İşte Terim'in Transfer Listesi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Terim'in Transfer Listesi

Cevap: İşte Terim'in Transfer Listesi

yurt içindeki yabancıyı bilhassa sürpriz diye belirttiğine göre dany değil malesef..bank asyadan muhtemel..

eğer yurt dışından iki yerliden biri gökhan inlerse dışarı çıkıp anırırım la ne ortasaha olur biliyonuz mu :D

Gurbetçi Sinan Bolat olmasın; herkes İnler'i yazmış umarım doğrudur. Onun dışında rakamalar bile yeterli takımın değişeceği anlaşılıyor. 10 transferden aşağısı zor düzeltirdi bizi zaten.

Yurt içinden Selçuk bitti.Şimdi sırada Volkan,Ersan,Necati olabilir.İtalyadan Frey,Gökhan İnler olabilir.Almanyadan bir tek aklıma alınacak Diego geliyor oda gereksiz gibi.İngiltere den malum kara boğa Drogba.Kallstömde kesin olduğu için onuda sölemedı heralde Hakan.Bide listede inşallah Gervinho da vardır.

Yurt içinden Selçuk bitti.Şimdi sırada Volkan,Ersan,Necati olabilir.İtalyadan Frey,Gökhan İnler olabilir.Almanyadan bir tek aklıma alınacak Diego geliyor oda gereksiz gibi.İngiltere den malum kara boğa Drogba.Kallstömde kesin olduğu için onuda sölemedı heralde Hakan.Bide listede inşallah Gervinho da vardır.

Hocam 1-2 yere daha yazdım.

Ünal Aysal : "Hocamızın kendi belirlediği bir liste var. Birde bizim almak istediğimiz oyuncular. Hocamız onay verdi. Alacağız."

Kısacası 2 liste var. Biri FT'nin biri Yönetimin-Danışmanların.

Hocam 1-2 yere daha yazdım.

Ünal Aysal : "Hocamızın kendi belirlediği bir liste var. Birde bizim almak istediğimiz oyuncular. Hocamız onay verdi. Alacağız."

Kısacası 2 liste var. Biri FT'nin biri Yönetimin-Danışmanların.

İşte o 2 listenin içinde inşallah Gervinho vardır.Geleceği inanılmaz parlak bir oyuncu.Herkesinde hayır diyemeceği bir oyuncu.Diğer oyuncuların ismi bir şekilde geçti, gervınhonun geçmedi daha çünkü.

Pirlo(artık imkansız) Drogba gibi adamlar gelecekse, ikna etmek için mali sınırlar sonuna kadar zorlanmalı. Bu tür adamlar hem kombine aldırır, hem de forma aldırır. Merak ediyorum bir de, klübün verdiği parayı neden insanlar takıyor..

Şu İtalya'dan alınacak 2 yabancıdan biri Rodrigo Palacio olsa ya. 2 senedir totem yapıyoruz avatardan, herif 29 yaşına geldi.

türkiyeden 3 yerli=selcuk-necati-yiğit gökoğlan

türkiyeden süprüz yabancı=Zenke(zenci olsun yeter )

yurdışından yerli=sinan bolat

almanyadan 2 yabancı=podolski-??

italyadan 2 yabancı=gatuuso(sırf angut dövsün diye bile alınır )----?????

ingirtereden yabancı=drogbaaaa

türkiyeden 3 yerli=selcuk-necati-yiğit gökoğlan

türkiyeden süprüz yabancı=Zenke(zenci olsun yeter )

yurdışından yerli=sinan bolat

almanyadan 2 yabancı=podolski-??

italyadan 2 yabancı=gatuuso(sırf angut dövsün diye bile alınır )----?????

ingirtereden yabancı=drogbaaaa

DAR%20AGACI(26.05.2009).jpg

Doğru değilse

Anladın sen onu :)

Yurtdışından yerli dediği adam Gökhan İnler beyler Hakan ne dedi Galatasaray önümüzdeki sezon başarıyı yakaladığında ‘Ben oradaydım’ diye bir yazı yazacağım ve 22 Mayıs 2011’i hatırlatacağım. İyi futbolcular ve iyi Galatasaray seyretmek isteyenler şimdiden hazırlığını yapsın. Efsane gerİ dönüyor.

Bence Gökhan'ı alıcaz. Napoli alamayacak onu. Biz alacağız

Yurtdışından yerli dediği adam Gökhan İnler beyler Hakan ne dedi Galatasaray önümüzdeki sezon başarıyı yakaladığında ‘Ben oradaydım’ diye bir yazı yazacağım ve 22 Mayıs 2011’i hatırlatacağım. İyi futbolcular ve iyi Galatasaray seyretmek isteyenler şimdiden hazırlığını yapsın. Efsane gerİ dönüyor.

Bence Gökhan'ı alıcaz. Napoli alamayacak onu. Biz alacağız

Bu yazıdan Gökhan İnler ismini nasıl çıkarttın ?

ne olur baros culio ve pinoya dokunma........

selçuk , semih , ersan

danny veya wagner

gattuso g.inler

diego marin

drogba/kalou

Üst Alt