İşte İlk Onbirimiz ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte İlk Onbirimiz !

Cevap: Son Dakika | İşte İlk Onbirimiz !

Yeter be hala mı Aydın. Bıktım ben bu adamın umursamazlığını izlemekten. Gol atarsa üzülürüm hatta. Olmaz işte bu çocuktan bi yol. yollayın gitsin gençlere şans verin. İzleyelim pırıl pırıl Mertan'ı. Götürüyosun Ankara'ya ilk 18'e almıyosun. Yemin ederim soğutuyosunuz adamı be futboldan.

Geçen haftadada yazdım Semih kart gördün diye. Zan ve servete 1 maç katlanırız.

Tek sevindigim nokta Semih'in oynamıyor olması. Oynasa kesin kart görürdü.

Onun dısında bu maçta en iyi senaryo beraberlik bekliyorum.

Ah ulan Semih.. Geçen hafta yiyecektin sarıyı boş yere kulübede oturuyosun simdi. Tecrübesizlik işte. Aydın nedir bu arada ya? Mertan'ı yedeğe bile almamış, hoca yine tuhaf tuhaf işler yapiyor...

Yedek hücum oyuncusu sadece Emre Çolak var. A7 sakatlanma bari şu vitaminsiz girmesin oyuna..

bu gun açıkçası galatasarayın geleceği için yenilmemiz daha hayırlı hala aydın oynayıp merthan yedek bile değilse ben birşey demiyorum artık

Cevap: İşte İlk Onbirimiz !

Aydın'ın olası bi kötü ilk yarı çıkarması halinde kim girecek ki onun yerine, Mertan olsaydı o girer derdik ama yok

Muhteşem bir 11 arkadaşlar, hiç üzülmeyin. Tek sıkıntı Servet yerine Semih'i oynatabilirdi, neden böyle bir değişime gitti anlamak zor. Ama hücum hattı tam olması gerektiği gibi!

Muslera

Eboue Gökhan Servet Hakan

Riera Melo Selçuk

Aydın Baros Sercan

Riera göreceksiniz orta sahada kat be kat daha iyi oynayacak. Aydın ve Servet kilit isimler, bu ikisi saçmalamazsa bu maçı farklı alırız. Aydın yerine Mertan oyuna erken sokulabilir, aynı şekilde Servet 1-2 pozisyon hatası yaparsa hemen Semih'i almak lazım.

Onun dışında aylardır beklediğim ofansif bir 11, orta saha kazmalardan oluşmuyor. Umarım bu maçı farklı alırız da Terim efendi kendi bindiği dalı kendi kestiğinin farkına varır, kanatlardaki ve orta sahadaki yanlış seçimleriyle. Tek handikap birbirine alışmış oyuncuların azalmış olması, ama umarım o da çok önemli olmayacaktır.

Muhteşem bir 11 arkadaşlar, hiç üzülmeyin. Tek sıkıntı Servet yerine Semih'i oynatabilirdi, neden böyle bir değişime gitti anlamak zor. Ama hücum hattı tam olması gerektiği gibi!

Muslera

Eboue Gökhan Servet Hakan

Riera Melo Selçuk

Aydın Baros Sercan

Riera göreceksiniz orta sahada kat be kat daha iyi oynayacak. Aydın ve Servet kilit isimler, bu ikisi saçmalamazsa bu maçı farklı alırız. Aydın yerine Mertan oyuna erken sokulabilir, aynı şekilde Servet 1-2 pozisyon hatası yaparsa hemen Semih'i almak lazım.

Onun dışında aylardır beklediğim ofansif bir 11, orta saha kazmalardan oluşmuyor. Umarım bu maçı farklı alırız da Terim efendi kendi bindiği dalı kendi kestiğinin farkına varır, kanatlardaki ve orta sahadaki yanlış seçimleriyle. Tek handikap birbirine alışmış oyuncuların azalmış olması, ama umarım o da çok önemli olmayacaktır.

Semih tecrübesiz olduğu için her maç sarı kart görüyor.Bu maçta da sınırda olduğu ve fb maçında sahada olması istendiği için yedek oturtuluyor.

yedeklerde oyunu değiştirmek adına girebilecek kimse yok eğer aydın riera ve sercan geçmiş performanslarını tekrarlarsa beraberlik şansını bile kuşkulu buluyorum sebebide belirttiğim gibi yerlerine girebilecek oyuncu bulunmaması bu isimlere bu maçlık mecburuz ama aydını görmek gerçekten mide bulandırıyor

aydın mı mertan mı deseniz ben aydın'dan yana tercihimi kullanırım , mertan ikinci devrede sokulabilir oyuna

Transfer falan yapmasın yönetim ya.Aydın'ın önünü falan tıkamayalım.Akıp giden çocuğu kurutmayalım yazık.

Semih tecrübesiz olduğu için her maç sarı kart görüyor.Bu maçta da sınırda olduğu ve fb maçında sahada olması istendiği için yedek oturtuluyor.

Çok doğru, teşekkürler hatırlatma için. Semih Fener maçında çok daha kritik. Umarım erken 2 gol bulup defans için hiç endişelenmeden rahat bir maç izleriz.

Üst Alt