İsveç-Türkiye Basketbol Karşılaşması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İsveç-Türkiye Basketbol Karşılaşması

Bu yavuşak Sinan sakat değilse onun mikrofonda oturup Kartal, Göksenin'den filan medet ummamız felaket bir iştir.

Rakip ya Isveç formalı Ispanya ya da bizimkiler aşırı amatör, çok kolay faul çaldırdılar.

Bütün maç perde getirip ya da basitçe fake atıp boş üçlük salladılar ve yığınla hücum ribaundı çıkardılar. Biz de seyrettik.

Konudan alakasız ama az önce maçta gördüm; Bunun modelini bilen var mı?
1582578122634.png

Edit: Sonradan mesajı görüp merak eden olursa diye ekliyorum. Ayakkabıyı buldum. Çok da güzel değilmiş.

Zoom Freak 1 Employee of the Month

Son düzenleme:
Yedek olmayacak bir kadro ile çıktık. Eleştirilecek bir şey yok. Asıl ağır oyuncular gelse İsveç'in üzerinden silindir gibi geçeriz.

Rakip ya Isveç formalı Ispanya ya da bizimkiler aşırı amatör, çok kolay faul çaldırdılar.

Bütün maç perde getirip ya da basitçe fake atıp boş üçlük salladılar ve yığınla hücum ribaundı çıkardılar. Biz de seyrettik.
Uzun sorunumuz var Semih ile power forwardler ile pota altını tutamazsın. Melih nedir Kartal nedir... Bir tek Tolga Geçim var kadroda olmayı hak eden. Göksenin bile olmamalı

Üst Alt