sifatiyla daha Kadikoy ilcesine girecek yuregin yok Fenerbahce´yi nasil kume dusuruceksin?????

Fenerbahce´yi kume dusurmek Cumhurbaskanligi makamina cikip icazet alip sampiyonlar liginden 24 saat evvel bizi sirtimizdan vurmaya benzemez.

Guven Ozveri Tecrube ister bu isler!

[alıntı yap]

volkan.sozer - 20.12.2011 03:33

kalkmasın ne güzel...bizim gocunacağımız bir durum yok bundan... futbolcularımızın aldığı şampiyonluktan şüphesi olanımız varsa burda olmasın zaten.... başkanımıza da futbolcularımıza da sahip çıkarız biz şikeyle şaibeyle şampiyon olmadık çok acı çektik son maçlarla 2 kez şampiyonluk kaçırdık....bazılarının siyasi oyunlarına alet olup inancını yitirmesin kimse aklanıcaz inşallah

[alıntı yap]

alemdarus - 20.12.2011 03:37

Burada futbolcularımızın alınterinden şüphesi olan ya da şike yaptığımızı düşünen kimse olduğunu düşünmüyorum.

O kadar çok oyun oynanıyor ki üzerimize‚ hep çok dikkatli ve tetikte olmalıyız...

[alıntı yap]

antudan...

Cevap: Bu Rapor Çok Can Yakar!

Rapor gerçek. Mali isteyen göndericez dedi dün ve gece 2 de basına sızdı rapor. Sonuç şu. Etik kurulu raporu feneri 11 maçta şike ve teşvikle suçluyor. Yani fenerin düşmemesi imkansız artık( hatta amatör kümeye düşmesi lazım). yeni gelen belgelerle ne değişecek. olsa olsa kanıtlar dahada artar. Ama işin en önemli tarafı BJK ve TS kesinlikle yırttı. BJK ve TS ile ilgili kanıt yeterli değil diyor rapor. Aslında böylesi daha iyi oldu. Artık filmin sonunu izlemek kaldı.

Hayır Beşiktaşlı Yöneticiler Şike Yapmamıstır Deniliyor.

Şike yapıldıgına dair yeterli delilin bulunamadıgı maçlar farklı.

Ben hiç bir şekilde şikeye karısmadıgımız bir nevi ispat edilmiş olsada gönül verdigim kulübün isminin şike ile yanyana geçmesinden bile utandım.

Peki ;

Beşiktaş'a o kadar laf eden gözleri kör olmus , ismi geçen bütün kulüpleri o şerefsizligi yapmıs sayan, Aziz yıldırımla Tayfuru Adalıyı aynı kefeye koyan Fanatik(Körü körüne baglı) Galatasaraylılar iddianamenin acıklamasından sonra yanlıs yaptıklarını, tahliye edildikten sonra haksızlık ettiklerini,etik kurulu raporu meydana cıktıktan sonra biraz olsun utanmaları gerektigini anladılar mı acaba ?

Ben hiç bir şekilde şikeye karısmadıgımız bir nevi ispat edilmiş olsada gönül verdigim kulübün isminin şike ile yanyana geçmesinden bile utandım.

Peki ;

Beşiktaş'a o kadar laf eden gözleri kör olmus , ismi geçen bütün kulüpleri o şerefsizligi yapmıs sayan, Aziz yıldırımla Tayfuru Adalıyı aynı kefeye koyan Fanatik(Körü körüne baglı) Galatasaraylılar iddianamenin acıklamasından sonra yanlıs yaptıklarını, tahliye edildikten sonra haksızlık ettiklerini,etik kurulu raporu meydana cıktıktan sonra biraz olsun utanmaları gerektigini anladılar mı acaba ?

Yoo, sizde şikeye bulaştınız. İnkar mı ediyorsun ? At, para vs... Transfer teklifi ... Ne bunlar ? Bayram harçlığımı ?

O etik kütük raporu resmi kurum olan Federasyon ve Spor Bakanlığı ciddiye alır, evrek bilirkişi niteliği taşıdığı için. Benim vicdanımda sizde şikecisiniz. Niyet ettiniz, hatta bizzat görüştünüz.

Peki ;

sizde bulaştınız ki.sadece sizde fb kadar olaylar net değil.yoksa sizle ilgili iddalar dan dışarı çıkanlar beraat mı etti ben mi duymadım.

Yoo, sizde şikeye bulaştınız. İnkar mı ediyorsun ? At, para vs... Transfer teklifi ... Ne bunlar ? Bayram harçlığımı ?

Profilinizde yazan Yaş:27 ibaresi yanlıs degilse. Belirli bir olgunluga erişebilecek bir yaştasınız.

İddianameyi okudugunuzu varsayıyorum.İddianamede Adalı-Havutcu-Ateş'in Agzından At -Para Verecegiz-Kötü oynasınlar-Oynamasınlar İfadeleri Yer Alıyor mu ? Ben cevap vereyim isterseniz yer almıyor.

Tamamıyla Menacer Yusuf Turanlı İle Oyuncular Arasında Geçen Konusmalar Onlar. Turanlı Akını Arayıp Atı Verecekmiş, Kasmayın , Zorlamayın Relax Gibi Aptalca Cümleler Sarfediyor.

Adalıda Dün Telegole Konusmus Haberiniz Varmı Bilmiyorum.

At olayı tamamen yalandır diyor Adalı kesinlikle at konusu konusulmadı bile diyor adalı. Adalı yalan soylüyor diyeceksiniz.

Yusuf Turanlı Savcıya Mektup Yazıyor ve Oyuncularla Konusmalarımdan Adalının Bilgisi Yoktur Diyor. Bu Mektupta Ek İddianamede Yer Alıyor. Yalan Diyeceksiniz.

İbrahim Akın iti Beşiktaştan Herhangi Bir Şike Teklifi Almadım İfadesini Veriyor. Yalan Diyeceksiniz.

Etik Kurulu Beşiktaş Şikeye Bulasmamıstır Diyor. Yalan Diyeceksiniz.

Profilinizde yazan Yaş:27 ibaresi yanlıs degilse. Belirli bir olgunluga erişebilecek bir yaştasınız.

İddianameyi okudugunuzu varsayıyorum.İddianamede Adalı-Havutcu-Ateş'in Agzından At -Para Verecegiz-Kötü oynasınlar-Oynamasınlar İfadeleri Yer Alıyor mu ? Ben cevap vereyim isterseniz yer almıyor.

Tamamıyla Menacer Yusuf Turanlı İle Oyuncular Arasında Geçen Konusmalar Onlar. Turanlı Akını Arayıp Atı Verecekmiş, Kasmayın , Zorlamayın Relax Gibi Aptalca Cümleler Sarfediyor.

At olayı tamamen yalandır diyor Adalı kesinlikle at konusu konusulmadı bile diyor adalı. Adalı yalan soylüyor diyeceksiniz.

Yusuf Turanlı Savcıya Mektup Yazıyor ve Oyuncularla Konusmalarımdan Adalının Bilgisi Yoktur Diyor. Bu Mektupta Ek İddianamede Yer Alıyor. Yalan Diyeceksiniz.

İbrahim Akın iti Beşiktaştan Herhangi Bir Şike Teklifi Almadım İfadesini Veriyor. Yalan Diyeceksiniz.

sen gitsene kendi çöpüğüne kardeşim burası Galatasaray forumu.

sizde bulaştınız ki.sadece sizde fb kadar olaylar net değil.yoksa sizle ilgili iddalar dan dışarı çıkanlar beraat mı etti ben mi duymadım.

Tahliye Oldular . Beraat Etmediler.

Yani Sizin Dediginize Göre Beraat Ettikleri An Şike Yapmamıstır .Beraat Edene Dek Şike Yapmıstır Öylemi.

Profilin Altında Bulunan Yaşlar Dogru mu acaba?

Kafa kağıdımı mı istiyorsun ? Laf ebeliği yapma. Büzüktaş duruşu sergile gel. Hadiii... Yemezler. Timsaha yatma hemen. Organize suç örgütü kurmadınız doğru. Bu noktada lafımız yok. Ancak gayet açık futbolu kirlettiniz. O yüzden kıvırmamanı tavsiye ederim. Gelip burada "bahhh gördünüz mü biz temiziz" ayaklarına yatma. Ben ve benim gibi düşünen milyonların gözünde masum değilsiniz. Bunuda kısır aklınızdan da çıkarmayın.

Güzel kardeşim.Yanlış anlama ama bir oyuncuyu maçtan önce arayip hal hatırmı sordular.Futbolcu şikesi normal şike ile aynıdır.Ha para vermişin ha seni alacam diyip adamın oynamasına engel olmuşun.

Üst Alt