İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 450 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
images

8. sınıfa giden asosyal bir genç kızın yaşadıklarını anlatan bir film.

7.0/10

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

images

8. sınıfa giden asosyal bir genç kızın yaşadıklarını anlatan bir film.

7.0/10

Izleyecegim

Üstad summer of 84 epey vasatti ya belki de ben fazla beklentiye girdim.. Çok daha farklı orijinal bir yapım bekliyordum açıkçası
bi dönemi yansıtması ve stranger thingden oldukca etkilenmiş gibi gözükmesi nedeniyle sevdiğim bi film reis. birde komşularının kızı olacak hanımefendiye olan ilgisini güzel sunmuşlar benzer çağlarda pek çok kişinin yaşadığı bi olay olsa gerek bu kısım. yoksa söylediğin gibi beklentiye girilecek bi film değil finali gökhanın istediği tarzdaydı önerinin sebebi oydu zaten

bi dönemi yansıtması ve stranger thingden oldukca etkilenmiş gibi gözükmesi nedeniyle sevdiğim bi film reis. birde komşularının kızı olacak hanımefendiye olan ilgisini güzel sunmuşlar benzer çağlarda pek çok kişinin yaşadığı bi olay olsa gerek bu kısım. yoksa söylediğin gibi beklentiye girilecek bi film değil finali gökhanın istediği tarzdaydı önerinin sebebi oydu zaten

Sanırım biraz daha sinema kültürü olan kişilere yönelik bir yapım duygular işleyiş ve bunların seyirciye aktarılması gibi ben daha düz bir izleyiciyim galiba o yüzden pek sarmiyor.. dönem filmi olmasa da tarz olarak epey benzeyen disturbia vardı 2007 yapımı onu da öneririm

Sanırım biraz daha sinema kültürü olan kişilere yönelik bir yapım duygular işleyiş ve bunların seyirciye aktarılması gibi ben daha düz bir izleyiciyim galiba o yüzden pek sarmiyor.. dönem filmi olmasa da tarz olarak epey benzeyen disturbia vardı 2007 yapımı onu da öneririm
bende dümdüz izleyiciyim reis fakat stranger thingi izlediğim bi ara izledim oradan öyle etkisi kaldı sanırım. yani özel bi film değil tabi.
önerdiğin filmin afişini hep görürdüm yakın bi zamanda aradan çıkartırım bu vesileyle. teşekkürler

Reis finali şok edici gizem/gerilim/suç türünde güzel bir önerir misin? Film bulmada sıkıntı yaşıyorum yine.

Cry Wolf(e katil) 90 Dak.
the girl on the train 120 dak.**
Wind River 107 dk****
Çatı Katı 108dk
Trance 101dk
The Chaser 2 saat
Mystic River 2 saat
Fractured 95 dk***
A Quiet Place 95 dk
The Game 1997 yapımı 129 Dak.***
The Invisible Guest 106dk
The Last House On The Left 110 dk**
sibirya ekspresi 111dk****
gi-eok-ui bam 110 dk**
Eliza Graves 110 dk.
Al Final Del Túnel 2 saat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt