İşte Yeni Sezon Formalarımız! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Cevap: İşte Yeni Sezon Formalarımız!

Kaliteli kumaş ile birlikte bence harika olurlar, tasarımları güzel.

3. Forma düşünülüyor mu acaba ?

Ortada kumaş kullanılmamış ki, neyin kafasını yaşıyorsun sen? Bunlar bilgisayar çizimi. Nasıl b ok atacağınızı şaşırdınız.
aynen renktaş 10 numara olmuş bu formalara iğrenç diyen hakikatten gözune gözluk lazım 100 lerce yorum okudum forularda yuzde 90 kişi mukemmel olmuş diyor

Beyaz forma çok güzel.

Parçali'nin arkasindaki Ülker beyaz olsaydi daha iyi olurdu ve parçali'da daha çok beyaz olmasi lazim'di, idare eder.

Daha önceden koydukları bir yazıda kendileri şu resmi paylaşmışlardı,

791n9.png

Tahminleri ve duyumları doğru çıkmış anlaşılan, ilk 2 forma doğru. 3.'sü de buradaki gibi olursa harika :)

Biten sezonun parcalisini alacagim 1,5 ay sonra. Seneye de Beyaz Formadan alirim. Cok iyi duruyor Beyaz :tiphat:

Herkesi mutlu etmek zor bu konuda ama bir gerçek var ki son yıllardaki en iyi formalar olarak görünüyor uzaktan.

parcali formayi begendim.. sortu beyaz olmali.. o sekilde kombine daha iyi oluyor bence.

3. forma da full kirmizi cikar beklendigi gibi

Hayal kırıklığı.

Geçen seneki rezil kalitedeki formaları almadım yerine Metin Oktay forması aldım bu sezon da aynı politikayı izlerim gibi.

Alınırsa parçalı alınır.

Üst Alt