İşte Süper Lig'in 1. Hafta Programı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Süper Lig'in 1. Hafta Programı

2018072717302519_n9l0n3quclghsisov2l71lsdr41.jpg

ilk haftadan haftaici maci sacma
cts - pz oynanmasi ve bizim en son mac olmamiz daha mantikli ve estetik olurdu

Ankaragücü depi ileri de zorlardı bizi ilk maç olması iyi bence. Cuma olması da sorun değil çünkü ilk maç zaten gün hesabına geçmedik daha.

O ayri CL maclarimiz oldugundan bize gore yapilacaktir fikstur zaten

Cuma oynamamizda bir problem yok bence, ayrica Osmanli Stadi da patates tarlasi falan degil Euro 2024 basvuru stadyumlarindan

2024 stadyumu olmasıyla zemininin pek alakası yok.Sonuçta 6 sene var.Ayrıca Osmanlı stadı da aday statlardan değil.Ankara'ya yeni yapılacak stat aday olacak.

Bu sene ayarlanan fikstür tamamen bizim ilk 2 dışında kalmamız için.

Boşuna izlemeyin üzülürsünüz şimdiden söyleyim, zaten yönetimde o kafada, bu kadro kalitesi ile CL'de minimum 20 gol yeriz 6 maçta.

kesin yaparlar bunu

Tabii yapacaklar ne zaman yapmadilar ki TFF her zaman CL'de olan takima gore fikstur yapmistir bu sene de boyle olacaktir, hak aramak bir sey aglamak baska bir sey

Ayrica bu aralar seni karamsar ve keyifsiz gordum ex-moddash sicaklardan olsa gerek?

2024 stadyumu olmasıyla zemininin pek alakası yok.Sonuçta 6 sene var.Ayrıca Osmanlı stadı da aday statlardan değil.Ankara'ya yeni yapılacak stat aday olacak.

Bunu bilmiyordum ama zemini iyi bayagi stadin onu biliyorum, yagis falan olsa neyse de kotu olmasi icin bir sebep yok su anki haliyle

Üst Alt