izlediğiniz en efsane avrupa futbolu maçları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

izlediğiniz en efsane avrupa futbolu maçları

Mourinho'nun, bana göre ne kadar büyük bir dahi ve tarihin en iyisi olduğunu ispatladığı maç.. 2010 Şampiyonlar Ligi Yarı Finali; Barcelona 1-0 İnter.

Barcelona o dönem uzay futbolu oynuyordu ve istediği zaman istediği rakibe 3-4-5 atabiliyordu, Real Madrid dahil.

Mourinho daha sonra Madrid'i geçip bunu bitirmişti ama ilk panzehir o maçta bulunmuştu. İlk maçı eze eze 3-1 kazandılar. 2.maçta ise daha 28.dakikada skandal bir kararla 10 kişi kaldılar. Buna rağmen disiplinden bir an olsun kopmadılar. Zar zor 1 gol yediler ama sonunda elediler ve Mou efsane bir sevinç yaşadı.

YouTube

YouTube

Türk takımları içerisinde bizi bir kenara koyarsak Liverpool faciasından acayip derecede keyif almıştım. :D 8 dal sigaram vardı. Her golde biri bitmişti. Avrupa maçları içinde en güzeli Milan-Liverpool finalidir. Statta İtalyanlar ile beraber izlemiş onların acısına tanık olmuştum.

gs-juve
gs-schalke
gs-bordeaux
liverpool-bjk 8-0
gs-real
geçen seneki barça-psg
milan-liverpool olimpiyattaki final
bayern-dortmund şl finali tek maçtan sağlam para kaldırmıştım

YouTube

Deportivo'nun kadrosunu ezbere bildiğim günlerden. :) İlk maçı 4-1 kaybetmişlerdi.

YouTube

Altın golü atan eleman İtalya Liginde oynuyordu bize nasıl gol atarsın diye kulübü yollamıştı.

Üst Alt