İşte TOP 16 Rakiplerimiz ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte TOP 16 Rakiplerimiz !

Cevap: İşte TOP 16 Rakiplerimiz !

CSKA'yı burada düşürürsek yenebiliriz yalnız. Barcelona ile aynı kalibrede bir takım. Barça zor kurtuldu elimizden. CSKA kıçını teslim edebilir burada bize. Onları içeride yenecek tek takım biziz taraftar faktörü ile.

CSKA'yı evimizde yenersek 2.lik için büyük avantaj elde ederiz.

Efes ve Oly´nin grup performanslarıda pek iç açıcı değil.Onlarında ciddi sıkıntıları var.

Ic acici degil tabiki ama bizden iyiler. Unutmayalim ki biz sadece Prokom ve Union gibi kupanin en zayif takimlarini yenebildik. Kücümsemiyorum cünkü yine de mutlu ettiler bizi. Olympiakos ve Efes formda olmasa da bizden iyiler, güclüler, kaliteliler. Yenerler bizi yani.

Mahmuti Reis bu kadar transfere karsi olmasin. Evet belki müthis adamlar alamayiz ama en azindan daha etkili 2 isim alabiliriz diye düsünüyorum. Gerekirse 6 aylik sözlesme yapsinlar eger Mahmuti gelecek sezon icin farkli isimleri düsünüyorsa. Ama transfer yapalim yani

CSKA'yı burada düşürürsek yenebiliriz yalnız. Barcelona ile aynı kalibrede bir takım. Barça zor kurtuldu elimizden. CSKA kıçını teslim edebilir burada bize. Onları içeride yenecek tek takım biziz taraftar faktörü ile.

CSKA'yı evimizde yenersek 2.lik için büyük avantaj elde ederiz.

bence bu zayıf bir ihtimal. cska'nın bütün maçlarını kazanacağını düşünüyorum. evet barca'yı zorladık belki cska'yı da zorlayabilriz ama bu takımların özellikleri kırılma anlarını bir şekilde lehlerine çevirecek kalitede oyunculara sahip olmaları zaten.

tabi yenersek mükemmel olur çıplak koşarız :D ama çok düşük ihtimal.

Hiç umutlu değilim bu gruptan ama inşAllah Mahmuti'nin talebeleri beni yanıltırlar.

şöyle bir olayı düşünürsek..

cska zaten 1. olucak bu belli..

olympıakos gecen yıllardaki kadro kalitesinden cok cok uzakta,içerde kesinlikle yeneriz diye düşünüyorum.tek sorun spanoulis,ona yapılacak olan bıktırıcı ve yardımlaşmalı bi göksenin baskısı bizi yunanistandaki maça ortak edebilir,taabi hakem engeline takılmazsak..

efes maçlarında en büyük avantajımız seyirci olayı olacaktır diye düşünüyorum.ersanın geri dönüşü efesin gücünü zayıflattı bana göre,dolayısıyla kerem şerefsizi milli takımdaki gibi oynarsa(arkadaş milli maçlarda kılı döndüğü için oynayamıyordu ya) efesi iki mactada yenmememiz için hiçbir sebep yok acıkcası.

kısacası ; bu gruptan cıkabiliriz.ama esas ve birinci şart şu,bize kesinlikle isabetli şut atabilen bir 4 numara ile pota altını kapatabilecek kalınlıkta (dikkat edin songaıla ve andriç gibi ince güçsüz deyim yerindeyse "kibar" oyuncu deil,efesteki batista gibi hayvani) bir 5 numara gerekiyor.gecenlerde mahmudi hocam bu sezon ortasında oyuncu bulmak zor,takımlar bırakmıyor falan dedi röportajında.bunları gecmek lazım hocam kusura bakma,iş paraya bakıyor.bak tüpçüye ,oyun kurucu sorunu yaşayınca gitti arroyo gibi adamı aldı getirdi ki arroyonun kalitesine hiçbirimiz bişey diyemeyiz bir deron olmasada.kısacası aysal reis paraya kıyar ve 4 ile 5 numara alırsa gruptan cıkmak cok basit,yürü be aysal reis ...!

Biz transfere göre konuşuyoruz zaten Onur reis.

Yapılmazsa bende umutlu değilim.Yapılırsa umutluyum.

4+5 numara 2 transfer istiyoruz yav lütfen yapsınlar şu takıma.

1 transfer yaparlarsa öpte başına koy tugaycım:) bence 4. olmamızara gmen cıkılabilecek en kolay grup geldi. fener 1. olmasına ragmen bence cıkabilecek en zor grubuna düştü.

1 transfer yaparlarsa öpte başına koy tugaycım:) bence 4. olmamızara gmen cıkılabilecek en kolay grup geldi. fener 1. olmasına ragmen bence cıkabilecek en zor grubuna düştü.

Aynen normalde Songaliayı gönderip 4 numara+5 numara almamız gerek ama Oktay Hoca çok fazla transferi sevmeyen bir antrenör.:)

Songalia son Telekom maçında iyi oynadı ama unutmamak lazım karşısında Ali Karadeniz gibi savunması eksilerde bir adam vardı.

Şimdi burada Kryhapa,Savanovic ve Pryintezis(yanlış yazdım) gibi adamlarla eşleşecek.

Birde Kirilenkoda var.Songaliayı göndermeliyiz diyorum.Lakovic burda mutlaka 1maça damgasını vuracak.:)

Aynen normalde Songaliayı gönderip 4 numara+5 numara almamız gerek ama Oktay Hoca çok fazla transferi sevmeyen bir antrenör.:)

Songalia son Telekom maçında iyi oynadı ama unutmamak lazım karşısında Ali Karadeniz gibi savunması eksilerde bir adam vardı.

Şimdi burada Kryhapa,Savanovic ve Pryintezis(yanlış yazdım) gibi adamlarla eşleşecek.

Birde Kirilenkoda var.Songaliayı göndermeliyiz diyorum.Lakovic burda mutlaka 1maça damgasını vuracak.:)

Dasic+Akıngbala´yı alsak takım 2 seviye atlar.Hem çok pahalı ve gelmesi zor isimlerde değiller.

ArKadaslar bence bu grupta ısımız zor ama imkansız değil Efes'i içerde disarida yenersek olimpiakosuda evimizde bu arada ben Efes macında Sinan erdemdeyim 3 galibiyetle çıkarız kesin ama en önemlisi salonu doldurmak avazımız çıktığı. Kadar bağırıp takımı yalnız bırakmamak benim ygs-lys sınavım olmasına rağmen İstanbul'daki bütün maclara gidicem takımı desteklemek sart onları yalnız bırakmayalım ayrıca 2 transfer yaparsak kesin çıkarız gruptan bı 5 numara bı 4 numara sart 4 belki halledilir ama 5 sart pivotsuz boyalı alansiz olmaz bu is Efes pivotlariyla dağıtır bizi

Cok kolay bir kura çektik ama transfer yapmazsak ayıp olucak bu kuraya kampanya yapalım bari sesimizi duyuralım duy bizi Oktay hoca

Güzel kura yalnız her yerde paylaşılan 4 tahminli kura tahmini yalan oldu

Bizim için ilk maçın oli ile deplasmanda evde farketmez olması önemli ayrıca Cska ile son maçı evimizde oynarsak tadından yenmez...

Ic acici degil tabiki ama bizden iyiler. Unutmayalim ki biz sadece Prokom ve Union gibi kupanin en zayif takimlarini yenebildik. Kücümsemiyorum cünkü yine de mutlu ettiler bizi. Olympiakos ve Efes formda olmasa da bizden iyiler, güclüler, kaliteliler. Yenerler bizi yani.

Mahmuti Reis bu kadar transfere karsi olmasin. Evet belki müthis adamlar alamayiz ama en azindan daha etkili 2 isim alabiliriz diye düsünüyorum. Gerekirse 6 aylik sözlesme yapsinlar eger Mahmuti gelecek sezon icin farkli isimleri düsünüyorsa. Ama transfer yapalim yani

Bence bu konu abartılıyor artık. Union'un şu durumu belki evet ama mali sıkıntı yaşamadan önce Union ve Prokom'a kupanın en zayıf halkaları diyemeyiz. Batum gittikten sonraki Nancy, KK Zagreb, bizim gibi Top 16 yapan Zalgiris, Brose, Spirou gibi takımlar var. Ki bana kalırsa kupanın en zayıf iki takımı Spirou ve Batum sonrası Nancy.

Oktay Mahmuti transfer istemiyorsa söylenecek bir şey yok. Ama Beşiktaş'ın aldığı Bonsu, Songaila'dan daha atletik ve iyi gözüktü bana. Bu kalitede bir oyuncu bulamayız görüşüne asla katılmıyorum.

Bu kadar tecrübeli rakiplerin arasında malesef şansımızın olduğunu düşünmüyorum.

Üst Alt