İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

Cevap: İşte Fenerbahçe'nin Yeni Sezon Formaları

2. lig için bu kadar forma fazla değil mi ? :D

sarı forma güzel olmuş.. sarı formayı her zaman sevmişimdir :D

Emre'nin karakterine gore vermisler o formayi. Leş akiyo.. Bir tek Cubuklu iyi..

Fenerbahçe formaları da aynı Serdar Ortaç şarkıları gibi her yaz aynı

çubuklu formalarıda olmasa beş para etmez bir koleksiyon.

bank asyaya çok bile :D

fenerbahçe forması diye demiyorum rezalet olmuş fosforlu forma hariç geçen senelerde de o formadan çıkarmışlardı güzel bir alternatif bence zencilerde vs... iyi duruyor :D bir de kenarlardaki türk telekom yazısı kollara hiç yakışmamış o reklam öne yakışıyor bizim formada olduğu gibi :)

Çok kötü olmuş. Adidas zaten kötüydü, bir de bu şike olayları iyice vurmuş herhalde bunları. Alex'in giydiği nedir öyle? :D

bunlarin yaninda devid caperfeild sonuk kalir adamlar ucuyor resmen .

Çubuklunun çubuklarını hapishane parmaklıkları şeklinde yapmaları gerekirdi, gerçekçi olmamış. 2/10. 2 puanı Gökhan Gönül çok şerefsiz olmadığı için verdim.

20110714forma008.jpg

Bu ne şimdi? Civcivler gibi. :asd:

formaların iğrençliğini geçtim o cırt sarı renkli berbat formayı dia gibi zenci birine giydirip iyice yüzlerine bulaştırmışlar :D

Bur formalarıyla Bank Asya'yı şenlendirirler... Gariplerim küme düşeceklerinden haberi yok hala koyduk mu? diyorlar hala transfer forma peşindeler, başkanlarının içerde olduğundan bile haberi yoktur bunların :lol:

Üst Alt